سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

استفاده از اینترنت انسان‌ها را اجتماعی‌تر می‌کند.

پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ | 00:00786 بازدید

ايتنا- بر اساس اين مطالعات، اتصال به پهنای باند در منزل می‌تواند بر روی فعالیت‌های اجتماعی جوانان و کودکان تاثیر مثبت داشته باشد.به گزارش ايتنا از مهر، تصور رایج بر این است که اینترنت در حال تبدیل کردن نسلی از انسان‌ها به یک نسل تنها و معتاد به اینترنت است، اما بر اساس مطالعه‌ای جدید این یک باور غلط است.

در مقاله‌ای که به تازگی در نشست برندگان جایزه نوبل ارائه شده است، سه اقتصاددان بزرگ اعلام کردند مطالعات آنها اینترنت را عاملی برای اجتماعی‌تر شدن افراد نشان می‌دهد.

استفان بائورنشوستر، الیور فالک و لودگر وسمان از موسسه Ifo در مونیخ این ادعا که اینترنت می‌تواند انسان‌ها را از جامعه جدا کرده و بنیان‌های سنتی جوامع را به نابودی بکشاند را رد کرده‌اند.

به گفته این سه محقق، هیچ مدرکی وجود ندارد که اثبات کند اینترنت موجب تنهایی انسان‌ها می‌شود، بلکه بر اساس مطالعات آنها اتصال به پهنای باند در منزل می‌تواند بر روی فعالیت‌های اجتماعی جوانان و کودکان تاثیر مثبت داشته باشد.

زمانی که جوانان به پهنای باند دسترسی دارند میزان توجه آنها به تئاتر، سینما و رستوران‌ها افزایش پیدا می‌کند و همچنین در میان کودکان نیز می‌تواند میزان فعالیت‌های اجتماعی را در کنار فعالیت‌های فوق برنامه افزایش دهد.
محققان معتقدند با کمک اینترنت حفظ ارتباط با دیگر انسان‌ها و برنامه‌ریزی برای ملاقات با آنها در جهان واقعی آسان‌تر خواهد بود.

همچنین اینترنت می‌تواند اطلاعات متنوعی را در اوقات بی‌کاری به انسان‌ها منتقل کرده برنامه‌ های فرهنگی اجتماعی فراوانی را به افراد پیشنهاد کند.
این شبکه همچنین می‌تواند دسترسی به خریداری یا رزرو بلیت‌های رویدادهای مختلف را برای افراد آسان‌تر کند.

این اقتصاددانان اعلا
جست‌وجوی اطلاعات و برقراری ارتباط استفاده می‌کنند تا سرگرمی.
در واقع مطالعات آنها نشان می‌دهد ۹۵ درصد از افراد از اینترنت برای جست‌وجوی اطلاعات استفاده می‌کنند و ۸۹ درصد آنها برای ارسال ایمیل و برقراری ارتباط.

به گفته "فالک" از قرار معلوم کاربرد اطلاعاتی و ارتباطاتی اینترنت بر کاربرد منفعل سرگرمی برتری دارد، از این رو به نظر می‌آید اینترنت در حال تربیت و پرورش مشارکت‌های اجتماعی انسان‌ها است و نه تخریب آن.

بر اساس گزارش گاردین، این تحقیق در پی مطالعه شرکت Ofcom انجام شده است که در آن اعلام شده بود ۶۰ درصد از نوجوانان بریتانیایی به شدت به تلفن‌های هوشمند خود معتاد هستند و ۷ درصد از آنها نیز به دلیل استفاده از این ابزار هوشمند ارتباط کمتری با دوستان خود برقرار می‌کنند.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۳۲

بازدید دیروز

۲۵۳

بازدید ماه

۱۹۷۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.