سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

بالا بردن رتبه وب سایت در گوگل توسط تیم حرفه ای سنادیتا


ارزش رتبه همانند ارزش خانه است. خانه‏های بالای شهر گران‏ترند و رتبه‏های بالای گوگل با‏ ارزش‏ تر. سایت‏های با رتبه بالاتر، ترافیک، بیننده و فروش بیشتری دارند. سنادیتا ؛ تخصص، تجربه، ابزار و تکنیک‏های لازم برای رساندن سایت شما به ده رتبه اول را دارد.


سایت شما به بیننده بیش‏تری نیاز دارد؟
بینندگانی می‏خواهید که اطلاعات، کالا و یا خدمات درخواست کنند؟
رتبه‏ های سایت شما در گوگل و یاهو بالا نیست؟
به رتبه‏ های بالاتری در گوگل و یاهو نیاز دارید؟

اگر پاسخ به سوالات فوق مثبت است و به این نتیجه رسیده‏ اید كه رتبه‏ های سایت شما باید بین ده یا بیست رتبه اول نتایج جستجو در گوگل باشد، راه را درست آمده ‏اید.

شاخص گذاری کردن

موتورهای جستجوی پیشتاز همچون Yahoo!،Google و Bing از خزنده‌ها جهت یافتن صفحات برای نتایج جستجوی الگوریتمیک استفاده می‌کنند. صفحاتی که از داخل باقی صفحات ایندکس شده توسط موتورهای جستجو Link شده‌اند نیاز به ارسال به موتور جستجو نداشته و بصورت خودکار پیدا می‌شوند. بعضی از موتور‌های جستجو ازجمله!Yahoo سرویس پولی ارسال را پیاده می‌کنند که استفاده از خزنده‌ها را هم بصورت مجموعه‌ای از قیمت‌ها و نیز بصورت سیستم بها به ازاء هر Click، اجرا می‌کند. این برنامه‌ها معمولا قرارگیری در بانک اطلاعاتی موتور جستجو را ضمانت کرده و در قبال رتبه‌ای مشخص برای صفحه در لیست نتایج جستجو ضمانتی نمی‌کنند. دو فهرست اصلی اینترنتی یعنی Yahoo Directory و Open Directory Project، هردو نیاز به ارسال دستی و بررسی انسانی دارند.Google ابزاری به نام Google Webmaster Tools ارائه می‌دهد که در آن می‌توان نقشه سایت را توسط خوراک XML ایجاد کرده و بصورت رایگان ارسال نمود تا از یافته شدن تمام صفحات حتی صفحاتی که بصورت خودکار از طریق دنبال کردن Link‌ها پیدا نمی‌شوند، اطمینان حاصل نمود. خزنده‌های موتور‌های جستجو می‌توانند به عوامل مختلفی در هنگام خزیدن در یک سایت توجه کنند. تمامی صفحات ایندکس نمی‌شوند. همچنین فاصله یک صفحه از ریشه سایت می‌تواند عاملی در پیدا شدن یا عدم آن توسط خزنده‌های موتورهای جستجو باشد. امروزه بسیاری از شرکتهای مطرح در دنیا به بررسی و اجرای خدمات سئو برای شرکتهای مختلف مشغول هستند.


صفحه فرود یا landing page

یکی از فاکتورهای مهم در خصوص سئو مشخص کردن صفحات فرود یا landing page است.


انتخاب کلید واژه‌های مناسب

انتخاب کلید واژه‌های مناسب یکی از فاکتورهای مهم در این رابطه‌است که بایستی توسط دارندگان وب سایت و برنامه نویسان در نظر گرفته شود.


جلوگیری از اجرای خزنده‌ها در صفحات

وبمسترها برای جلوگیری از نتایج ناخواسته در شاخص‌های جستجومی‌توانندعنکبوتهایی توسط فایل استاندارد robots.txt که در فهرست ریشه دامنه ذخیره می‌شود، بسازند که فایلها و فهرست‌های خاصی را مورد خزیدن (Crawl)قرار ندهد.


تولید محتوای جدید و کاربرپسند

یکی از کارهای مهمی که وب مسترها برای بهینه سازی سایت خود و یا سایت های دیگران انجام می دهند تولید محتوای مناسب و جدید برای آن سایت می باشد. محتوای مناسب علاوه بر اینکه بازدید یک سایت را بالا می برد اعتبار سایت را نزد موتورهای جست و جو افزایش می دهد و می توانید لینک های طبیعی برای سایت ایجاد کند.

رتبه بندي صفحات يک سایت ( Page Ranking )

يکي از نکاتي که خيلي بايد دقت کنيد، رعايت کردن اصول و قوانين گوگل ميباشد تا صفحات سایت شما در رتبه هاي اوليه هنگام جستجو قرار گيرد. پس از يافتن سایت شما توسط Googlebot ، صفحات تجزيه تحليل ميشوند و در يک الگوريتم، رتبه ميگيرند. براي بالا بردن اين رتبه، نکات زير را بايد رعايت کنيد:

نکات لازم در مورد طراحی سایت

صفحات سایت بايد داراي لينکهاي منظم باشد تا دسترسي را به کليه نقاط سایت آسان کند.
بطور حتم يک صفحه بنام site map ( نقشه سایت ) درست کنيد و کليه لينکهاي سایت را در آن قرار دهيد و اگر بيشتر از صد لينک داريد، بقيه را در يک صفحه ديگر قرار دهيد.
داخل هر صفحه از مطالبي استفاده کنيد که با عنوان صفحه و کلمات کليدي( keywords ) مرتبط باشد.
کلمات کليدي را که در متاتگ مشخص کرده ايد بايد در همان صفحه بکار برده شود.
بطور حتم از نشان دادن کلمات کليدي، بصورت متن استفاده کنيد بجاي بکار بردن تصوير.
در خصوصيت alt تگها از توضيحات مرتبط با عنوان صفحه و محتواي صفحه استفاده کنيد.
اصول بکار بردن صحيح کدهايHTML را رعايت کنيد.
صفحات پويا ( dynamic pages ) يعني صفحاتيکه در آدرس آنها علامت ? است، براحتي صفحات معمولي ليست نميشوند.
در هر صفحه کمتر از صد لينک بکار بريد .

نکات فنی


گردشگر گوگل ( Googlebot ) با جاوااسکريپت، کوکي ها، session ID ، DHTML ويا Flash مشکل دارد.
از وجود If-Modified-Since HTTP header در وب سرور سایت خود اطمينان حاصل کنيد چون اين ويژگي تغييرات سایت شما را به گردشگرها اعلان ميکند.
از فايل متنيrobots.txt در دايرکتوري سایت خود استفاده کنيد و دقت کنيد که از Googlebot crawler در آن فايل جلوگيري نشده باشد.
با متخصصين سرور مشورت کنيد تا از نرم افزارهاييکه از فعاليت گردشگرها جلوگيري ميکند، استفاده نشود.
پس از رعايت کردن اين نکات به آدرس http://www.google.com/addurl.html مراجعه کنيد و سایت خود را در آن ثبت کنيد.

نکات ديگري هم هست که توسط متخصصان سایت گوگل توصيه ميشود،

صفحات را براي استفاده کاربر بسازيد نه براي موتورهاي جستجو.
از حقه هايي براي بالا بردن رتبه سایت دوري کنيد.
از گذاشتن لينک سایتهايي که در رتبه بندي شما اثر منفي دارند بپرهيزيد، مانند سایتهايي که روي اصول طراحی نشده اند و يا فعاليتهاي غيرقانوني انجام ميدهند مثل web spammer ها.
از بکارگرفتن برنامه هايي که بصورت غيرقانوني سایت شما را ثبت و رتبه آنرا بالا ميبرند دوري کنيد مانند برنامه WebPosition Gold .
از لينکها يا متنهاي پنهان استفاده نکنيد.
صفحات را با متنهاي بيربط پر نکنيد.
از بکار بردن متنهاي تکراري يا تکرار صفحات با يک مضمون پرهيز کنيد.
براي يافتن سريعترسایت شما، لينک خود را در سایتهاي معروف قرار دهيد.تیم سنادیتا تاکنون بالا بردن رتبه سایت‏های بسیاری را تجربه کرده است. اینک سنادیتا به عنوان پیش‏رو، معرفی‏ کننده و گسترش‏ دهنده خدمات بالا بردن رتبه سایت (SEO) در ایران، خدمات متنوعی را ارائه می نماید

خدماتی که سنادیتا ارایه می‏دهد عبارت‏اند از:

معرفی سایت به موتورهای جستجو

در این سرویس سایت شما به موتورهای جستجوی گوگل، یاهو و ... معرفی می‏شود. بیش‏تر صفحات سایت شما به پایگاه داده موتورهای جستجو وارد خواهد شد. موتورهای جستجو در بازه‏های زمانی کوتاه‏تری صفحات آن را مورد بازبینی قرار خواهند داد تا این اطمینان حاصل شود که آن‏ها آخرین تغیرات محتوایی صورت گرفته در صفحات سایت شما را با خود برده‏اند.

اصلاح کدهای سایت و بهینه‏سازی صفحات

در این سرویس کدها و محتوای صفحات مختلف سایت بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده، بهینه‏سازی می‏گردد. حجم صفحات کاهش داده می‏شود و ساختار لینک دهی سایت اصلاح می‏گردد. تمام این کارها برای آن انجام می‏شود که موتور جستجو به راحتی بتواند به تمام صفحات سایت مراجعه کند و محتوای مهم را از محتوای غیر‏مهم تشخیص دهد.
 

بالا بردن رتبه سایت در نتایج جستجو

در این سرویس رتبه‏های سایت شما به محدوده یک تا ده در نتایج جستجو ارتقا داده می‏شود. کسب رتبه‏های کمتر از 10 آرزوی هر مدیر سایتی است که آگاهانه پای در وب نهاده است. در صورتی که کلمات کلیدی نیز درست انتخاب شده باشند، این رتبه‏ها ارزش فوق‏العاده‏ای خواهند داشت.

این سرویس تمامی پروسه‏های انتخاب کلمات کلیدی، بهینه‏سازی صفحات، افزودن بر تعداد لینک‏های سایت، معرفی سایت به موتورهای جستجو و کنترل رتبه‏ها را شامل می‏شود.

تقریبا همه از موتورهای جستجو استفاده می‏کنند و اگر سایت شما در ده رتبه اول قرار نگیرد، بینندگان بسیار و ارزشمندی را از دست می‏دهید. دست‏یابی به رتبه‏های یک تا 10 برای کسب موفقیت در وب حیاتی است.

سنادیتا؛ تخصص، تجربه، ابزار و تکنیک‏های لازم برای رساندن سایت شما به 10 رتبه اول را دارد.

 

جهت سفارش با ما تماس بگیرید 02144050905

رتبه اول گوگل به صورت تضمینی - سئو www.rezashirazi.com/post304.aspx‎
رتبه اول گوگل به صورت تضمینی وعده ای است که برخی از افراد و شرکتهای فعال در زمینه سئو به مشتریان خود می دهند. قرار گرفتن در رتبه اول گوگل چگونه است؟ رتبه گوگل میخوای کلیک کن pagerank.blogfa.com/‎
دیگر کلمات کلیدی که وب ما را در صفحه اول نتایج جستجوی قرار میدهد : رتبه سنجی گوگل . بالابردن امتیاز در گوگل . اوردن سایت به صفحه اول گوگل و ده ها کلمه دیگر در ... افزايش رتبه الكسا و ثبت رايگان در صفحه ي اول گوگل www.20ranking.com/‎
افزایش رتبه در گوگل , افزایش رتبه الکسا , alexa ranking , google ranking , 20Ranking.com , ثبت در صفحه اول گوگل , رایگان , افزایش بازدید سایت , بازدید ... Site SEO سئو سایت، بهینه سازی سایت، افزایش رتبه در گوگل www.regiran.com/siteseo.php‎
رجیران با بهینه سازی محتوای سایت شما موجب افزایش رتبه سایت شما در گوگل و سایر جستجوگر ها میشود. پس از سئو سایت ... رتبه در صفحه اول گوگل. تعداد نتایج. رتبه اول گوگل - طراحی وب سایت wideweb.ir/articles.aspx?id=66‎
بدست آوردن رتبه اول گوگل از میان میلیون ها سایت کار بسیار دشواری است که فقط با تخصص و مهارت در امر سئو و بهینه سازی سایت بدست می آید. علمی که شرکت های ... بهینه سازی سایت و کسب رتبه اول گوگل - طراحی وب سایت wideweb.ir/details.aspx?ID=159‎
بهینه سازی سایت و کسب رتبه اول گوگل. بهینه سازی سایت و سئو و کسب رتبه نخست گوگل برای وب سایت drbehzadfarokhi.com. بهینه سازی سایت و کسب رتبه اول ... سئو , بالا بردن رتبه سایت در گوگل seo.blogfa.com/‎
Nov 6, 2013 - برچسب‌ها: سئو, بهینه سازی, بالابردن رتبه سایت در گوگل .... که در گوگل به دنبال چیزی میگردند فقط به 10 نتیجه اول یعنی صفجه اول نگاه می اندازند ... چگونه امتیاز سایت خودمان را در گوگل افزایش دهیم؟ (قسمت اول) www.tebyan.net › ... › ICT و کامپیوتر › طراحی وب‎
Dec 6, 2006 - شرایطی که میلیون ها سایت و وبلاگ در اینترنت بر سر تصاحب جایگاه بالاتر در بین نتایج جست و جوگرها رقابت و مبارزه می کنند ، کسب رتبه در ... چگونه در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرید؟ - پایگاه ... barsam.ir/.../چگونه-در-صفحه-اول-جستجوی-گوگل-قرا...‎
آيا مي دانيد ۸۵ درصد بازديدگنندگان واقعي يك وبسایت را موتورهاي جستجو باعث مي شوند؟ آيا مي خواهيد سایت شما در صفحه اول و بالاترين رتبه هاي نتايج گوگل ظاهر شود؟ رتبه اول گوگل - گیتا هاست gitahost.com/tag/56/‎
گیتا هاست به عنوان دارنده مدرک گوگل در ایران سایت شما را با بهترین آنالیز و کمترین هزینه ظرف مدت 30 دقیقه در رتبه اول گوگل قرار می دهد.

لینک های مرتبط
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۴۳

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۴۲۶

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.