سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

راه های طلایی کسب درآمد از اینترنت : (بخش اول)

پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ | 09:062224 بازدید

· انواع مدل های کسب درآمد از اینترنت عبارتند از:

واسطه گری : در این مدل کسب و کار آنلاین بستری برای ارتباط بین خریدار و فروشنده ایجاد می کند.

تبلیغات : مدل تبلیغات ساده ترین و اولین روشی است که برای درآمد زایی به ذهن افراد می رسد، اما واقعیت این است که پیاده سازی مناسب چنین مدلی به هیچ وجه ساده نیست. زیرا تبلیغات زمانی موثر خواهد بود که بازدید کننده سایت شما را آزار ندهد و از طرف دیگر تبلیغ دهنده بتواند نتیجه لازم را از آن بگیرد.

واسطه گری اطلاعات : جمع آوری اطلاعات محصولات/خدمات مختلف کمک مناسبی به خریداران در جهت تصمیم گیری مناسب خواهد کرد. شرکت هایی که از این مدل استفاده می کنند، اطلاعات مناسب در زمینه محصولات فوق را منتشر می کنند. از جمله سایت هایی که در این زمینه در ایران فعالیت می کنند می توان به سایت هایی اشاره کرد که اقدام به فروش و تهیه مقالات علمی، جزوات کنکور، نمونه سوالات امتحانی و... می کنند.

خرید و فروش (تجارت) : در این مدل کسب درآمد، مدیر سایت همان کارهایی را انجام میدهد که مدیر یک فروشگاه فیزیکی باید انجام دهد با این تفاوت که جای محل فیزیکی عملیات خرید و فروش به صورت آنلاین انجام می شود.

تولید کننده، شرکت ها و افرادی که تولیدکننده محصول یا خدمات هستند از طریق اینترنت می توانند آنها را تبلیغ کنند و به فروش برسانند.

ارتباطی : در این حالت عده ای از افراد با نقش بازاریاب محصولات شما را تبلیغ و در ازای فروش محصولات پورسانت دریافت می کنند. به عنوان مثال : وب سایت clickbank.com از این مدل پیروی می کند.

مدل جامعه مجازی : کسب درآمد در این گونه سایت ها بر اساس فروش محصولات جانبی، خدمات، مشارکت های داوطلبانه یا ارائه خدمات ویژه به کاربران بر اساس آبونمان در نظر گرفته می شود. بازی های آنلاین اینترنتی معمولأ از این روش برای درآمدزایی خود استفاده می کنند و منابع موجود در بازی را به کاربر می فروشند.

شما نیز می توانید با توجه به شناختی که از زمینه کاری خود دارید و مزایایی که تکنولوژی های نوین در اختیارتان قرار می دهند خدمات مناسبی از طریق اینترنت ارائه دهید. یک سیستم اینترنتی اگر به درستی طراحی شود می تواند در هفت روز هفته و بیست و چار ساعت شبانه روز به خودی خود کار کند و برای شما درآمد ایجاد کند، بدون اینکه نیازی به فعالیت فیزیکی و حتی صرف وقت زیاد در روز داشته باشید.

پس از طراحی سیستم آنلاین، اولین دغدغه جذب مخاطب هدف است، قطعأ هیچ سایتی بدون داشتن مخاطب هدفمند به نتیجه نخواهد رسید، حتی اگر بتواند نیازهای مخاطب را به خوبی درک کند و آنها را برطرف کند.

روش های مختلفی برای جذب مخاطب هدف در اینترنت وجود دارند که بهترین آنها عبارتند از:

بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو: موتورهای جستجو مهم ترین منبع جذب مخاطب هدفمند در اینترنت هستند، شما همواره باید بدانید که مخاطب شما چگونه فکر می کند، چه نیازهایی دارد و به دنبال چه کلماتی در اینترنت جستجو می کند و با استفاده از تکنیک های بهینه سازی سایت رتبه سایت خود را در موتورهای جست و جو، بهبود دهید تا بتوانید برای خود بازدید هدفمند تولید کنید.

شبکه های اجتماعی : شبکه های اجتماعی ارتباط بین افراد را سریع تر و ساده تر می کند. یک رسانه اجتماعی می تواند به صورت نمایی و با سرعت بسیار زیادی در اینترنت منتشر شود. با تولید یک رسانه اجتماعی جذاب می توانید در کمترین زمان ممکن پیام خود را به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان هدف خود برسانید. استفاده از تکنیک های بازاریابی ویروسی نیز تأثیر بسیار زیادی بر شناخته شدن خدمات و محصولات شما در شبکه های اجتماعی خواهد داشت.

 


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۷۰

بازدید دیروز

۳۲۲

بازدید ماه

۱۸۷۶

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.