سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

بيل‌گيتس دادگاهی شد.

پنج‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹ | 00:00584 بازدید


مهر- بیل گیتس در دفاع از مایکروسافت به عنوان شاهد در دادگاه حاضر شد و به اتهامات وارده از سوی شرکت "ناول" به خاطر نرم افزار WordPerfect پاسخ داد.


بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت روز گذشته و امروز سه شنبه به عنوان شاهد به دادگاه فدرال در سالت لیک سیتی می رود تا به یک رفتار تک قطبی گرایی که 17 سال قبل در مقابل شرکت "ناول" رخ داده است پاسخ دهد. در حقیقت شرکت "ناول"، بزرگترین سازنده نرم افزار در دنیا را متهم کرده است که نرم افزار "وورد" مایکروسافت در نیمه دهه 90 منجر به نابودی یکی از محصولات "ناول" به نام WordPerfect شده است.


ناول در سال 2004 از مایکروسافت شکایت کرد که در یک رقابت ناجوانمردانه در دهه 90 در بازار برنامه های پردازشگر کلمات، غول نرم افزاری دنیا مانع پیشرفت برنامه WordPerfect شده است. در ماه می، دادگاه استیناف آمریکا در ریچموند این پرونده را مجدداً به جریان انداخت.


در سال 1994 نرم افزار شرکت "ناول" 50 درصد از بازار به ارزش 1.2 میلیارد دلار را در دست داشت اما ناگهان 96 درصد از این رقم به دلیل کاهش 40 درصدی تقاضا کاهش یافت و عایدی این شرکت از برنامه WordPerfec تنها به 170 میلیون دلار رسید.

شرکت ناول که در ایالت "یوتاه" واقع شده است، عامل این سقوط ناگهانی را رفتار تک قطبی گرانه مایکروسافت در عرضه بسته نرم افزاری "آفیس" و به ویژه برنامه "وورد" دانست.


درحقیقت، مایکروسافت در آنزمان بسته آفیس را در ترکیب با سیستم عامل ویندوز ارائه کرد و همین مسئله موجب شد که فروش آفیس در بازار به شدت افزایش یابد. به طوریکه در تا سال 1998 دو سیستم عامل "ویندوز 95" و "ویندوز 98" بر روی حدود 90 درصد از رایانه های شخصی نصب بود.


ناول در شکایت خود درخواست یک میلیارد دلار غرامت کرده است.


براساس گزارش واشنگتن پست، اکنون دادگاه فدرال، بیل گیتس را به عنوان شاهد این پرونده به دادگاه اظهار کرده است و بنیانگذار مایکروسافت روز گذشته در این دادگاه به عنوان شاهد قرار گرفت و امروز سه شنبه نیز بار دیگر در جایگاه شهود قرار می گیرد.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۵۹

بازدید دیروز

۱۷۶

بازدید ماه

۳۶۰۹

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :۸۲۹۸۱۵۲
میزان تغیرات :-۱۱۰۶۳۷۰
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.