سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

چطور یک شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنیم؟

شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ | 13:121341 بازدید

امروزه در اینترنت، افراد زیادی هستند که خود و شرکت هایشان را طراح وب می نامند. بعضی از افراد این کار را به عنوان شغل دوم ترجیح می دهند، و بعضی نیز حتی به عنوان تفریح و سرگرمی چنین کاری انجام می دهند. اما افراد و شرکت هایی که تمام وقت طراحی وب انجام می دهند، بسیار متفاوت هستند. افرادی که معمولا طراحی وب را به صورت تفریحی و پاره وقت انجام می دهند معمولا به اندازه کسی که طراحی وب درآمد اصلی وی محسوب می شود، کار را جدی نمی گیرند. شما با بازار بسیار آشفته ای سر و کار دارید.


انواع شرکت های طراحی وب سایت از دید اندازه


شرکت های طراحی وب بزرگ

یک شرکت بزرگ طراحی و توسعه وب می تواند از 10 الی 200 کارمند و حتی بیشتر داشته باشد. مشخص است که یکی از فواید اصلی کار کردن با شرکت های بزرگ، دسترسی داشتن به استعدادها و تخصص های متفاوت است. معمولا وقتی تیم توسعه و طراحی وب بیشتر از تعداد انگشتان دست می شود، هر فرد در کادر حیطه تخصصی خود را داشته و می تواند تجربیات و نکات حرفه ای حیطه خود را به شما ارائه کند.

نقاط ضعف احتمالی

اگرچه برای این که شما واقعا از اندازه شرکت سود ببرید باید مطمئن شوید که این افراد با هم در یک ساختمان و با همکاری هم کار می کنند. تنها به این خاطر که شرکت طراحی وب 100 کارمند را در وب سایت لیست کرده است، بدین معنا نیست که این افراد تا به حال با هم ملاقات کرده و با هم همکاری می کنند؛ ممکن است آنها به صورت اوت سورس توسط این شرکت به کار گرفته و روی پروژه های مجزا بر اساس قراردادهای مجزا کار کنند. شما باید مطمئن شوید که وب سایت شما توسط کارمندان در منزل طراحی نمی شود ... اگر شما می خواهید هزینه زیاد برای شرکت های بزرگ پرداخت کنید، نباید نتیجه کاری را دریافت کنید که می توانستید با پرداخت هزینه کمتر به یک نفر داشته باشید. چطور بهترین شرکت طراحی وب سایت را انتخاب کنیم؟
یکی دیگر از مشکلات احتمالی این حیطه می تواند مسئله بروکراسی و ارتباط باشد. بعضی اوقات شرکت های بزرگ، بیش از حد بزرگ هستند. در این صورت به جای اینکه مستقیم با طراح و برنامه نویس پروژه خود صحبت کنید، شما باید با تعداد زیادی افراد شامل نماینده حسابداری، مدیر پروژه و یا یم منشی تلفنی صحبت کنید. تمام این لایه های افراد باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای پروژه شما می شود. همین طور این افراد باعث می شوند، دسترسی شما به کسانی که بیشترین تأثیر بر نتیجه کار را دارند، محدود شود.


شرکت ها و گروه های طراحی وب یک نفره و کوچک

اکثر شرکت های طراحی وب کمتر از 10 کارمند دارند. در واقع اکثر نتایج جست و جو کلمه کلیدی "طراح وب" و یا " طراحی سایت " در موتورهای جست و جو به شرکت هایی ختم می شود که تنها یک تا پنج طراح وب دارند. اگر شما به دنبال خدمات شخصی و رابطه تک نفره با طراح وب خود هستید، این شرکت ها می توانند بسیار رضایت بخش باشند.
مشکلات احتمالی
این شرکت ها نقاط ضعف بسیار اساسی می توانند داشته باشند. اولین مشکل نبود تجربه و مهارت تخصصی است. شما باید بررسی های زیادی انجام داده و شرکت طراحی وب را بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها الزامات فنی برای اجرای پروژه شما را دارند یا خیر. برای مثال اگر شما در بازار وب سایت های تجارت الکترونیک قرار دارید، مطمئن شوید که شرکت طراحی برنامه نویس مجرب برای سایت شما را دارد.
به علاوه، مطمئن شوید که برنامه نویس یا طراح وب، به طور تمام وقت روی پروژه شما کار می کند. مطمئنا پروژه های شما آنقدر مهم هستند که تمرکز کامل یک نفر بر روی آن لازم باشند. یکی از بزرگترین مسایل که در زمان کار کردن با این شرکت ها روبرو می شوید، سندرم "برنامه نویس در حال غیبت" است. در این سندرم برنامه نویس یا طراح وب، کار شما را نیمه کاره رها کرده و غیبش می زند. با اینکه این مسئله همیشه رخ نمی دهد، اما شما باید قبل از شروع کار از نمونه های کار و تاریخچه شرکت مطمئن شوید تا از ثبات عملکردی آنها اطمینان حاصل پیدا کنید. شما نمی خواهید هزینه ها و زمان خود را صرف پروژه ای نیمه کاره کنید!


شرکت های تبلیغاتی

بسیاری اوقات، شما از قبل با شرکت ها چاپ یا تبلیغات در ارتباط هستید. این شرکت ها بروشورها، سربرگ ها و کارت ویزیت شما را طراحی کرده و یا چاپ می کنند، بنابراین وقتی شما می خواهید وب سایت طرحی کنید، شما معمولا با همین شرکت ها تماس می گیرید. این راه حلی مناسب برای بسیاری از وب سایت هایی است که تازه کار خود را شروع می کنند. اگر شما تنها به چند صفحه ساده نیاز دارید که به برنامه نویسی یا مدیریت محتوا نیاز ندارد، یک شرکت تبلیغاتی می تواند وب سایتی زیبا برای شما طراحی کند که نماینده برند شما در اینترنت باشد.( اگر لازم می دانید مطالب ما در مورد برند سازی اینترنتی را اینجا مطالعه کنید.)شرکت های قابل اعتماد
مشکلات احتمالی
شما نباید پروژه های پیچیده و بزرگ خود را با شرکت های تبلیغاتی انجام دهید. طراحی و توسعه وب حیطه ای بسیار تخصصی است و شرکت های تبلیغاتی که فعالیت اصلی آنها بر چاپ تمرکز دارد، ممکن است تخصص لازم برای طراحی وب سایت موفق را نداشته باشند. عناصری مانند بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست و جو، برنامه نویسی، طراحی خاص، توسعه و طراحی وب موبایل، هاستینگ و استراتژی محتوا، تمامی حیطه هایی هستند که شرکت های بازاریابی و چاپ ممکن است توانایی پاسخ گفتن موثر به آنها در پروژه های بزرگ و پیچیده را نداشته باشند. هر چقدر هم که این کار ارزان تر باشد، هزینه های صرفه جویی شده تنها جایگزین عدم اثربخشی وب سایت شما و ضرر ناشی از آن می شوند. شما باید بررسی کنید که آیا این شرکت ها کادر توسعه وب مناسب را داشته و از مشکلات بیان شده در دو بخش نیز پیشگیری کنید.


مقایسه شرکت های طراحی سایت محلی ( درون شهری ) با شرکت های ملی

یکی از خصوصیات ویژه عصر اینترنت، این است که شما دیگر محدود به تجارت های محلی نمی شوید؛ شما می توانید شرکت طراح وبی را انتخاب کنید که با بودجه و نیاز های شما همخوانی داشته باشد، چه این شرکت در شهر شما باشد یا در منطقه ای دیگر از ایران. در کل فواید کار کردن با شرکت های طراح وب محلی، راحتی و آسایش کار کردن با تیم آنها به صورت رو در رو است – شما می توانید به دفتر آنها سر زده و مستقیما با تیم صحبت کنید.ولیکن در زمان همکاری با شرکت های در سطح ملی شما معمولا مهارت ها و تخصص های بیشتری را می توانید دست چین کنید.

مشکلات احتمالی شرکت های طراحی سایت محلی

بعضی اوقات راحتی و اطمینان ظاهری طراحان وب محلی می تواند به قیمت بی تجربگی و مهارت های ناقص برای شما باشد. اگر شما در شهری بسیار کوچک اقامت دارید، ممکن است تنها یک یا دو طراح وب داشته باشید و مطمئنا هر کدام از آنها مهارت ها و تجربیات محدودی خواهند داشت. اما افراد معمولی هیچ وقت چنین چیزی را در نظر نمی گیرند(زیرا دیدشان محدود به آنهاست)! دسترسی جهانی از طریق اینترنت به طراحان وب اجازه می دهد تا از هر کجا که باشند، مهارت هایشان را به دیگران نشان دهند. البته شما باید همیشه بررسی های خود را انجام داده و ببینید که شرکت طراح وب واجد شرایط همکاری با شماست یا نه.

شرکت طراحی سایت
مشکلات احتمالی شرکت های طراحی سایت دور از شهر شما

اگر پروژه شما به برنامه نویسی خاص و پیچیده نیاز دارد، بهتر است شما به دنبال شرکت های طراحی سایت در شهرهای بزرگ بوده یا به دنبال شرکت های بزرگ و معروفی باشید که در اینترنت از آنها تعریف شده و یا در مجلات تبلیغ کرده اند. توجه داشته باشید که بعضی اوقات این شرکت ها بسیار گران تر از بودجه شما هستند. باید مطمئن شوید که نتیجه کار ارزش صرف هزینه بیشتر را دارد یا خیر.
به علاوه هماهنگ کردن پروژه از طریق تلفن و کنفرانس اینترنتی می تواند بسیار مشکل و سخت باشد. شما باید در مورد فرآیندهای موجود آن شرکت سوال کنید؟ آیا آنها در هر فاز از فرآیندی خاص پیروی می کنند؟ آیا توانایی ارائه کار پیش نمایش شده را قبل از اتمام کار دارند؟ آیا ارتباط آزاد و منظم بین تیم طراح و هیئت تصمیم گیری شرکت شما وجود خواهد داشت؟ این ارتباط چطور خواهد بود؟
مقایسه راه حل های حرفه ای یا استفاده از تمپلت های ساده

در عصر حاضر راه حل های خودکار زیادی مانند تمپلت ها برای طراحی وب سایت ها وجود دارند. برای مثال هر کسی می تواند از تمپلت های رایگان Template Monster استفاده نماید. این راه حل ها به شما اجازه می دهند با نصب یک سیستم مدیریت محتوای خوب ؛ سریعا با انتخاب کردن عکس از گالری های از پیش ساخته شده و آپلود کردن لوگو و عکس های خود، اضافه کردن صفحه و آپلود کردن سایت، کار خود را شروع کنید. شما معمولا هیچ هزینه ای برای راه انداختن اولیه سایت پرداخت نمی کنید و تنها هزینه ای بسیار کم به صورت ماهانه یا سالانه برای این خدمات پرداخت خواهید کرد.
مشکلات احتمالی
با اینکه این تمپلت ها می توانند برای شرکت های کوچک با بودجه محدود مناسب باشند، شما چیزی را دریافت می کنید که هزینه آن را پرداخت کرده اید.
"هر چقدر پول بدی، همون قدر آش می گیری!"
اگر وب سایت نقش مهمی در ارتقا و تقویت برند و تصویر تجارت شما دارد، تمپلت انتخاب بدی برای شما محسوب می شود. این تمپلت ها اغلب اوقات طراحی بسیار عمومی و ظاهر بسیار آماتوری برای مشتریانی دارند که در اینترنت به شما مراجعه می کنند. در این صورت بهتر است اصلا از وب سایت استفاده نکنید، زیرا تأثیر منفی بر تجربه برند شما خواهد داشت.
به علاوه اگر شما می خواهید وب سایت را به یک آژانس ارائه کننده خدمات اینترنتی دیگر انتقال دهید ( برای مثال به خاطر کیفیت هاست ضعیف، سایت شما خراب شود)، شما مجبور هستید دوباره کار را از نو شروع کنید. شما نمی توانید واقعا وب سایت خود را از یک هاست به دیگر انتقال دهید، زیرا کسی از شما پشتیبانی نمیکند و شما سواد کافی برای این کار را ندارید.
در آخر و از همه مهم تر اینکه شما توانایی شخصی سازی و خاص کردن وب سایت خود را ندارید. اگر شما هر چیز اضافی از تمپلت نیاز داشته باشید، سیستم وب سایت خودکار به شما چنین اجازه ای را نخواهد داد. در هر صورت شما آن قدر پول داده اید دیگر!

شما با بازاری آشفته سر و کار دارید. چند وقت پیش خدمت استاد گرامی جناب آقای دکتر روستا بودم و از وضع بد بازار گلایه می کردم و از دروغ گویی همکاران در ارائه خدمات گلایه می کردم. ایشان حرف بسیار جالب و ظریفی فرمودند:
"گفتند شما بازار بسیار جوانی دارید.مالکین این تجارت های کوچک ولی سود ده نیز جوان هستند. جوانی به سن و سال نیست. جوان کسی است که چیز های بسیاری را نداشته و خواستار بدست آوردن همه چیز است. پس حالا این فروشنده جوان هر کاری می کند تا فقط سود حاصل شود و به نداشته های خود برسد. "
واقعا انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت کار بسیار سختی است. ولی همیشه می توانید روی کمک من و تیم وب برندینگ در این انتخاب حساب کنید. هر زمان مایل بودید با ما تماس بگیرید.
 


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۲۴

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۵۰۷

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.