سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

مالک فيس‌بوک قدرتمندترين فرد جهان با 17.5 میلیارد دلار سرمایه

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ | 00:00559 بازدید

مهر- نشریه فوربس لیست سالانه خود از قدرتمندترین افراد جهان را منتشر کرد که در آن جوانترن فرد قدرتمند دنیا را با 27 سال سن و 17.5 میلیارد دلار معرفی کرده است.

نشریه فوربس به رسم هر سال لیستی از قدرتمندترین افراد جهان را منتشر کرده است که با وجود حضور اسامی بزرگانی از جهان تکنولوژی جهان، جای خالی نام استیو جابز بنیانگذار شرکت اپل که سال گذشته به دلیل خلاقیت و توانایی جنون آمیزش در اداره کردن سالانه تجارتی چند میلیارد دلاری با استفاده از تجهیزات ارتباطاتی کوچکی از قبیل آی-فن و آی-پد به عنوان هفدهمین فرد قدرتمند جهان انتخاب شده بود به خوبی احساس می شود.

لیست قدرتمندترین افراد جهان متشکل از رهبران سیاسی و مذهبی، ثروتمندان خودساخته، بشردوستان و افراد مشهور دیگری است که در جهان نامی مطرح و تاثیرگذار دارند.
در لیست سال 2011 فوربس بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت که سال گذشته رتبه دهم جهان را به دست آورده بود در رتبه پنجم جهان قرار گرفته و جوانترین فرد قدرتمند جهان نیز موسس 27 ساله شبکه اجتماعی فیس بوک معرفی شده است.

مارک زاکربرگ نه تنها جوانترین نام در این لیست به شمار می رود بلکه با جهشی 31 پله ای نسبت به سال گذشته به پردرآمدترین فرد نیز معرفی شده است و فوربس ثروت تقریبی او را 17.5 میلیارد دلار تخمین زده است.

از دیگر چهره های تکنولوژی که در این لیست حضور دارند می توان به دو بنیانگذار گوگل، لری پیج و سرگئی برین اشاره کرد که هر دو به عنوان سی امین افراد قدرتمند جهان معرفی شده اند.

"جف بزوس" بنیانگذار شرکت آمازون نیز در رتبه 40، رابین لی مدیر عامل شرکت چینی "بیدو" در رتبه 42 و "تیم کوک" جانشین "استیو جابز" مدیر عامل فقید شرکت اپل نیز بر خلاف رتبه سال گذشته جابز، در رتبه 58 قرار گرفته اند.

فوربس در این رتبه بندی چهار معیار را مورد توجه قرار می دهد: تعداد افرادی که فرد مورد نظر بر روی آنها اعمال قدرت دارد، منابع مالی تحت کنترل او، مدت زمان تاثیرگذاری او و توانایی او در اداره کردن قدرتی که در اختیار دارد. این معیارها لیست قدرتمندترین افراد جهان را به 70 نفر کاهش می دهد، به عبارتی از هر 100 میلیون نفر در سیاره زمین یک نفر از چنین قدرتی برخوردار است.دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۹۸

بازدید دیروز

۵۷

بازدید ماه

۱۹۴۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.