سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

سایت های زیبا و عدم افزایش فروش

پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ | 09:051996 بازدید

 

 

طراحی یک سایت تجارت الکترونیک بسیار جدی تر و مشکل تر از داشتن یک سایت جالب برای بازدید کننده است. هرچند جذابیت سایت عامل مهمی است اما باید همان اندازه به کارایی سایت نیز اهمیت داده شود. به نظر می رسد که بسیاری از طراحان وب، روی ظاهر سایت بیشتر از کارایی آن تمرکز دارند؛ اما بازدیدکننده ای که به علت ضعف کارایی، از سایت ناامید می شود و به سرعت سایت را ترک خواهد کرد.

در طراحی سایت های تجارت الکترونیکی به اطلاعات پایه ای در زمینه طراحی سایت و کمی تجربه احتیاج است. طراحی این سایت ها اصول اولیه ای دارند که اگر آنها را رعایت نکنید متأسفانه هیچ وقت نخواهید توانست سایت خود را از دید کارایی به حد عالی برسانید.

1. زمان "Load"، اندازه صفحات و سیستم هدایت بازدیدکننده در سایت

صفحاتی که به کندی ظاهر می شوند، صفحات بسیار بزرگ یا بسیار کوچک و دشواری حرکت در سایت، هر کدام به تنهایی کافی هستند تا بازدیدکننده را خسته نمایند. بازدیدکننده هرگز نباید منتظر ظاهر شدن صفحات بماند، هرگز نباید برای خواندن اطلاعات مورد نظرش صفحه را بالا و پایین کند و هرگز نباید برای اطلاعاتی در مورد خرید اجناس مورد نظرش، با دشواری تمام سایت را جستجو کند.

سایت های دارای صفحات مرتب، سریع و هدفمند معمولأ در امر فروش نیز موفق تر هستند.

 

2. استفاده کمتر از عوامل گرافیکی

 

اگرچه عوامل گرافیکی جذاب به نظر می رسند، اما معمولأ برای فروش موثر نیستند. حتی در صورت استفاده زیاد نتیجه عکس می دهند؛ زیرا باعث خواهند شد که سرعت لود شدن وب سایت بسیار پایین آید و ضمنأ ممکن است ذهن بینندگان سایت را از هدف اصلی سایت که فروش است دور نماید.

3. استفاده از (CSS) Cascading Style Sheet

با استفاده از فایل های CSS می توانید بسیاری از تگ های تکراری HTML مانند فونت را حذف نمایید.اینگونه تگ ها معمولأ 5 تا 7 درصد حجم صفحات شما را اشغال می کنند.

4. شکستن سایت به جدول های (Table) کوچکتر

به جای قراردادن کل صفحه در یک جدول بزرگ، آنها را به بخش های کوچکتر تقسیم نمایید.با این کار هنگام ورود بازدید کننده بخش های مختلف صفحه شما به تدریج ظاهر می شوند و بازدیدکننده مجبور نمی شود مدت زمان زیادی به صفحه سفید خیره شود تا صفحه اش بالا بیاید. این نکته از مواردی است که معمولأ فراموش می شود.

5. استفاده از نقشه سایت

نقشه سایت نه تنها باعث افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو می شود، بلکه در واقع راهنمای بازدیدکنندگان سایت به شمار می آید و از سردرگمی آنها در سایت های بزرگ مانند سایت های تجارت الکترونیکی جلوگیری می کند.(نقشه سایت یکی از عوامل ضروری سایت های تجارت الکترونیک محسوب می شود.)

6. محتویات فنی

محتویاتی که شامل کلمات کلیدی باشند و هدفمند و با رعایت اصول نوشته شده باشند، باعث افزایش رتبه در موتورهای جستجو می شوند.همچنین بازدیدکننده را علاقه مند خواهد کرد که از شما خرید کند. همان طور که شیوه نوشتاری غلط باعث راندن مشتریان خواهد شد و عدم وجود کلمات کلیدی رتبه شما را در موتورهای جستجو پایین خواهد آورد. شیوه نوشتار اولین راه تأثیرگذاری بر روی بازدید کننده ای است که تازه به سایت شما مراجعه کرده است.

7. عنوان (Title) صفحات:

صفحاتی که دارای عنوان های غنی از کلمات کلیدی هستند، ترافیک زیادی خواهند داشت و ترافیک بیشتر به معنی فروش بیشتر است. این عنوان ها رتبه شما را در موتورهای جستجو بهبود می بخشد.

8. استفاده اسان برای کاربر

پایگاه های تجارت الکترونیک ورودیه های فروش که استفاده از آنها دشوار است. مهمترین عامل حذف نظر مشتری از خرید هستند. پایگاه ورودیه فروش برای استفاده کاربر باید آسان و به اندازه ای مطمئن باشد که اطلاعات مربوط به فروش و مبالغ پرداختی هرگز از دست نرود.

9. امنیت سایت

سایت فروش باید امن باشد و به بازدیدکننده اطمینان دهد که اطلاعات شخصی که او به سایت می دهد در مکان مطمئنی قرارگیرد و به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت و یا فروخته نخواهد شد. این موضوع برای خریداران Online بسیار اهمیت دارد.

یک سایت تجارت الکترونیک قطعأ با سایت های شخصی و سایت های سازمانهایی که قصد فروش از طریق سایت را دارند

منبع : سنادیتا


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۵۱

بازدید دیروز

۳۲۲

بازدید ماه

۱۸۵۷

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۱

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.