سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

عدم نياز ۸ درصد کاربران به گوگل

سه‌شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ | 00:00741 بازدید


 جستجو و ایمیل شاید دو مورد از محبوب ترین فعالیتهای اینترنتی به شمار روند، اما همه کاربران اینترنت پیامهای ایمیلی خود را به صورت مداوم کنترل نمی کنند و برای یافتن پاسخ سئوالاتی که در ذهن دارند به گوگل نیازی پیدا نمی کنند.
بر اساس جدیدترین گزارش شرکت Pew در پروژه مطالعاتی زندگی آمریکایی و بین المللی، هشت درصد از کاربران اینترنتی از ایمیل استفاده نکرده و جستجوی آنلاین انجام نمی دهند.
در این گزارش آمده است ایمیل و جستجو هسته ارتباطات اینترنتی و جمع آوری اطلاعات آنلاین را از یک دهه پیش تا کنون تشکیل داده اند، با وجود اینکه سکوهای جدید، پهنای باند و ابزارهای قابل حمل به ایجاد تغییر در شیوه استفاده از اینترنت و شبکه ادامه داده اند.
در این گزارش اشاره نشده که این هشت درصد از کاربران به چه دلیل از ایمیل و جستجوی آنلاین استفاده نمی کنند. نتایج این گزارش از مطالعه موسسه Pew بر روی دو هزار و 250 نفر جوان 18 ساله با احتمال خطای دو درصد به دست آمده اند.
جهش ناگهانی جستجوی آنلاین و استفاده از ایمیل در دهه گذشته پدیده شگفت انگیزی نیست، در سال 2002 در حدود 8 نفر از 10 کاربر آنلاین مشغول جستجوی آنلاین و 9 نفر از هر 10 کاربر در حال ارسال ایمیل بودند. اما امروز 92 درصد از کاربران هر دو فعالیت را انجام می دهند.
به گفته موسسه Pew، جوانترین، تحصیل کرده ترین و متمول ترین کاربران نسبت به دیگر کاربران به میزان بیشتری از ایمیل و جستجوی آنلاین به صورت همزمان استفاده می کنند.
بر اساس گزارش لایو ساینس، همچنین کاربرد ایمیل در میان سفید پوستها، آفریقایی-آمریکایی ها و جوانان اسپانیایی آنلاین با دیگر کاربران قابل مقایسه است. در طول یک روز مشخص احتمال استفاده کاربران سفید پوست از ایمیل 63 درصد، احتمال استفاده از ایمیل توسط آفریقایی-آمریکایی ها 48 درصد و در میان اسپانیایی ها 53 درصد است.


دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۶۶

بازدید دیروز

۳۰۲

بازدید ماه

۱۵۸۸

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۱

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.