سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

هات ميل متحول شد.

چهار‌شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ | 00:00733 بازدید

 همکاران سيستم- شرکت مايکروسافت از تغيير و تحولات عمده در سرويس ايميل خود Hotmail از ماه آينده ميلادي خبر داد.

مايکروسافت ماه آينده ميلادي از تغيير و تحولات جديد Hotmail رونمايي مي‌کند، به‌طور‌ي‌که بخش‌هاي عمده سرويس ايميل اين شرکت از جمله بخش اسپم، امکانات امنيتي و عملکردش ارتقاي مي‌يابد.

اين شرکت براي دعوت از خبرنگاران در يک رويداد مطبوعاتي در تاريخ سوم اکتبر سال جاري ميلادي همزمان در شهرهاي نيويورک و سانفرانسيسکو به رسانه‌هاي مختلف نامه ارسال کرده است.

مديران شرکت مايکروسافت در اين نامه عنوان کرده‌اند: ما نظرات شما را شنيديم و براي ارتقاي سرويس Hotmail اقدام کرديم، هر چه از Hotmail به خاطر داريد فراموش کنيد و منتظر تحولاتي عمده باشيد.

سرويس Gmail شرکت گوگل و ياهو ميل از رقباي سرسخت سرويس Hotmail شرکت مايکروسافت به شمار مي‌آيند، آخرين تحولات سرويس ايميل شرکت مايکروسافت به سال 2004 زماني که شرکت گوگل با ارائه سرويس جي‌ميل و حجم بالاي ذخيره سازي ايميل‌ها دنياي وب را شگفت زده کرد، برمي‌گردد.

در آن زمان بازار نو‌آوري و خلاقيت در خدمات سرويس‌هاي ايميل تحت وب بسيار داغ بود، اما جي‌ميل توانست با افزايش قابل توجه حجم ذخيره‌سازي ايميل در صندوق دريافت نامه‌هاي الکترونيکي در فضاي وب، شرکت مايکروسافت، ياهو، AOL و ديگر عرضه‌کنندگان سرويس‌هاي ايميل را متحير سازد.

شرکت گوگل همچنين بخش‌هاي ديگر سرويس جي‌ميل خود را نيز متحول ساخت که يکي از اين قابليت‌هاي قابل توجه به امکان جست‌و‌جو در صندوق ايميل‌هاي دريافتي و همچنين قابليتي است که به کاربران امکان مي‌دهد ايميل‌هاي خود از سرويس‌هاي مختلف را به‌طور يکجا در صندوق جي‌ميل دريافت کنند.

حال بايد منتظر ماند و ديد که آيا مايکروسافت با ارتقاي سرويس Hotmail و نوآوري‌هاي جديد مي‌تواند ديگر رقباي خود در اين بازار را به استفاده از ابداعات جديد اين شرکت سوق دهد يا خير؟

شرکت گوگل در سال‌هاي اخير توانسته بر بازار ارائه سرويس ايميل مسلط شود از اين رو شرکت‌هاي ديگر از جمله مايکروسافت و ياهو براي رويارويي با اين رقيب سر سخت و افزايش تسلط بر اين بازار بايد تلاش خود را دو چندان کنند.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۲۸

بازدید دیروز

۱۹۳

بازدید ماه

۱۵۱۲

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.