سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

اینترنت ملی بلاخره راه اندازی شد !

جمعه ۱۸ آذر ۱۴۰۱ | 00:00740 بازدید

نقل از خبرگذاری مهر :
افتتاح دو طرح ملی ارتباطی/ راه اندازی فاز اول شبکه ملی دیتا
بیستمین درگاه بین المللی شرکت ارتباطات زیر ساخت و فاز اول شبکه ملی دیتا با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات یکشنبه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیستمین درگاه بین المللی ارتباطات زیر ساخت کشور را در مرز نوردور و فاز اول شبکه ملی دیتا را در شهرهای شیراز، تهران و تبریز به طور همزمان افتتاح کرد.

بیستمین درگاه بین المللی ارتباطات زیر ساخت که با هدف ترانزیت ارتباطات بین الملل راه اندازی شد امکان انتقال ترافیک بین الملل را در فاز اول تا ۳۰ گیگا بیت بر ثانیه گسترش می دهد. به این ترتیب با راه اندازی درگاه بین الملل نوردور ایران در ترافیک منطقه سهیم شده و یکی دیگر از گام های تبدیل شدن ایران به هاب منطقه فراهم شده است.

همچنین با راه اندازی شبکه ملی دیتا ۵۵ سایت در سطح کشور به بهره برداری می رسد که در این فاز ۲۲ سایت در ۳ مرکز بین الملل شهرهای شیراز، تهران و تبریز به همراه ۱۹ سایت دیگر راه اندازی شده است.

پس از راه اندازی شبکه این پروژه با استفاده از تجهیزات مدیریتی شبکه از سایت اصلی و پشتیبان انواع سرویس ها در سطوح مختلف قابل بهره برداری خواهند بود.

در این مراسم محمد علی فرقانی رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت در خصوص فاز اول شبکه ملی دیتا گفت: با بهره برداری کامل از این پروژه ضمن افزایش پهنای باند اینترنت بالغ بر ۸۰ گیگابیت بر ثانیه امکان بهره برداری از ۴۷۰ گیگا بیت ظرفیت IP داخلی برای پیاده سازی دولت الکترونیک تعریف و اجرا شده است.

وی ادامه داد: این پروژه قابلیت های لازم برای امکان تبدیل شدن کشور به عنوان عضو ارتباطی منطقه در لایه دسترسی را فراهم خواهد کرد.

فرقانی گفت: عمده ترین سرویس های قابل ارائه در شبکه ملی دیتا شامل اینترنت، اینترانت، ارائه سرویس های خصوصی مجازی امن در لایه های مختلف و سرویس های مدیریتی خواهد بود.

رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیر ساخت همچنین در مورد گشایش بیستمین درگاه بین المللی شبکه ارتباطات زیر ساخت کشور گفت: با راه اندازی این طرح ایران به عنوان یک سرویس دهنده در ارتباطات بین الملل می تواند در دراز مدت امکان کنترل و اعمال قدرت در تصمیم گیری های مخابراتی جهان را برای خود فراهم سازد.

وی گفت: با سهیم شدن در انتقال ترافیک در منطقه علاوه بر کسب درآمد ارزی قابل توجه در دراز مدت ایجاد فرصت های شغلی جدید و توسعه اقتصادی کشور را در پی خواهد داشت.

به گزارش مهر، شبکه ملی دیتا یکی از فازهای شبکه ملی اطلاعات خواهد بود که قرار است تا پایان برنامه پنجم در کشور پیاده سازی شود.دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۳۳

بازدید دیروز

۵۱۳

بازدید ماه

۴۸۶۸

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۵

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.