سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

وب سایتی برای تعقیب اسکناسها

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | 00:00696 بازدید

بنیانگذاران یک وب سایت در آمریکا ایده ای جدید را ارائه کرده اند که با کمک آن می توان مسیر گردش اسکناسهای دلار از یک دلاری گرفته تا 100 دلاری و بیشتر را ردیابی کرد.

WheresGeorge.com

به گزارش خبرگزاری مهر، همه مادرهای جهان درباره پول هشداری یکسان را به فرزندان کوچک خود می دهند: پول را در دهانت نکن، نمی دانی کجاها بوده است!

اما اکنون مادران آمریکایی با کمک ایده جدید بنیانگذاران وب سایت WheresGeorge.com می توانند دقیقا دریابند که پول در کدام ایالت از آمریکا و در چه منطقه ای قرار داشته است. این وب سایت شیوه ای جدید را برای ردیابی مسیر گردش اسکناسهای دلار در سراسر ایالات متحده ارائه کرده است.بر روی هر دلار آمریکایی در گردش، شماره سریال 10 تا 11 رقمی قرار دارد که مختص همان اسکناس است. تنها کافی است به وب سایت مذکور وارد شده و مبلغ اسکناس، شماره سریال آن، کد منطقه سکونت و مکانی که مالک اسکناس در آن زمان در آنجا حضور دارد را به وب سایت وارد کرد.

به این شکل پایگاه داده هایی از اسکناسها به وجود آمده و می توان به راحتی مسیر گردش آنها را کنترل کرد. این وب سایت در عین حال بخشی مجزا را به فعالترین دلارهای آمریکا اختصاص داده است.تا کنون فعالترین دلار در این بخش یک اسکناس یک دلاری بوده است که 6 هزار و 744 کیلومتر طی سه سال و 12 روز و 25 دقیقه سفر کرده است، یعنی این یک دلاری به صورت میانگین روزانه 6 کیلومتر سفر کرده است. این دلار از میان هشت ایالت مختلف آمریکا عبور کرده و در نهایت در سال 2005 در جایی از آمریکا از مسیر ردیابی خارج شده است.

بر اساس گزارش دیسکاوری، این وب سایت نمی تواند به شما بگوید که اسکناسی که در دست دارید در جیبهای یک شلوار جین کثیف بوده یا فردی با دستهای آلوده آن را به دست گرفته است، تنها قادر است مکانی که اسکناس پیش از رسیدن به شما در آن قرار داشته را آشکار کند.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۳۶

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۲۰۸۶

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.