سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

20 هزار مدرسه کشور به شبکه ملی اینترنت متصل می شوند.

پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ | 00:00563 بازدید

به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، امیرحسین محبعلی با بیان اینکه با تلاش های صورت گرفته و براساس برنامه زمان بندی شده، طی سال گذشته تحصیلی، اتصال 15 هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات علمیاتی و نهایی شده است، اظهار داشت: در همین راستا و به منظور اتصال 20 هزار مدرسه به شبکه ملی اطلاعات، هماهنگی لازم برای ارائه سرویس های مورد نیاز با تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات دسترسی صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه این پروژه در راستای اجرایی کردن قانون برنامه پنجم توسعه و راه اندازی و بهره برداری از شبکه ملی اطلاعات اجرایی می شود ، خاطر نشان کرد: اجرای این پروژه می تواند نقش بسیاری در توسعه کاربردهای فناوری اطلاعات و فرهنگ سازی و همچنین آموزش و بهره برداری صحیح از این فناوری داشته باشد.
 
 
محبعلی با تاکید بر اینکه اجرای طرح اتصال مدارس کشور به شبکه ملی اطلاعات به لحاظ وسعت و اهمیت راهبردی وزارت آموزش و پرورش می تواند نقش زیادی در تحقق اهداف تعریف شده داشته باشد، گفت: این طرح برای 20 هزار مدرسه در سال جاری از روی یک بستر با دو پروتکل دسترسی آماده و در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.
 
وی ادامه داد: همچنین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ارتباط با امکان تحویل و ارائه سرویس مطلوب توسط اپراتورها به مدارس، نظارت میدانی بر آزمایش و تحویل نقاط در طول اجرای عملیات اتصال حضور خواهد داشت.
 
پروژه اتصال مدارس به شبکه ملی اینترنت در راستای تفاهم نامه مشترک میان وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات و آموزش و پرورش عملیاتی می شود.
 
این در حالی است که مجمع جهانی اقتصاد در تازه ترین بررسی های خود که بر روی وضعیت دسترسی به اینترنت در مدارس کشورهای مختلف صورت گرفته، ایران را از نظر شاخص دسترسی به اینترنت در مدارس در بین 142 کشور جهان در رده 118 قرار داده است.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۴۰

بازدید دیروز

۱۷۶

بازدید ماه

۳۵۹۰

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.