سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

وزير ارتباطات: اینترنت پاك توسط پليس افتا ایجاد خواهد شد

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | 00:00748 بازدید

پليس افتا مامور برخورد با جرايم رايانه‌يي و رواج كسب و كارهاي غيراخلاقي در حوزه اينترنت است.
به گزارش ايسنا، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر اين‌كه موتور جست‌وجوي ملي چه زمان راه‌اندازي مي‌شود و خصوصيات آن چيست گفت: موتورهاي جست‌وجو همچون گوگل و ياهو امروزه يك بنگاه اقتصادي شده‌اند كه منافع اقتصادي آن را دنبال مي‌كنند كه به هيچ وجه امن نيستند و اطلاعاتي كه از طريق آنها و در داخل آنها مورد استفاده قرار مي‌گيرد، مي‌تواند به مكان‌هاي مختلفي ارسال شود كه اينك اين اتفاق افتاده است.
وي افزود: گفته‌ايم كه كشور نياز به يك موتور جست‌وجوي بومي دارد تا اولا اطلاعات بومي كه در كشور توليد مي‌شود به خوبي و بدون سانسور و گرايش خاص بتوانند در جهان منتشر شوند و دوم اين‌كه بتوانيم با ساير موتورهاي جست‌وجو رقابت كنيم كه كار را برعكس انجام مي‌دهند و در راستاي فعاليت‌هاي آن‌ها شاهديم كه متاسفانه بسياري از منابع داخلي كشور در جست‌وجوهايشان يافت نمي‌شود كه ممكن است اين موضوع با ميل مشخص آنها صورت گرفته باشد.
تقي‌پور بيان كرد:‌ هدف اصلي ما اين است كه كشور از اين منظر توانايي بالقوه خود را بالفعل كند كه به موجب آن توليد و توسعه محتواي در داخل كشور فراهم شود، مخصوصا براي شهروندان ايراني.
او درباره اينترنت پاك تصريح كرد: اين موضوع ايده و مفهوم مشخصي است؛ امروز شبكه اينترنت كه با اهداف بشردوستانه و در راستاي دستيابي به اطلاعات در جهت صلح است؛ اين شبكه از طريق برخي كسب و كارها مورد استفاده قرار مي‌گيرد و هم‌چون راهي است كه براي تسهيل رفت و آمد به وجود آمده ولي در بطن آن قاچاق انسان صورت مي‌گيرد.
وزير ارتباطات افزود: اين موضوع بايد مورد توجه قرار بگيرد و توسعه تكنولوژي در راستاي تعالي بشر باشد و آسيب‌هاي آن را كاهش دهد و بايد دانست اگر دانشمندان علوم اجتماعي فرهنگي توجه ويژه‌اي به اين موضوع كنند اين مفهوم بسيار روشن خواهد بود.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا مبني بر اين كه پليس افتا - امنيت فضاي تبادل اطلاعات - در راستاي برآوردن چه حقوقي تشكيل شده و آيا اين نهاد مسوول ايجاد اينترنت پاك است، تصريح كرد: ماموريت پليس افتا در وهله اول برخورد با جرايم رايانه‌اي است. طبيعتا رواج كسب و كارهاي غيراخلاقي و غيرانساني هم جزو جرايم به حساب مي‌آيد، به خصوص در كشور ما ايران؛ با اين حساب پليس افتا هم در اين مورد ماموريت خواهد داشت.
وي تاكيد كرد:‌ ولي قبل از انجام اين موضوع اميدواريم اين پليس بتواند جرايم كه به‌صورت پراكنده صورت مي‌گيرد، از جمله سوءاستفاده از شبكه‌ها و مباحث مالي در حوزه رايانه را دنبال كند.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۳۴

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۲۰۸۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.