سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

شش تصور غلط راجع به بهینه سازی سایت

پنج‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ | 00:00889 بازدید

متاسفانه امروزه در ایران وعده های غیر واقعی راجع به بهینه سازی موتورهای جستجو داده می شود و یا خود افراد تصورات غلطی راجع به کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو دارند. در این مقاله برآن شدیم تا برخی از ابهامات موجود در این عرصه را برطرف کنیم.

  • کار را به کاردان بسپارید: بسیار تصور می کنند که با خواندن چند مقاله و یا کتاب می توانند بهینه سازی سایت خود را انجام دهند. بهینه سازی سایت یک علم است و نیاز به تجربه فراوان دارد. قبل از اینکه بهینه سازی سایت خود را به شرکتی بسپارید حتماً قبل از هر چیزی رتبه وب سایت آن شرکت در موتورهای جستجو را مورد بررسی قرار دهید. و تاکید می کنم که این تحقیق را شخصاً بر عهده گیرید. چرا که در بسیار از مواقع آنها با ترفندهایی، وب سایت خود را در رتبه بالا به شما نشان می دهند. بعنوان مثال برخی از فروشندگان این شرکت ها با Login کردن به Gmail Account خودشان، از History گوگل استفاده می کنند و در آن لحظه وب سایت آنها اول نشان داده می شود در حالیکه واقعیت این نیست. رتبه آنها را بر روی کامپیوتر خود و در دفتر کار و یا منزل خود چک کنید.
  • با سرعت رتبه های بالا را کسب می نماییم: تصوری بسیار اشتباه این است که ترفندهایی وجود دارد که وب سایت ما سریع به رتبه بالا دست پیدا می کند. بهینه سازی سایت کاری است بسیار زمان بر و طاقت فرسا و بسایر علمی و وابسته به تجربه بالا. هیچ نرم افزاری وجود ندارد که شما را به سرعت بالا بکشد و اگر چنین کاری صورت گیرد یقین بدانید بزودی آثار سوء آن را دریافت خواهید کرد.
  • بازاریابی بوسیله موتورهای جستجو از اولویت بالایی برخوردار نیست: به جرأ ت می توان گفت که بازاریابی با موتورهای جستجو یکی از مهمترین روش های بازاریابی است چرا که مخاطبان آن هدفمند هستند و اگر نیاز نداشته باشند در موتورهای جتسجو وارد نمی شوند.
  • بازاریابی با موتورهای جستجو مؤثر نیست: تحقیقات نشان داده است که کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو فروش را تا اندازه قابل قبولی بالا می برد. امروزه در ایران 32 میلیون مخاطب اینترنتی وجود دارد که از این آمار به اهمیت این موضوع می توان پی برد.
  • وعده کسب رتبه اول و برگشت پول به شما: نتیجه بهینه سازی سایت معمولاً خیلی دقیق و مشخص نیست چرا که نتیجه به عوامل مختلفی بستگی دارد و رفتار و الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار متغیر است. لذا کسانی که وعده قطعی برای کسب رتبه یک را می دهند معمولاً نمی توانند قطعاً آن را تضمین کنند.
  • پس از کسب رتبه برتر درموتور جستجو کار دیگر تمام است: همواره رقابت برای کسب رتبه بالا وجود دارد. بهینه سازی سایت جنگی است تمام عیار و تمام نشدنی. همواره باید با شرکت های متخصص در این زمینه برای نگه داشتن رتبه خود قرارداد نگهداری داشته باشید.دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۹

بازدید دیروز

۲۵۳

بازدید ماه

۱۹۷۱

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۱

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.