سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

اطلاعيه گوگل به كاربران ایراني

پنج‌شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ | 00:00732 بازدید


ايسنا- در پي برخي شايعه‌ها مبني بر افشاي برخي اطلاعات حساس كاربران جي‌ميل در پي تهديدهاي سايبري اخير، گوگل براي تمامي كاربران ايراني جي‌ميل اي‌ميلي را ارسال كرد.


تيم امنيتي گوگل در برابر شايعه‌هاي اخير مبني بر دسترسي غيرمجاز به اطلاعات برخي كاربران ايراني كه در پي حمله هكرها به يك شركت امنيت هلندي روي داده بود، در پي انتشار اي‌ميلي به تمامي كاربران ايراني خود با اشاره به تهديد سايبري اخير و ضمن تأكيد بر اينكه گوگل از حملات در امان بوده است، گفت: "ما هفته پيش خبردار شديم که دستبرد اطلاعاتي به يک شرکت هلندي که در زمينه تاييد اعتبار سايتهاي اينترنتي فعاليت مي‌کند، مي‌تواند از نظر امنيتي ارتباطات اينترنتي شما از جمله Gmail شما را دچار مشکل کرده باشد. با اينکه سيستم‌هاي اينترنتي Google مورد دستبرد قرار نگرفته‌اند، ما اين اطلاعات را برايتان مي‌فرستيم چرا که اولويت نخست ما حفاظت از حريم شخصي و امنيت کاربرانمان است.


توجه داشته باشيد که دريافت اين اي‌ميل لزوما به اين معني نيست که حساب کاربري شما بدون اطلاع شما توسط اشخاص ديگري مورد استفاده قرار گرفته است.


در حالي که کاربران مرورگرChrome از اين تهديد محافظت مي‌شدند، به همه کاربران در ايران توصيه مي‌کنيم که گام‌هاي مشخصي براي تامين امنيت حساب خود بردارند. براي دسترسي به پيوندهاي مفيد و منابع مربوط به نکات زير، لطفا پست وبلاگ ما در http://googlepersianblog.blogspot.com/09/2011/gmail.html را بخوانيد.


1. رمز عبور خود را تغيير دهيد. ممکن است به هنگام ورود به حسابتان از شما خواسته شده باشد که رمز عبورتان را تغيير دهيد. اگراينطور نيست، شما مي‌توانيد آن را به طور مستقيم از تنظيمات حساب Google خود تغيير دهيد.


2. از اعتبار گزينه‌هاي بازيابي حساب کاربريتان اطمينان حاصل کنيد. آدرس اي‌ميل دوم، شماره تلفن‌ها و ساير اطلاعات مي‌توانند، درصورت فراموشي يا سرقت رمز عبورتان، به کمک شما بيايند که دوباره به حسابتان وارد شويد. اين گزينه‌ها را دوباره بررسي کنيد تا مطمئن شويد که درست و به روز هستند.


3. وب سايت‌ها و برنامه‌هايي که مجاز به دسترسي به حساب کاربري شما هستند را چک کنيد و اجازه دسترسي را از آن‌هايي که آشنا به نظر نمي‌رسند (يا مشکوک هستند) بگيريد. مي‌توانيد اين ليست را از تنظيمات حساب کاربري Google خود ببينيد.
4. تنظيمات Gmail خود را براي آدرس بازارسال (Forward) يا حساب‌هاي کنترل‌کننده مشکوک چک کنيد.


5. به هشدارهايي که در مرورگر وب شما نمايش داده مي‌شوند به دقت توجه کنيد و بدون توجه با کليک از آنها عبور نکنيد.


براي راهکارهاي بيشتر در جهت امنيت حساب کاربري خود مي‌توانيد به http://www.google.com/help/security مراجعه کنيد. اگر فکر مي‌کنيد که حساب کاربري شما مورد دستبرد قرار گرفته است، مي‌توانيد مراحل بازيابي حساب را از طريق Gmail Help Center شروع کنيد.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۱۰

بازدید دیروز

۲۳۵

بازدید ماه

۴۵۳۲

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۱

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.