سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

چگونه کلمات کلیدی سایت خود را آنالیز کنیم؟

پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ | 11:031953 بازدید

چگونه کلمات کلیدی سایت خود را آنالیز کنیم؟

 آنالیز کلمات کلیدی سایت | بازاریابی | اهمیت آنالیز سایت

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی نقطه اغاز و سنگ بنای کمپین های بازاریابی محسوب می‎شود. با نمایش محتوای سایت منتشر شده، کاربران اینترنتی مطالب مورد نیاز خود را مطالعه می‎کنند. به هر میزان که این محتوا متناسب با الگوهای موتورهای جستجو باشد، بازاریابان اینترنتی بهتر می‎توانند محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار دهند. به همین دلیل تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی یک مهارت جدایی ناپذیر در آنالیز سایت می‎باشد که برای کارشناسان موتورهای جستجو و PPC ها حائز اهمیت است.

 

اهمیت تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

تجزیه و تحلیل کلید واژه کمک می‎کند تا برای افزایش نرخ فروش محصولات، سایتبهینه سازی شود و در اختیار کاربران قرار بگیرد. کلید واژه ها ابزار مهمی برای نمایش صفحات سایت در مقابل کاربران اینترنتی هستند که با تجزیه و تحلیل سایت، میزان محبوبیت آنها برای موتورهای جستجو مشخص می‎شود. از سوی دیگر تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، معیار مهمی برای عملکرد بازاریابی اینترنتی محسوب می‎شود که می‎تواند انرژی و زمانی که برای جذب مشتریان صرف می‎شود را کاهش دهد.

بازاریابی امری ذاتا تحلیلی است. به این معنا که بازاریاب باید به طور دقیق محصولات و کالاها را برای مشتریان شرح دهد. مشتریان نیز به اطلاعات دقیقی در رابطه با محصولات نیاز دارند. این در حالی است که وارد وب سایت ها می‎شوند و با جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر خود، مطالب برای آنها نمایش داده می‎شود. حال بازاریابان که در سوی دیگر این رابطه قرار دارند، در شرح مطالب علمی باید کلماتی را انتخاب کنند تا بیشترین استفاده را از سوی کاربران داشته باشند. از این طریق می‎توان به گسترش فروش محصولات امیدوار شد.

تاثیر کلمات کلیدی بر کاهش هزینه های بازاریابی

بهینه سازی و آنالیز سایت نیازمند صرف بودجه زیادی است که گاهی شرکت ها توانایی پرداخت آن را ندارند. همچنین ممکن است هزینه بازاریابی از سود خالص شرکت بیشتر شود. در این مواقع بهترین روش استفاده از کلمات کلیدی موثر است. اگر کلمات کلیدی آنالیز شده و بهترین آنها انتخاب شود، موتورهای جستجو بدون دریافت هزینه، صفحات سایت را در اختیار کاربران قرار داده و بطور رایگان برای شرکت ها بازاریابی می‎کنند. به همین دلیل می‎توان گفت آنالیز کلمات کلیدی موجب کاهش هزینه های اضافی برای بازاریابی می‎شود.

افزایش فروش محصولات و بازگشت سرمایه های بازاریابی از دیگر نتایج آنالیز سایت و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی است که توسط وبمسترها انجام می‎شود. داشتن بهترین کلمات کلیدی و استفاده بهینه از آنها، موجب رونق کسب و کار شده و در نتیجه درآمد شرکت افزایش می‎یابد.

نحوه آنالیز کلمات کلیدی

کلمات کلیدی باید در وب سایت های رقیب بررسی شوند. آمار تعداد بازدیدکنندگان و مقایسه میان چندین سایت، می‎تواند نتایج مهمی از بهترین کلمات بدست دهد. در این صورت باید کلمات براساس بررسی های انجام شده، اولویت بندی شوند. برای یافتن بازار محصولات مهمتر، باید بهترین کلمات استفاده شوند.

با این وجود بسیاری در زمان آنالیز محتوای سایت مهارت زیادی ندارند که نهایتا کلماتی تکراری را انتخاب می‎کنند که ممکن است برای این کلمات رقابت تنگاتنگی وجود داشته باشد و نهایتا هیچ تاثیری در بهینه سازی سایت نخواهد داشت. از اینرو استفاده از نرم افزارهایی که بتواند فرآیند تجزیه و تحلیل را بر عهده بگیرد، اهمیت پیدا می‎کند. یکی از این نرم افزارها، WordStream، است که تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و سرمایه گذاری بر روی داده ها را به شکل خودکار بر عهده می‎گیرد.

نحوه آنالیز کلمه کلیدی با WordStream

گوگل WordStream شامل تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی و گزارش بخش مهمی از جزئیات داده های در رابطه با کلمات کلیدی است. در این بازار می‎توان رابطه میان کلمات کلیدی را نیز بررسی کرد. در واقع انتخاب کلمات کلیدی مرتبط، یکی از اصول مهم در بهینه سازی محتوای سایت است که با استفاده از WordStream امکان پذیر شده است. این نرم افزار قابلیت جستجوی کلمات کلیدی پیشرفته را نیز دارد و می‎تواند محبوبترین آنها را در اختیار وبمسترها قرار دهد.

از دیگر امکانات این نرم افزار بررسی میزان ترافیک ورودی سایت با توجه به کلمات کلیدی انتخاب شده است. البته در زمان آنالیز سایت باید توجه داشت که کلمات کلیدی تا چه حد مورد توجه کاربران هستند. این امر از طریق نرم افزار WordStream ممکن می‎شود.

طراحی سایت

منبع : اینترنت


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۴۲

بازدید دیروز

۲۵۳

بازدید ماه

۱۹۸۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.