سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

ایـمـيـل‌هـای مـوثــر و کـاربـردي‌تـر

شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ | 00:00716 بازدید

ایمیل‌هاي کاري با رعايت نکات و قواعد ساده‌اي مي‌توانند موثرتر و کاربردي‌تر شوند. رعايت اين نکات ايميل ارسالي شما را حرفه‌اي‌تر کرده و گيرنده نامه را ترغيب مي‌کند تا ايميل شما را خوانده و آن را پيگيري کند.

به گزارش سرويس نگاهي به وبلاگ‌هاي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ادامه مطلب وبلاگي به نشاني http://shirazi.blogfa.com آمده است:

* انتخاب نام درست: در ساخت ايميل علاوه بر آدرس ايميل، پر کردن بخش نام (يا ارسال کننده ايميل) نيز اهميت دارد. همچنين در صورتي که ايميل شما مربوط به شرکت يا موسسه‌اي است سعي کنيد نام موسسه يا شرکت خود (و يا بخش يا دپارتمان مربوطه) را در بخش نام وارد کنيد.

* انتخاب موضوع درست: اولين مواردي که گيرنده ايميل به آن توجه مي‌کند نام فرستنده يک ايميل و موضوع (يا عنوان) نامه است. اين دو مورد تاثير زيادي در مطالعه ايميل شما توسط مخاطب يا عدم توجه به آن دارد. بسيار مهم است که نهايت دقت خود را در انتخاب موضوع ايميل (Subject) به کار ببريد. مهم است که موضوع نامه به طور خلاصه بيانگر محتواي نامه يا درخواست شما باشد.

موضوع ايميل جاي سلام و احوال پرسي نيست، بنابراين هرگز از عبارتي مانند hi يا salam در موضوع ايميل خود استفاده نکنيد. حتي المکان درخواست خود را به صورت يک خط در موضوع ايميل نوشته و در متن نامه توضيحات بيشتر را ارائه کنيد.

بايد توجه داشته باشيد که شرکت‌ها يا سايت‌هاي مهم هر روز از ده‌ها يا صدها ايميل مشتريان و کاربرانشان دريافت مي‌کنند و کنار اين ايميل‌ها تعداد زيادي ايميل اسپم نيز وجود دارد و قابل تصور است که گيرنده برخي ايميل‌ها را با اين تصور که اهميت ندارند يا به کار آنها مرتبط نيست مطالعه نکنند. بنابراين با انتخاب يک موضوع درست براي ايميل خود گيرنده را ترغيب به مطالعه نامه خود مي‌کنيد و البته توجه داشته باشيد موضوع بايستي به محتواي نامه شما همخواني داشته باشد.

* متن نامه: قواعد نوشتن يک نامه الکترونيک تفاوت‌هايي به نامه‌هاي معمول دارد. به طور کلي مطالعه متنهاي طولاني در صفحه مانيتور سخت‌تر بوده و همچنين گيرنده ممکن است هر روز تعداد زيادي ايميل دريافت کند. بنابران او وقت و حوصله کمتري براي مطالعه ايميل دارد. بنابراين در مهمترين قدم بايستي متن ايميل شما حتي المکان خلاصه باشد.

در چند کلمه سلام يا عرض ادب کنيد و سپس بدون حاشيه‌پردازي درخواست خود را مطرح کنيد. بخصوص در ايميل‌هاي کاري گيرنده علاقه‌اي به داستان زندگي يا مشکلات خانوادگي يا کاري شما که ارتباطي با او ندارد نخواهد داشت.

اين روزها اکثر سايت‌هاي معروف ارائه‌کننده خدمات ايميل (مانند ياهو يا جي‌ميل) و همچنين نرم‌افزارهاي معروف مديريت ايميل توانايي نمايش محتواي فارسي را دارند. استفاده از متن فارسي بر نوشتن محتواي فارسي با کلمات انگليسي ( پينگليش) ارجحيت دارد. متن فارسي خواناتر بوده و گيرنده ايميل راحت تر و سريعتر مي‌تواند آن را مطالعه کند و شما نيز مي‌توانيد توضيحات بيشتر در ايميل ارائه کنيد.

استفاده از حروف انگليسي براي نوشتن متن فارسي بخصوص در متن‌هاي طولاني باعث بي‌حوصلگي خواننده مي‌شود. با اين حال در ارسال ايميل‌هاي فارسي گاهي مشکلاتي به دليل عدم همخواني کدپيج فرستنده و گيرنده ايميل يا عدم پشتيباني از نمايش متن فارسي در سيستم گيرنده ايجاد مي‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۰۸

بازدید دیروز

۳۱۰

بازدید ماه

۴۵۵۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :۹۰۳۲۲۰۴
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.