سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

راه های طلایی کسب درآمد از اینترنت (بخش دوم )

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | 12:572015 بازدید

 

 

بازاریابی ایمیلی : هدف از بازاریابی ایمیلی برقراری ارتباط با مخاطبین هدف و تبدیل آن ها به مشتری است. در واقع ایمیل به عنوان یک ابزار ارتباطی می تواند کمک موثری به رشد کسب و کار اینترنتی شما کند.

هرگز نباید بازاریابی ایمیلی را با ارسال هرزنامه اشتباه گرفت، برخلاف بازاریابی ایمیلی ارسال هرزنامه بازدهی مناسبی در اینترنت ندارد.

بازاریابی ویدئویی : با توجه به آمارهای موجود، استقبال از سایت های ویدئویی و مشاهده ویدئو در اینترنت روز به روز در حال افزایش است. شما نیز می توانید با تولید ویدئو با محتوای مناسب و ارائه توضیحات لازم در مورد محصولات و خدماتی که ارائه می دهید مخاطب بیشتری را جذب کنید.یک بازاریاب اینترنتی موفق با شناسایی مخاطب هدف خود و استفاده از تکنیک های فوق می تواند به خوبی از مرحله اول موفقیت عبور کند. پس از این مرحله در نظر گرفتن نیازها و رفتارهای مخاطب، مهم ترین چالش برای مدیران سایت ها و بازاریابان اینترنتی است.

v به نسبت تعداد افرادی که شما را به هدفی که می خواستید رسانیده اند و افرادی که از سایت شما بازدید کرده اند نرخ تبدیل می گویند.

بهینه سازی نرخ تبدیل و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از مهم ترین علوم بازاریابی اینترنتی محسوب می شوند.علاوه بر انتخاب عبارت، مواردی مانند رنگ بندی و چیدمان صفحه، متن های به کار رفته در صفحه، عناوین فیلدها، تعداد فیلدهایی که کاربران وارد می کنند و... را می توان با این روش اندازه گیری کرد.

ابزار تحلیلگر گوگل علاوه که یکی از سرویس های رایگان گوگل برای مدیران سایت ها و وبلاگ های اینترنتی است، امکان انجام این آزمایش ها را در اختیار شما قرار می دهد.

تحلیل گر گوگل علاوه بر امکان فوق، گزارش های بسیار مفید دیگری را نیز به شما ارائه می دهد که از طریق آنها می توانید نقاط ضعف و قوت سایت یا وبلاگ خود را شناسایی کنید و آنها را برطرف کنید.

به عنوان مثال :

اگر وبلاگ شما قابل مشاهده روی موبایل و تبلت نیست، باید بررسی کنید که چند درصد از مخاطبان شما از طریق موبایل می خواهند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و اگر تعداد این افراد قابل توجه است، هرچه سریع تر فکری به حال برطرف کردن مشکل فوق کنید.

همچنین ابزارهای دیگری در زمینه تحلیل رفتار مخاطب در اینترنت وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید، به عنوان مثال وب سایت clicktale.com به شما این امکان را می دهد که با دنبال کردن حرکت مکان نما بر روی سایت خود نقشه حرارتی تهیه کنید.

نقشه، حرارتی نقشه ای است که در آن مکان هایی که برای کاربران جلب توجه کرده اند و چشم کاربران آنها را مشاهده کرده و همچنین از حرکت ماوس کاربران فیلم تهیه کنید .

منبع : سنادیتا

 


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۴۷

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۲۰۹۷

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۴

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.