سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

تقي‌پور: اینترنت ملي 10مگابیتی به خانه‌ها می‌آید، اما از اینترنت جهاني تفكيك مي‌شود

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ | 00:00749 بازدید

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز بکار شبکه ملی اطلاعات یا شبکه ملی اینترنت تا 3 ماه دیگر خبر داد و گفت: با وجود این شبکه پهنای باند مورد نیاز داخل از پهنای باند دسترسی به شبکه جهانی اینترنت تفکیک شده و محدودیت سرعت دسترسی به اینترنت برداشته می‌شود.

رضا تقی‌پور در گفت‌وگو با مهر با تاکید بر اینکه بسیاری از کاربردهایی که امروز به عنوان کاربردهای اینترنت در کشور ما شهرت پیدا کرده کاربردهای واقعی اینترنت نیستند گفت: برای مثال زمانی که صحبت از پرداخت اینترنتی به میان می‌آید منظور پرداخت الکترونیکی است که این پرداخت نیازی به شبکه اینترنت ندارد.وی با بیان اینکه پرداخت از طریق شبکه اینترنت در برخی موارد مشکل‌ساز بوده و به دلیل مسائل امنیتی نباید اطلاعات در معرض و در دسترس شبکه‌های بیگانه باشد اضافه کرد: زمانی که لفظ اینترنت را بکار می‌بریم یعنی اطلاعاتی که روی شبکه قرار گرفته در معرض و در دسترس بسیاری از سایت‌ها و مراکز و شبکه‌های خارجی است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه منظور از شبکه ملی اینترنت که در گذشته نیز مطرح شده بود شبکه‌ای با مبنای پروتکل اینترنت است که از نظر نوع آدرس‌دهی و نوع دسترسی سازگار با اینترنت جهانی خواهد بود گفت: اما این شبکه می‌تواند از نظر محتوا شبکه مستقلی باشد. بنابراین با این تعریف شبکه ملی اطلاعات همان شبکه ملی اینترنت است که آدرس‌های اینترنت در این شبکه قابل آدرس‌دهی و دسترسی خواهد بود و از نظر سیاست‌گذاری و نوع اداره به صورت ملی اداره خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید براینکه در راستای توسعه زیرساخت‌های لازم برای اجرای دولت الکترونیک و ایجاد شبکه ملی اطلاعات چندین محور تعریف شده که مهم‌ترین آن مرتفع‌سازی محدودیت‌های دسترسی است به مهر گفت: درنظر داریم پهنای باند داخل کشور و آنچه که برای فعالیت‌های الکترونیکی در داخل کشور نیاز است را تفکیک کنیم.وی در توضیح این مطلب ادامه داد: در استفاده از شبکه دولت الکترونیک محدودیت پهنای باند برای کاربردهای مختلف نخواهیم داشت چرا که می‌توانیم امنیت آن را حفظ کرده و به کاربران در مورد امنیت آن اطمینان دهیم.

تقی‌پور با بیان اینکه با این توسعه پهنای باند اجرای مسائلی نظیر تجارت الکترونیک، بانکداری الکترونیک و به طور کل تمامی پسوندهای الکترونیکی در داخل کشور امکان‌پذیر خواهد بود افزود: این روند در زمان حاضر آغاز شده و به طور مرتب این ظرفیت در داخل کشور در حال توسعه است.وی اظهار امیدواری کرد که با این تفکیک ظرف سه ماه آینده – سه ماهه سوم امسال - شبکه ملی اطلاعات به انجام برسد.
وزیر ارتباطات اضافه کرد: مهم‌ترین ویژگی که این شبکه نسبت به شبکه فعلی خواهد داشت بحث میزبانی محتوا در داخل کشور خواهد بود.

تقی‌پور با بیان اینکه در بحث محتوا در کشور بسیار ضعیف هستیم ادامه داد: با آغاز بکار شبکه ملی اینترنت، میزبانی محتوا در داخل کشور با شکل جدید انجام خواهد شد و امید می‌رود بسیاری از تولیدکنندگان محتوا بتوانند خدمات را در این شبکه قرار دهند.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۶۳

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۲۰۱۳

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.