سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

بهترین روشهای بهینه سازی در 2016

دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ | 19:28747 بازدید

نویسنده : خسرو یعقوبی

سال ۲۰۱۶ را با مطالبی راجع به بهترین روش سئو و بهینه سازی سایت شروع می کنیم که هر مالک و مدیر سایتی باید بداند. در طول سال نیز حتما مهم ترین اخبار موتورهای جستجو و تغییرات گوگل را در این سایت به همه مدیران و وبمستران عزیز اطلاع رسانی خواهیم کرد.

اما پیش از آنکه وارد نکات عمومی و مهم سئو شویم، چند چیز هست که قبل از تصمیم و برنامه ریزی برای سئو باید بدانید

بهترین روش سئو وبسایت و بهینه سازی چیست؟

اولین نکته این است که سئو، کار کوتاه مدتی نیست و اجرای مقطعی آن نیز ارزش چندانی ندارد. یعنی اولا شما باید برای سئوی سایت خود و شروع نتیجه گرفتن از آن یک پروسه طولانی مدت را برنامه ریزی کنید و ثانیا باید بطور مداوم به سئو اهمیت دهید و اقدامات لازم را انجام دهید تا همیشه از نتایج آن بهره مند شوید.
این را بدانید که هنگامی که موتورهای جستجو در سایت شما شروع به خزیدن می کنند و تغییرات یا مطالب جدیدتان را در فهرست خود ثبت و ضبط می کنند، نتایج اولیه سئو را ۲ تا ۳ ماه بعد، نتایج میان مدت را ۶ ماه و نتایج کامل حاصل از سئو را ۶ تا ۸ ماه بعد خواهید دید. پس بودجه بندی و اقدامات خود را بر اساس این مدت زمان ها برنامه ریزی کنید. و برای ادامه مستمر آن نیز حتما برنامه داشته باشید.

سئو ارزان نیست

برخلاف آنچه برخی سئوکاران می گویند، سئو به هیچ عنوان ارزان نیست. بر اساس گفته های این افراد که اغلب به روش های متقلبانه یا غیرپایدار دست می زنند و به همین علت به آن ها کلاه سیاه می گویند، شما مبلغی را برای یک بار سئو پرداخت می کنید و آنها نیز سایت شما را در چند روز سئو می کنند و تمام. اما واقعیت این است که باید هزینه های ماهیانه ای را برای سئو و فعالیت های آن در نظر بگیرید زیرا همان طور که در نکته قبل گفتیم سئو پروسه ای طولانی مدت است و نیاز به استمرار دارد.

فناوری های وب دائما در حال پیشرفت است و از طرفی الگوریتم های پیچیده گوگل و معیارهای رتبه بندی نتایج جستجو نیز دائما در حال تغییر و پالایشند. بنابراین در صورتی که بخواهید سایت خود را بهینه و سئو کنید، یا باید متخصص وب و سئو باشید یا متخصصینی را استخدام کنید و یا با یک شرکت معتبر خدمات دهنده سئو و بازاریابی اینترنتی قرارداد ببندید تا سئو و بهینه سازی سایت شما را به نحو احسن انجام دهند.
قیمت های سئو و بهینه سازی این شرکت ها متفاوت است. برخی قیمت پایینی دارند و برخی بالا. مراقب باشید که شرکت مورد نظر را به درستی انتخاب کنید زیرا امکان آسیب رسیدن به سایت و تجارت شما وجود دارد. سعی کنید از روی نمونه کار های سئو و بهینه سازی، شرکت ها را ارزیابی کنید و معیارتان نمونه کارهایی باشد که جایگاه خوب خود در نتایج جستجو را در مدتی طولانی تر حفظ کرده باشند.

بهترین روش سئو بهینه سازی وبسایت SEO سال ۲۰۱۶

آنچه پیش از تصمیم و برنامه ریزی برای سئو باید بدانید

همگام سازی سایر روش های بازاریابی و تبلیغات با سئو
سئو تنها  یکی از راه های جذب مشتری است و چنانچه برنامه های دیگر شما برای جذب مشتری با سئو همراه و همگام باشد، مطمئن باشید نتایج بهتری از هر کدام از این روش ها کسب خواهید کرد. امروزه مردم در هنگام دیدن تبلیغات تلویزیونی نیز به جستجوی موضوع تبلیغ در اینترنت می پردازند و برای خرید مناسب تحقیق می کنند. حال اگر شما در میان رتبه های برتر نباشید، تبلیغات شما عملا به رقبای شما کمک خواهد کرد. پس سئو را جدا از سایر برنامه های تجارت خود نبینید و حتما همه بخش های کسب و کار را با سئو درگیر کنید.

این موضوع در انتخاب شرکت سئوکار مناسب نیز به شما کمک می کند. شرکتی را انتخاب کنید که چنین دیدگاهی داشته باشد و علاوه بر تخصص فنی، آشنا به ابعاد مختلف کسب و کار و بازاریابی نیز باشد.

این را نیز در نظر داشته باشید که در میان روش های مختلف بازاریابی، بازاریابی محتوا و بازاریابی شبکه اجتماعی بیشترین همبستگی را با سئو دارند. مطالب پیشین کانال آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی را در این مورد حتما مطالعه کنید.

نکاتی که پیش از برنامه ریزی برای سئو باید بدانید
برای اندازه گیری میزان موفقیت خود معیارهای صحیح داشته باشید
بسیاری از افراد صرفا رتبه صفحات در نتایج جستجو را معیاری برای موفقیت در نظر می گیرند، آن هم در نتایج جستجوی عباراتی که خودشان تصور می کنند خوب و مهم است. اما این پارامتر به تنهایی کافی نیست. دلیل این امر این است که ممکن است شما رتبه بالا در مجموعه ای از کلمات کلیدی بدست آورید اما سوال واقعی این است که آیا ترافیک بالایی نیز کسب کرده اید؟ آیا این ترافیک ورودی پایدار است؟ آیا نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری قابل قبول است؟ آیا بازدیدکننده گان دوباره و دوباره از سایت شما بازدید خواهند کرد؟ درباره نرخ پرش چه می دانید؟ گزارش فروش تان چه چیزی را نشان می دهد؟

پارامترهای فراوانی هست که در کنار رتبه بندی صفحات باید بدرستی عمل کنند تا شما به موفقیت برسید. مثلا کلماتی که برای شما مشتری واقعی می آورند نه فقط ترافیک، چگونگی نگهداشتن بازدید کنندگان، کاهش نرخ پرش و افزایش نرخ فروش و …

 

دنیای سئو – خدمات تخصصی بهینه سازی وبسایت SEO و طراحی سایت حرفه ای

اطلاعیه های دنیای سئو, بهینه سازی - SEO, بهینه سازی قالب, بهینه سازی وب سایت, خدمات تخصصی سئو, دنیای سئوTagged بازاریابی شبکه اجتماعی, بازاریابی محتوا, بهینه سازی ارزان سایت, جذب مشتری از طریق SEO, خدمات تخصصی بهینه سازی سایت و سئو, خدمات تخصصی بهینه سازی وبسایت, خدمات تخصصی سئو, راهنمای سئو و بهینه سازی سایت, روش های بازاریابی و تبلیغات با سئو, سئو ارزان, سئوکار با تجربه, سئوکار حرفه ای, شرکت معتبر ارائه کننده خدمات سئو و بهینه سازی وبسایت, قیمت سئو و بهینه سازی وبسایت, متخصص بهینه سازی وبسایت, متخصص طراحی وبسایت, متخصص وب و سئو, نمونه کار های سئو و بهینه سازی

 

 

 

بهینه سازی برای موتورهای جستجو، روند افزایش حجم و کیفیت ترافیک به سایت از SERPS است. دو بخش از جستجوگرها، بهینه سازی صفحه و بهینه سازی کردن صفحه وجود دارد. در زیر من به شما بهترین 10 موتور جستجو نکات بهینه سازی برای 2013 بازاریابی وب سایت:

1. کیفیت مطالب و محتوا

ایجاد محتوای با کیفیت یکی از عناصر مهم در بهینه سازی موتور جستجو می باشد. شما می توانید یک موقعیت بزرگ می کنید اگر شما یک پست خوب و نه به عنوان آن چیزی است که کاربران به طور مداوم در اینترنت به دنبال.

2. برچسب های HTML

برچسب نام، متا تگ توضیحات، تصویر دگرساز برچسب، برچسب H1 و H2 برچسب برچسب های مهم برای بهینه سازی موتور جستجو می باشد.

3. ماده طول

توجه داشته باشید همیشه را که کیفیت بهتر از کمیت است. بنابراین هرگز جملات بی ارزش می نویسد صرفا برای بالا بردن تعداد کلمه.

4. دیگر موتورهای جستجو

هر موتور جستجو دارای الگوریتم خاص خود را به صفحات وب شاخص است. شما باید به مطالعه و تحقیق چگونه می توانید سایت خود را به آن موتور جستجو خاص بهینه سازی به طوری که شما یک شانس به نمایه و ذکر شده است.

5 ساختمان پیوند

یکی از بهترین بهینه سازی خارج از صفحه ساختمان پیوند است. اگر این تکنیک یکی از ابزار اصلی شما برای رتبه سپس شما باید به این نکته توجه شما را به متغیرهای زیر است.

1. همیشه لینک دهنده با کیفیت ساخت.
2. هرگز برای ایجاد لینک دهنده استفاده از برنامه های خودکار و یا اسکریپت. به یاد بیاورید کیفیت لینک دهنده است مفید تر از 100 لینک دهنده فقیر.
3. ایجاد هر دو بدون پیگیری و انجام دنبال لینک برگشت.
4. آیا هر روش آشغال برای ایجاد لینک دهنده استفاده نمی کند چرا که گوگل خوار شمردن این روش به عنوان آن را در برابر قوانین و مقررات است.

زیر ترفند شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد لینک های پشت قوی و با کیفیت:

1. مجوز های ارسال و مهمان
2. انجمن های ارسال و ویرایش
3. سایت اظهار نظر
4. راهنماها وب سایت ورود
5. ارسال یادداشت

6. از خرید مباحث Fiverr نمی

Fiverr یک محل عالی برای پول و همچنین خدمات برای فقط 5 دلار خرید است. به عنوان یک بازاریاب، Fiverr یک ایده بسیار بدی است زیرا بیش از 95٪ موتور جستجو بهینه سازی مباحث مرتبط با کنسرتهایی تقلید هستند.

7. کلید واژه تحقیقات

پژوهش کلید واژه شما تعیین موفقیت آنلاین است. شما باید به دقت به کلمات کلیدی که محبوب و ساده برای رتبه بندی را انتخاب کنید. شما می توانید استفاده از گوگل Adword ابزار در کلمه کلیدی را برای انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای شما.

8. جایگذاری کلید واژه

همانطور که شما کلمات کلیدی و اصلی را برای نصب بر روی سایت خود برداشت و سپس شما باید به جای کلمات کلیدی اصلی خود را در مکان های سمت راست در پست به یک فهرست در گوگل.

1. شما باید کلمات کلیدی اولیه خود را به تگ عنوان اضافه کنید.
2. شما باید کلمات کلیدی اصلی خود را به شرح متا تگ باشد.
3. شما باید شامل کلمات کلیدی اصلی خود را برای ارسال URL.

9. اضافه کردن نقشه سایت به وبلاگ شما

شما باید یک نقشه سایت برای وبلاگ خود اضافه کنید. اگر پلت فرم وبلاگ نویسی وردپرس است، با استفاده از یک پلاگین مانند گوگل XML Sitemaps آیا برای ایجاد نقشه سایت.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۱۷

بازدید دیروز

۵۷

بازدید ماه

۱۹۶۳

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.