سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

چگونه رهبری کنیم؟ 7 ویژگی شخصیتی رهبران بزرگ

پنج‌شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ | 19:27293 بازدید

اگر می‌خواهید به رهبری تبدیل شوید که افراد با کیفیت را به خود جذب می‌کند، خودتان نیز باید فرد با کیفیتی باشید. رهبری، توانایی جذب افراد به هدایا، مهارت‌ها و فرصت‌هایی است که شما به عنوان یک مالک ، یک مدیر یا یک والد پیشنهاد می‌کنید. رهبری یک چالش بزرگ در زندگی هر فردی است. چیزی که در رهبری کردن بسیار مهم است ، پالایش مهارت‌های شماست. همه رهبران بزرگ و عالی همیشه بر روی خود کار می‌کنند تا به فرد موثری تبدیل شوند. در ادامه با ویژگی شخصیتی رهبران بزرگ آشنا خواهید شد.

  1. یاد بگیرید قوی باشید اما بی ادب نباشید:

این یک گام اضافی است که باید برای قدرتمند شدن بردارید.برخی از افراد بی ادبی و گستاخی را با قدرتمند بودن اشتباه می‌گیرند. این دو به هیچ عنوان جایگزین خوبی برای یکدیگر نیستند.

  1. مهربان باشید اما از خودتان ضعف نشان ندهید:

نباید مهربانی و ضعیف بودن را با هم اشتباه بگیریم. مهربانی به معنای ضعیف بودن نیست. مهربانی نوع خاصی از قدرت است. ما باید به اندازه کافی مهربان باشیم تا بتوانیم حقیقت را به افراد بگوییم.

  1. یاد بگیرید شجاع باشید اما هیچ وقت قلدر نباشید:

برای پیروز شدن در کارهای خود به شجاعت نیاز دارید. برای اینکه روی دیگران تاثیر بگذارید و در گروه حرکت کنید به شجاعت نیاز دارید. شما باید اولین نفری باشید که اقدام می‌کند، با مشکلات مواجه می‌شود و نشانه‌های وجود مشکل را مشخص می‌کند. همانند یک باغبان، اگر می‌خواهید در زمان برداشت بهترین محصول را درو کنید، باید شجاع باشید و با علف‌های هرز در مسیر خود روبرو شوید. باید لحظات را از آن خود کنید.

  1. یاد بگیرید متواضع باشید اما ترسو نباشید:

شما نمی‌توانید با ترسو بودن به درجات بالایی دست پیدا کنید. برخی از افراد ترسو بودن و تواضع را با هم اشتباه می‌گیرند.اما تواضع یک فضیلت است و ترسو بودن یک بیماری است. ترسو بودن یک رنج است که می‌توان آن را درمان کرد. تواضع جزو کلماتی است که خداوند نیز بر روی آن تاکید دارد.

  1. یاد بگیرید به خودتان افتخار کنید اما مغرور نباشید:

شما برای ساخت آرزوها باید بتوانید به خودتان اعتماد کنید. طول می‌کشد که جامعه به شما افتخار کند. برای رسیدن به دستاوردهای بزرگ باید به خودتان افتخار کنید. اما برای اینکه رهبر خوبی باشید باید بدون غرور به خودتان افتخار کنید. ایا بدترین نوع غرور را می‌شناسید؟ بدترین نوع غرور، غروری است که در آن دیگران تحقیر شوند. این شرایط تحمل نکردنی است. زمانی که فردی باهوش است و به خود اعتماد دارد می‌توان آن را تحمل کرد اما تحمل کردن کسی که مغرور است و دیگران را نادیده می‌گیرد بسیار دشوار خواهد بود.

  1. یاد بگیرید شوخ طبع باشید بدون اینکه سفیه جلوه کنید:

در رهبری، ما یاد می‌گیریم که شوخ طبع بودن به معنای احمق و سفیه بودن نیست. باید شوخ طبع باشید اما خود را سفیه جلوه ندهید.

  1. یاد بگیرید با واقعیت‌ها کنار بیایید:

با واقعیت کنار بیایید. خود را از عذاب توهم نجات دهید. زندگی را همانگونه که هست بپذیرید.

زندگی منحصر به فرد است. رهبری نیز منحصر به فرد است. مهارت هایی که برای رهبری موفق لازم است برای همه افراد یکسان نیست. با اینحال، مهارت‌های بنیادی و اساسی برای رهبری در همه افراد می‌تواند یکسان باشد.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۶۹

بازدید دیروز

۲۳۵

بازدید ماه

۴۴۹۱

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.