سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

5 نکته مهم برای لینک دهنده سئو

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ | 00:00604 بازدید

5 نکته مهم برای لینک دهنده سئو 


هر کسي با توجه به تکنيک هاي SEO مي داند که گرفتن با کيفيت بالای  لينک دهنده متنوع است که کليدي براي بهينه سازي موتورهاي جستجو است. چالش، البته، اين است که در آن براي پيدا کردن محل را براي دريافت لينک دهنده هاي قدرتمند است.

اکثر مردم ساخت پيوند استراتژي و ساختمان در سراسر وبلاگ و انجمن ارسال شده است. اين را حس مي کند و يقينا بخشي از برنامه هاي ما نيز است. با اين حال، به همين دليل است که گوگل نيز مي داند که بسياري از بازاريابان که با استفاده از تاکتيک هاي SEO براي رتبه بندي سايت خود را در حال انجام اين کار مي ايستد، و آن را حس مي کند که آنها به دنبال يک الگوي پيوند دريافتي بسيار متنوع تر به جايزه بالاترين رتبه بندي هستند.

با در نظر گرفتن این نکته، من مي خواهم براي به اشتراک گذاشتن 5 ابتداي صفحه non-forum/blog هاي backlink منابع که ما در تدريس کميسيون طرح 2.0 .

1. ليست Squidoo

Squidoo.com يک محل عالي براي دريافت لينک به سايت شما است. تايپ زير را در موتور جستجوي گوگل:

“add+to+this+list”+site:squidoo.com

شما مي توانيد با يک ليست بزرگ از لنزهاي Squidoo که در آن شما مي توانيد به سايت خود اضافه کنيد با لنگر متن سفارشي ارائه شده است. بسياري از اين رتبه بسيار بالا را به خوبي می یابد!

براي اعتبار اضافي، افزودن پرونده + "عبارت کليدي" را به انتهاي اين پرس و جو، و شما مي توانيد لينک هاي خود را براي ارتباط هدف قرار دادن. به عنوان مثال، اگر شما در حال تلاش براي رتبه بندي يک سايت تناسب اندام شما مي توانيد تايپ کنيد:

اضافه کردن + به + + اين ليست "+" تناسب اندام "+ سايت: squidoo.com

2. وب سايت پروفايل 2.0

بسياري از وب 2.0 سايتهايي را که به شما اجازه مي دهد براي ايجاد پروفايل و ارتباط برقرار کردن با ديگران را فراهم رتبه بالا، "به دنبال" لينک به وب سايت ذکر شده در مشخصات خود را. برخي از نمونه ها عبارتند از: www.linkedin.com ، www.flickr.com ، www.twibs.com و www.zoominfo.com .

در هنگام ايجاد پروفايل در اين سايت (که شما مي توانيد براي هر طاقچه که شما در آن هستيد انجام دهيد) شما قادر به ليست وب سايت خود را، که تبديل به يک پيوند دريافتي با کيفيت بالا براي سايت شما.

3. بازاريابي مقاله اي براي لينک ها

اکثر بازاريابان با نوشتن مقالات براي دريافت ترافيک، آشنا هستند اما ما در نوشتن بسياري از مقالات خود را براي لينک دهنده. اگر شما يک لينک به سايت شما در اين مقاله (و اجازه دهيد مطمئنا اميدوارم که شما در حال انجام است که!) قرار داده است، هر مقاله اي که مي شود ارسال شده توسط يک پيوند دريافتي (و يا حتي 2 يا 3) تبديل مي شود. مقالات بيشتري که نوشته شده، لينک هاي بيشتر مي توانيد بسازيد.

براي شروع، شما به سادگي به نوشتن مقاله و ارائه آن را به دايرکتوري ها مقاله چند. من پيشنهاد مي کنم: www.Ezinearticles.com ، www.goarticles.com ، و www.articledashboard.com .

مطلقا هيچ مشکل يا مجازات با ارائه همان مقاله به سه مکان (ارسال به Ezinearticles اول، هر چند که آنها دقيقترين با توجه به محتواي منحصر به فرد)، و اگر شما به هر سه مورد پذيرفته شده است و داراي 2 لينک در هر مقاله، مقاله خود را در 6 لينک دهنده با کيفيت بالا!

4. ليست مربوطه و راهنماها منابع

بسياري از وب سايت ها هستند که به عنوان يک منبع براي افرادي که علاقه مند به يک موضوع خاص عمل وجود دارد. به عنوان مثال، يک سايت ممکن است يک ليست از سايت هاي کاهش وزن بالا به ديدار حفظ کند. ايجاد يک پيوند دريافتي از صفحات هايي از اين دست مي تواند با کيفيت بالا، ارائه دهنده بسيار مرتبط است. ارتباط دهنده اين است که در مورد خيلي بيشتر با گوگل صحبت به تازگي، و فرض بر اين است که ارتباط نقش بزرگتر در رتبه بندي سايت در آينده اي نزديک است.

ترفند اين است براي پيدا کردن اين سايت به سرعت و کارآمد. ما زير جستجو گوگل نمايش داده شد بسيار خوب کار:

"عبارت کليدي" + "اضافه کردن آدرس"

"عبارت کليدي" + "افزودن سايت"

"عبارت کليدي" + "اضافه کردن وب سايت"

به عنوان مثال، اگر شما به دنبال ايجاد لينک دهنده به سايت مربوط به تناسب اندام، شما مي توانيد براي جستجو:

"تناسب اندام" + "اضافه کردن آدرس"

گوگل يک ليست بزرگ از سايت هاي است که به شما اين امکان را مي دهد که شما وب سايت خود را به اضافه کنيد، ايجاد يک پيوند دريافتي به وب سايت خود را بازگشت.

يک چيز را به سازمان ديده بان را براي اين است که بسياري از سايت هاي شما در سراسر آمده است براي لينک متقابل (به عنوان مثال، ما به شما لينک شما لينک به ما) از شما خواهد خواست. اين بايد اجتناب شود. اين ارزش تلاش براي غربال کردن از طريق اين سايت ها را براي پيدا کردن که در آن شما مي توانيد لينک خود را بدون نياز به قرار دادن لينک ما را در سايت خود اضافه کنيد، چرا که اين لينک هستند، کمتر با ارزش براي اهداف SEO.

مطمئن شويد که براي نگه داشتن يک ليست يا پايگاه داده از همه اين ساختمان پيوند بزرگ سايت / منابع است که شما، بنابراين شما لازم نيست که براي آنها جستجو را دوباره دفعه بعد!

5. لينک هاي EDU آسان

من نوک مورد علاقه و منحصر به فرد ترين من براي آخرين ذخيره شده است. اين معمولا دانش پذيرفته شده است که لينک دهنده GOV. EDU. ارزش بسيار بسيار زماني که گوگل تصميم مي گيرد و در موقعيت رتبه جستجو خود را. برخي از مردم نيز مي دانم که "فوت و فن" را به پيدا کردن وبلاگ ها و انجمن ها در دامنه EDU، جايي که آنها مي توانند نظرات مفيد است که لينک به سايت هاي خود را ترک. اگر اينکار را نکنيد، در اينجا بزرگ پرس و جو گوگل براي پيدا کردن وبلاگ ها EDU.

سايت: EDU دستور inurl: وبلاگ "ارسال يک نظر" - "شما بايد در خارج.

ما بعد از چيزي با ارزش تر هستيم، هر چند. چگونه در مورد تمام صفحه بر روي يک دامنه EDU که در آن شما مي توانيد يک مقاله و يا کل يک پست وبلاگ، قرار دادن فقط يک نظر مخالف؟ همه شما نياز به يک دانش آموز کالج حاضر است!
 


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۲۹

بازدید دیروز

۵۷

بازدید ماه

۱۹۷۵

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۵

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.