سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

ایمیل و موتور جستجوی ملی رونمایي خواهد شد

چهار‌شنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ | 00:00746 بازدید

فاوانيوز به نقل از خبرگزاري مهر، دبیر شورایعالی اطلاع رسانی گفت: پروژه پست الکترونیک فراگیر در اندازه استانداردهای پست‌های الکترونیک مطرح دنیا و دارای ویژگی خط و زبان فارسی و خدمات ارزش افزوده آماده بهره‌برداری است و به زودی رونمایی خواهد شد.
حمید شهریاری با بیان این خبر از پروژه دیگری در دبیرخانه شورایعالی اطلاع رسانی با عنوان موتور جستجوی ملی خبر داد که با تحقق آن گام مهمی در این زمینه برداشته خواهد شد.
وی توسعه فناوری اطلاعات را در کشور نیازمند 3 الزام دانست و با بیان اینکه بدون این الزامات، کشور با ممنوعیات و محدودیت‌ها مواجه خواهد بود، گفت: ادغام سه رسانه صوت، تصویر و دیتا نشان داده که به زودی بازاری گسترده در حوزه محتواهای مبتنی بر فیبرنوری در کشور بوجود خواهد آمد.
شهریاری با اشاره به پروژه مصون ‌سازی فضای سایبر و دعوت از کارشناسان برای فعالیت در آن، ادامه داد: کشور ما برای توسعه فناوری فیبرنوری با محدودیت‌هایی مواجه است که یکی از آنها الزام سالم‌سازی فضای سایبر است و تا این امر محقق نشود، توسعه پهنای باند در کشور دچار چالش است.
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه همچنین به ارتباطات بین سازمانی به عنوان یکی دیگر از مباحث مهم در کشور اشاره کرد و گفت: اگر بانک‌های اطلاعاتی در گوشه و کنار شرکت‌های اصلی دولتی یا مراکز و سازمان‌های دولتی که در حال تدوین هستند نتوانند پروتکل‌هایی برای مبادله بانک الکترونیکی خود داشته باشند به پروژه عدالت الکترونیکی نخواهیم رسید.
وی با بیان اینکه پروژه عدالت الکترونیکی بیش از یک سال است که در قوه قضائیه کلید خورده و درصدد عرضه آن هستیم، از برگزاری هم‌اندیشی خبرگان فناوری اطلاعات در اردیبهشت ماه 90 خبر داد که در آن بیش از 50 پروژه قوه قضائیه معرفی خواهد شد.
شهریاری که در مراسم دومین دوسالانه جوایز فناوری ایران(ایتا) سخن می گفت در این مراسم همزمان با قرائت نام همراه اول به عنوان منتخب برترین ارائه دهنده خدمات مخابراتی موبایل در سال 89 نیز گفت: تا تعداد اپراتورهای کشور به 5 اپراتور نرسد هیچ جایزه ای ارزش گرفتن در این حوزه را ندارد.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۴۴

بازدید دیروز

۱۹۳

بازدید ماه

۱۶۲۸

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.