سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

براساس اعلام هکرها آنتی‌ويروس‌ها نفوذپذیرند

چهار‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ | 00:00666 بازدیدمهر- یکی از محققان گوگل در کنفرانس کلاه سیاه با گرفتن انگشت اتهام خود به سوی نفوذپذیری آنتی ویروسها اظهار داشت که هکرها به راحتی می توانند وارد این نرم افزارها شوند.
در طول کنفرانس کلاه سیاه در لاس وگاس، تاویس اورمندی، محقق گوگل اعلام کرد که موفق به کشف یک نفوذپذیری وخیم در نسخه 9.5 آنتی ویروس شرکت امنتیت انفورماتیکی "سوفوس" شده است.
به گفته این محقق، سیستم پنهان سازی در این آنتی ویروس به راحتی نفوذپذیر و مکانیزم امضای این نرم افزار بسیار ضعیف است. این نقاط ضعف به برنامه های مخرب اجازه می دهد که توسط آنتی ویروس شناسایی نشوند.
این محقق در بررسیهای خود نشان داد که اغلب تولیدکنندگان آنتی ویروسها نرم افزارهای خود را به روشی توسعه می دهند که بتوانند تعداد بسیاری از آلودگیهای ویروسی را شناسایی کنند اما به کیفیت و امنیت خود نرم افزار توجه چندانی نمی کنند.
درحقیقت مزیت آنتی ویروس خوب تنها شناسایی تعداد بیشتری از ویروسها نیست بلکه باید بتواند از خود نیز در برابر نفوذ برنامه های مخرب دفاع کند.
براساس گزارش وب نیوز، این هکر خوب با استفاده از روش مهندسی وارونه در این آنتی ویروس سوفوس کشف کرد که این خانه نرم افزاری از یک سیستم پنهان سازی 64 بیت استفاده می کند که نسبت به سیستم پنهان سازی 256 بیتی که در سایر آنتی ویروسها وجود دارد ایمنی کمتری دارد.
همچنین کلید پنهان سازی اطلاعات در این نرم افزار در داخل یک فایل ذخیره می شوند و بنابراین هکرها به راحتی می توانند این کلید را پیدا کرده و به آنتی ویروس نفوذ کنند.
پس از این اظهارات، سوفوس به کاربران خود اطمینان داد که آلگوریتم پنهان سازی که در این آنتی ویروس به کار رفته است تنها در تعداد کمی از موارد استفاده شده و در فاز خروج است. در مورد سایر نفوذپذیریهای شناسایی شده نیز، این شرکت به زودی یک نرم افزار روز رسانی شده را ارائه می کند.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۶۷

بازدید دیروز

۳۶۵

بازدید ماه

۱۲۶۱۲

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :۸۲۰۴۰۳۳
میزان تغیرات :+۱۲۶۴۶۸۰
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.