سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

تقي پور: افزایش پهنای باند كاربران را در دستور كار داريم

چهار‌شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ | 00:00767 بازدید

 

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: جامعه اطلاعاتي - ارتباطات

 

 

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات با بيان اينكه‌ همزمان با ميلاد پيامبر دو پروژه درگاه نوردوز و فاز نخست شبكه ملي ديتا در شركت ارتباطات زيرساخت به بهره‌برداري رسيد، ابراز كرد:‌ با افتتاح درگاه نوردوز مسير ترانزيت شمال به جنوب كامل شد كه با اين افزايش ظرفيت امكان ترافيك را خواهيم داشت و ظرفيت فعلي اين مسير30 گيگابيت بر ثانيه و قابل توسعه است.

 

به گزارش خبرنگار سرويس ارتباطات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رضا تقي‌پور ـ وزير ارتباطات ـ در حاشيه مراسم افتتاح بيستمين درگاه بين المللي شرکت ارتباطات زير ساخت و فاز اول شبکه ملي ديتا در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع راه‌اندازي اپراتور سوم تلفن همراه در در دهه فجراظهار كرد: تراكم برنامه‌ها در دهه فجر باعث شد كه اپراتور سوم افتتاح رسمي نشود ولي به صورت آزمايشي آغازبه كار كرد كه قيمت سيم‌كارت‌هاي اين اپراتور 120 هزار تومان به علاوه ماليات است.

وي گفت: با پروژه فاز نخست شبكه ملي ديتا ارتقا ظرفيت در داخل كشور خواهيم داشت كه با آغاز به كار فاز نخست شبكه IP/MPLS ظرفيت داخل به470 گيگابيت بر ثانيه افزايش مي‌يابد كه اين ارتقاء ظرفيت در هسته اصلي است و براي افزايش پهناي باند كاربران اقدامات ديگري در برنامه داريم كه انجام مي‌شود.

وي يادآور شد: دست‌يابي به سهمي از ترانزيت ترافيك كانال سوئز در برنامه پنجم هدف قرار داده شده است كه پيش‌بيني مي‌كنيم طي برنامه پنجم 20 درصد ترافيك ترانزيت شده از كانال سوئز از طريق كشور ما منتقل شود.

وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در مورد اينكه پهناي باندي كه تهيه مي‌شود و اينكه آيا ظرفيت ايجاد شده به همان ميزان نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرد گفت: در بسياري از استانها بيش از 50 درصد ظرفيت خطوط ADSL كه ايجاد شده خالي است كه بايد به اين موضوع توجه بيشتري شود و بايد به ميزان افزايش ظرفيت، دايري نيز افزايش يابد و ظرفيت مورد استفاده قرار بگيرد.

وي گفت: كاري كه زيرساخت انجام مي دهد مربوط به هسته اصلي است و با راه‌اندازي شبكه دسترسي پيش‌بيني مي‌شود به طور متوسط پهناي باند 4 مگ داشته باشيم كه حداكثر به 20 ميگ يا بالاتر هم مي تواند برسد.

وي همچنين در مورد موضوع اينترنت پاك گفت: اين موضوع ايده‌اي است كه نيازبه نظريه‌هاي قوي است كه هسته اوليه كار آغاز و چندين اتاق فكر نيز براي چگونگي انجام اين كار تشكيل شده و هر شهروندي كه تصور مي‌كند در اين زمينه نظري دارد، مي‌تواند با مراجعه به سايت سازمان فناوري اطلاعات ايران نظر خود را براي ما ارسال كند و بايد گفت كه ايران نخستين كشوري است كه اين ايده را اجرايي مي‌كند و اين ايده مورد استقبال كشورهاي مسلمان از جمله مالزي و كشورهاي حوزه خليج فارس واقع شده است.

تقي‌پور در مورد تعديل نيرو در شركت مخابرات ايران گفت: گزارش بررسي‌ها در استان‌ها در حال انجام است و نتيجه نهايي هنوز تهيه نشده و تيم‌هاي كاري مشغول بررسي اين موضوع هستند و كم و كسري‌هايي كه بوده به دليل كاهش حجم كار بوده و تعابير در گزارشات مشخص مي‌شود.

انتهاي پيام


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۹۸

بازدید دیروز

۱۹۳

بازدید ماه

۱۵۸۲

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۴

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.