سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

تلفن اینترنتی را تجربه کنید

پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ | 00:001079 بازدید

در حال حاضر چندین نوع مختلف از خدمات VOIP در بازار وجود دارند که از مشهورترین آنها می توان به Skype و Vonage اشاره کرد. این دو خدمات دهنده از محبوب ترین نام ها در این عرصه می باشند به نحوی که تا ماه آپریل سال 2006 بیش از 100 میلیون نفر در سراسر دنیا نرم افزار Skype را دانلود نموده و بیش از 1.6 میلیون نفر نیز مشترک خدمات Vonage شده اند. اگرچه هر دو از فن آوری VOIP استفاده می کنند ولی تفاوت های کلی با یکدیگر دارند. در ادامه این مطلب نحوه کارکرد هی یک از این خدمات را با هم بررسی خواهیم نمود و شما را در انتخاب یک خدمت مناسب VOIP یاری خواهیم داد.

هنگامی که شما یک تماس تلفنی از طریق VOIP برقرار می کنید، از یک رایانه متصل به خط تلفن معمولی و مجهز به میکروفون و بلند گو و یا از یک گوشی تلفن مبتنی بر IP در شبکه اینترنت کمک می گیرید. هر دو این تجیهزات، صدای شما را دریافت نموده و از حالت آنالوگ به دیجیتال تبدیل می نمایند. سیگنال های دیجیتالی در شبکه اینترنت از مبدا به سمت مقصد مورد نظر شما ارسال می شوند و در آنطرف (مقصد) دوباره از حالت دیجیتال به آنالوگ مبدل شده و به گوش طرف مقابل خواهند رسید.

Skype و Vonage در حال حاضر دو خدمت دهنده معروف تلفن اینترنتی هستند که امکان تماس های تلفنی کاربران را با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به تلفن های متداول (معمولی) فراهم می آورند. خصوصا این کاهش هزینه زمانی محسوس خواهد بود که تماس ها در فواصل دور و بین الملل برقرار شوند.

برای ایجاد یک حساب کاربری جدید در Skype کافی است تا به صفحه اصلی سایت اینترنتی آن رفته و بر روی گزینه دانلود برای دریافت نرم افزار که به صورت رایگان ارائه می شود، کلیک کنید. محیط این نرم افزار تقریبا مشابه برنامه پیام رسان یاهو است اما امکاناتی را همچون یک صفحه ارقام همانند یک شماره گیر تلفن برای کاربر جهت سهولت برقراری تماس های تلفنی فراهم می آورد. پس از نصب برنامه و البته اتصال به شبکه اینترنت اگر تا کنون حساب کاربری در Skype نداشته اید، می توانید مراحل معرفی شده توسط خود نرم افزار را گام به گام جهت ایجاد یک حساب رایگان کاربری دنبال کنید. همچنین قادر خواهید بود تا اسم کاربری Skype دیگر دوستان و آشنایان را که قصد دارید با آنها از طریق این سیستم ارتباط برقرار سازید را در قسمت contacts به لیست مورد نظر اضافه نمایید. فن آوری صوت بر روی اینترنت (VOIP)

جالب است بدانید که تماس با دیگر کاربران سیستم Skype کاملا رایگان است و شما تنها هزینه اتصال به اینترنت را خواهید پرداخت، البته این در شرایطی است که هر دو طرف مکالمه از طریق رایانه و شبکه اینترنت بخواهند با هم مکالمه نمایند. از طرفی، Skype برای برقراری تماس های تلفنی از رایانه به تلفن معمولی و بلعکس و همچنین از تلفن به تلفن (اینترنتی بدون نیاز به رایانه) نیز امکانات بسیار مفیدی را فراهم آورده است اما کاربران برای استفاده از خدمات اخیر باید مبالغ البته نسبتا کمی را (در مقایسه با تلفن های عادی) به Skype بپردازند. برای این منظور کاربران در سراسر جهان قادر هستند تا از طریق کارت های بانکی الکترونیکی معتبر بین المللی مبالغی را به عنوان هزینه خرید اعتبار زمانی مکالمه به صورت پیش پرداخته، پرداخت کنند.

این رویه در باره Vonage، تا حدودی متفاوت است، چنانکه در این سیستم برای ایجاد یک حساب کاربری جدید باید علاوه بر پر کردن فرم های الکترونیکی، مبلغی را نیز به عنوان هزینه تماس ها و حق اشتراک پرداخت نمود زیرا بر خلاف Skype استفاده از خدمات Vonage رایگان نیست. به هر جهت برای ایجاد یک حساب کاربری جدید در این سیستم کاربر باید مراحل زیر را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد:

انتخاب یک بسته خدماتی (قیمت ها حداقل از15 دلار برای هر ماه شروع می شوند)

تعیین استفاده از شماره خط تلفن معمولی و یا ایجاد یک شماره جدید

انتخاب تجهیزاتی که به کاربر امکان استفاده از خدمات ارائه شده را می دهند.

ثبت اطلاعات مربوط به نام، نشانی، و شماره تلفن جهت خدمات اظطراری.

بر خلاف خدمات Skype که کاربر قادر است تا بدون استفاده از تجهیزات اضافی تماس خود را برقرار نماید، در Vonage شما نیازمند سخت افزار مخصوصی برای استفاده از خدمات خواهید بود.

پس از گشودن یک حساب کاربری در Vonage شما قادر هستید تا از طریق یک صفحه اینترنتی مخصوص به خود، مشخصات تماس های ارسالی و دریافتی و همچنین مواردی از قبیل مدت اعتبار زمانی و هزینه ای خود را تحت نظر قرار دهید.

یکی از بزرگ ترین تفاوت های میان خدمات Skype و Vonage امکان شماره گیری و استفاده از خدمات اظطراری 911 است. از آنجایی که خدمات Skype نوعی تلفن مجازی است و نه حقیقی، از این رو شما قادر به استفاده از خدمات 911 همانند یک تلفن معمولی نخواهید بود و نرم ازفزار مانع از شماره گیری 911 توسط شما خواهد شد. این در حالیست که Vonage این امکان را برای مشترکین خود فراهم آورده است و به کمک سیستم جدید E911 در زمان برقراری تماس با 911، اطلاعات حقیقی و نام و نشانی کاربر را به طور خودکار به مرکز خدمات اظطراری ارسال می کند. جالب است بدانید که تا آخر ماه مارس سال 2006، در حدود 70 درصد از کاربران Vonage با شماره 911 تماس گرفته اند.

نحوه برقراری تماس های تلفنی

پس از نصب نرم افزارها و سخت افزار های پیش گفته، کاربران معمولا مایل هستند تا جهت آزمایش عملکرد سیستم، چند تماس آزمایشی برقرار کنند. Skype به منظور فراهم آوردن این امکان، گزینه ای را تحت عنوان "echo1234" در صفحه نرم افزار خود جای داده است و کاربر می تواند از آن به منظور برقراری تماس آزمایشی استفاده کند. این گزینه در قسمت contact در دسترس است و پس از ایجاد تماس با آن شما یک پیام ظبط شده را می شنوید که صحت عملکرد سیستم را بیان می کند.

دریافت تماسها در Skype همانند دریافت پیام های یک برنامه پیام رسان است به گونه ای که اگر با شما تماسی گرفته شود، برنامه، صدای زنگ یک تلفن را برای شما پخش نموده و شما را آگاه می سازد. در این لحظه نام و مشخصات شخص تماس گیرنده بر روی صفحه نرم افزار نقش بسته و شما براحتی قادر هستید که تماس را جواب داده و یا آن را لغو کنید.

دریافت و برقراری تماس در سیستم Vonage تقریبا مشابه دریافت و یا برقراری تماس بین یک تلفن همراه و یک خط تلفن ثابت است.

نوشته شده توسط: شروین هادی نژاد

دانلود بهترین نرم افزار تبدیل کامپیوتر به گوشی تلفن و دریافت و ارسال فکس و منشی تلفنی

ClassicPhoneTools9_1300.rar(15.91 MB)

کاربران زيادي دنبال برنامه اي مي گردند که بتوانند تماسهاي تلفني خود را از طريق کامپيوتر دريافت و ارسال کنند ولي چنين برنامه اي به زحمت پيدا مي شود و اکثر برنامه هاي مخصوص اين کار در برقراري ارتباط ضعيف بوده و يا صدا را دريافت نکرده و يا ارسال نمي کنند. نمونه اين برنامه FaxTalk Communicator مي باشد که قبلا در بخش دانلود موجود بوده ولي هم حجم بالايي دارد و هم اينکه يک برنامه قديمي است و امکانات خوبي ارائه نمي کند و در ويندوز ويستا نيز نصب نمي شود. اما اين برنامه هم حجم خوبي دارد. هم از جهت دريافت و ارسال صحيح صدا تست شده است و هم در ويندوز ويستا نيز قابل استفاده است. نکته مهم در استفاده از اين نرم افزار اين است که مودم شما در ويندوز به طور کامل نصب شده باشد و امکان Voice آن نيز قابل استفاده توسط نرم افزار باشد. اين برنامه علاوه بر تماسهاي تلفني قابليت هاي زيادي براي دريافت و ارسال فکس از طريق کامپيوتر نيز ارائه مي کند.

 

کاربران زیادی تمایل دارند که از کامپیوتر برای پاسخ به تماس های تلفنی و برقراری تماس استفاده کنند. در واقع با استفاده از یک نرم افزار مودم یا کامپیوتر را تبدیل به یک دستگاه تلفن مجهز کنند. سافت گذر برای برطرف کردن این نیاز با بررسی چندین نرم افزار مختلف برای این کار این برنامه را به شما معرفی می کند.

 

امکانات نرم افزار Classic PhoneTools 9:

- امکان استفاده از امکانات منشی تلفنی

- امکان ضبط تماس های دریافتی

- امکان دریافت و ارسال فکس (فاکس)

- سازگاری با مودم های مختلف

- امکان استفاده از Speaker Phone

- مجهز به دفترچه تلفن

- دارای قابلیت Caller ID (در صورت پشتیبانی کردن مودم)

و ...

 

نکات:

1- این برنامه از بین چندین نرم افزار مختلف برای این کار انتخاب شده است.

2- این برنامه تست شده است و به خوبی کار می کند.

3- برای استفاده از این برنامه باید مودم شما توسط برنامه به خوبی شناسایی شود تا بتواند از امکانات آن استفاده کند.

4- برای کارکرد درست برنامه مودم شما باید با جدیدترین درایور در ویندوز نصب باشد و از امکان Voice پشتیبانی کند.

5- تقریبا همه مودم ها از Voice پشتیبانی می کنند به شرطی که درایور کامل آنها در ویندوز نصب باشد. اگر ویندوز خودش مودم را نصب کند درایور نصبی کامل نیست و باید از طریق CD مودم یا با دریافت درایور از سایت شرکت سازنده آن را نصب کنید.

6- از این برنامه نمی توانید بر روی مودم های ADSL استفاده کنید و باید حتما مودم شما از نوع Dialup باشد.

7- CallerID (کالر ایدی) در مودم فعال کردنی نیست و اگر درایور مودم نصب باشد و مودم از آن پشتیبانی کند قابل استفاده است و در غیر اینصورت باید مودم عوض شود.

8- اگر دکمه Voice Mail در برنامه نمایش داده شود مشخص می شود که برنامه توانسته امکان Voice‌مودم را به خوبی شناسایی کند.

9- ورودی و خروجی صدا در صورتی که رومی مودم فیش میکروفون و اسپیکر موجود باشد مودم است و در غیر اینصورت باید از فیشهای کارت صوتی استفاده کنید.

 

روش رجیستر کردن نرم افزار:

در حین نصب از شما سریالی درخواست می شود که برای بدست آوردن سریال باید از فایل Keygen‌که در فولدر Crack است استفاده کنید.

 

پسورد فایل:

www.softgozar.com

صفحه دانلود: دانلود پسورد فایلها: www.softgozar.com

تبدیل کامپیوتر به تلفن و فکس با نرم افزار
+ نوشته شده در دوشنبه نهم بهمن 1391 ساعت 23:47 شماره پست: 58
مودم رایانه برای کارهای مختلفی قابل استفاده است و اکثر کاربران می خواهند از تمامی قابلیت های آن استفاده کنند. يكي از توانايي هاي عمده ي مودم ويژگي شماره گيري و برقراري ارتباط است. در صورتی که می خواهید کامپیوتر خود را به یک تلفن همه کاره تبدیل کنید از نرم افزار PC Telephone 6.0 استفاده کنید. این نرم افزار کوچک و در عین حال مفید و قدرتمند این توانایی را به شما می دهد تا رایانه خود را به یک تلفن برای شماره گیری و برقراری تماس، انتقال اطلاعات از طریق خطوط تلفن و ارسال و دریافت نامه های صوتی و فکس تبدیل کنید. این برنامه امکانات مختلفی همچون قابلیت برقراری انواع ارتباط PC-to-PC,PC-to-Phone/Fax and Phone/Fax-to-PC، نمایش شماره تلفن فرد تماس گیرنده با شما، پشتیبانی از عملیات های Call waiting , call Divert، ابزار تعیین زمان برای برقراری ارتباط تلفنی و یا ارسال فکس به صورت خودکار، دارای ابزار منشی تلفنی و ... را دارا می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار PC Telephone 6.0:
- امکان برقراری ارتباط صوتی از طریق کامپیوتر
- امکان ارسال و دریافت فکس
- نمایش شماره تلفن شخص تماس گیرنده
- ثبت تاریخچه کلیه تماس ها
- امکان ضبط مکالمات
- سیستم ویژه ی انتقال تماس ها
- قابلیت انتقال تماس ها
- سیستم منشی تلفنی
- امکان برنامه ریزی زمانی جهت ارسال فکس بصورت خودکار
- برقراری ارتباط PC to PC, PC-to-Phone, Fax and Phone, Fax-to-PC
- و ...
 

 


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۰۸

بازدید دیروز

۳۲۲

بازدید ماه

۱۹۱۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.