سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

گزارش سنجش سایت – نسخه اول        

    نمونه کار طراحی سایت 

با توجه به گستردگي امر سنجش و ارزشيابي وبسایت ها، به نظر اينجانب ارزشيابي وب سایت ها را مي توان به بخش هاي زير دسته بندي كرد:
1- بررسي فني وب سایت، از لحاظ پارامتر هاي كيفي و بازدهي سمت سرور. از قبيل پياده سازي caching و web farming و از اين قبيل.
2- بررسي فني سایت از لحاظ كلاينت سايد، مانند رعايت قوانين و استانداردهاي html، javascript‌ و css. به عنوان مثال strict بودن html صفحات، استفاده كمتر از table يا قابليت نمايش در انواع browserها.
3- بررسي وب سایت از لحاظ حجم محتويات سایت. مانند مجموع المان هاي load شده در صفحه.
4- بررسي وب سایت از لحاظ پارامتر هاي فني گرافيكي، مثل blur كردن عكس ها و بالا بردن compression هنگام تبديل به jpg و يا رعايت ماكسيمم حجم عكس هاي موجود در صفحه.
5- بررسي روانشناختي سایت، از لحاظ مطالعه رفتار بيننده وب سایت.
6- بررسي نحوه چينش وبسایت، رعايت سايز صفحه براي resolution هاي پايين تر و بررسي زيبايي شناختي سایت.
7- بررسي رفتار وب سایت در قبال search engineها و چگونگي كنترل web crawler ها و web spider ها توسط وب سایت. (search engine friendly).
8- امتياز دهي به وب سایت از لحاظ كميت و كيفيت استفاده از تكنولوژي هاي فرعي، مانند Flash و Silverlight، براي سایت هايي كه صد درصد بر اساس آنها پياده سازي نشده اند.
9- بررسي كلاينت سايد وب سایت هايي كه كاملاً بر اساس Flash يا Silverlight پياده سازي شده اند.
با توجه به موارد فوق، مي بايست چارچوبي كامل و دقيق كه تمام موارد را شامل شود به صورت يك چك ليست آماده شده، و به هنگام ارزشيابي، به هر قلم از آن يك امتياز اختصاص داده شود.
به منظور تخصيص امتياز به برخي از اقلام چك ليست، مي توان از ابزار هايي نيز بهره جست كه ذيلاً به تعدادي از آنها اشاره مي شود.

ابزارها

www.websiteoptimization.com: اين وب سایت امكاناتي را براي بررسي موارد 2 و 3 فوق الذكر در اختيار قرار مي دهد. از امكانات خوب اين وب سایت گزارش زير اقلام موجود در سایت و حجم آنها و محاسبه زمان لود است.
www.Seocompany.ca: اين سایت ابزارهايي را براي بررسي رفتار سایت در قبال search engine ارائه مي دهد.
http://why-perform-website-data-analysis.x-discuz.info/: در اين سایت نرم افزار clicktale معرفي شده است كه براي روان شناختي كاربر و حركات موس و scroll صفحه توسط كاربر به كار مي رود.
uitest.com: در اين سایت مجموعه اي از لينك به ابزارهاي متعدديدر زمينه آنالیز سایت ها ارائه شده است و 5 ابزار برتر از نظر آن معرفي شده است . همچنين اين وب سایت در آدرس http://uitest.com/en/check/ ، اين امكان را دارد كه با وارد كردن آدرس وب سایت مورد نظر، آناليز سایت را در معروف ترين ابزارها، يكجا در اختيار بگذارد. دسته بندي ابزارهاي ليست شده در اين سایت بدين شرح است:
· Accessibility: بررسي از لحاظ دسترسي افراد معلول به سایت و ابزار هايي در زمينه هاي بررسي تصاوير يا مطابقت سایت با استاندارد هاي w3c در اين زمينه.
· General: ابزار هايي براي بررسي كلي سایت ها. يك ابزار خاص آن، PinkJuice است كه با وارد كردن دامين يك سایت در آن، لينك كليه سایت هاي آناليز و آماري كه اطلاعاتي از آن دارند را در اختيار قرار مي دهد.
· Legislation:
· Linking: ابزار هاي براي بررسي لينك هاي سایت.
· Load Time:
· SEO:
· Validation: ابزارهايي براي validate كردن html ، css و .. در سایت بر اساس استاندارد هاي w3c و ... .
· Miscellaneous:

ابزار بسيار جالب ديگري كه در قسمت Specials اين وب سایت معرفي شده است، پس از وارد كردن URL سایت، اين امكان را مي دهد كه نمايش سایت در انواع بسيار زيادي از browserها و تحت سيستم عامل هاي مختلف ديده شود. اين ابزار در آدرس http://browsershots.org در اختيار است. مراجعه به اين سایت جداً توصيه مي شود.
با مراجعه به سایت هاي فوق، به اندازه اي با ابزارهاي متنوع مواجه مي شويد كه ديگر بعيد مي دانم نياز به اضافه كردن ابزار ديگري در اين گزارش باشد.

کلمات کلیدی سایت خود را آنالیز کنید در گوگل با Google Monitor


چرا از Google Monitor باید استفاده کنم ؟

نرم افزارهای بسیاری هستند که به شما امکان جستجوی چند کلمه کلیدی در موتورهای جستجوگر را می دهند و رتبه سایت شما را در مقابل جستجوی هر یک از آن کلمات کلیدی نمایش می دهند اما مزایای استفاده از برنامه Google Monitor به برنامه های مشابه را می توانید در زیر مشاهده کنید.

1. رایگان است و هیچ محدودیتی در استفاده از آن نیست.

2.با زبان فارسی در کلمات کلیدی مورد جستجو مشکلی پیش نمی آید.

3. باعث مسدود شدن ip شما از طرف گوگل نمی شود ( سعی کنید در مقدار نتایج مورد درخواست برای پیدا کردن سایت شما برای هر کلمه کلیدی از مقدار 30 تا 50 نتیجه فراتر نروید که این مقدار را می توانید از منوی Options > Preferences در قسمت Search check first تعیین کنید و همچنین برای اطمینان بیشتر در همین صفحه می توانید از قسمت Misc Google friendly mode بر روی گزینه Safe تنظیم کنید )

جلوگیری از مسدود شدن گوگل

4. امکان استفاده از Pٌroxy برای جلوگیری از مسدود شدن ip خود توسط گوگل به دلیل جستجوهای غیر معمول و پشت سر هم ، که برای تنظیم Pًroxy مورد نظر خود از منوی Options > Preferences انتخاب کنید و در صفحه ظاهر شده اطلاعات Pٍroxy خود را در قسمت مربوط به آن وارد کنید. ( البته اگر موارد ذکر شده در بند 3 را رعایت کنید نیازی به استفاده از این گزینه ندارید )

امکان استفاده از پروکسًی

5. امکان ذخیره اطلاعات و پیگیری رتبه چند آدرس اینترنتی ( دامین ) مختلف وجود دارد.

6. بر خلاف بسیاری از نرم افزار های مشابه با نصب آن بر روی سیستم خود نرم افزار های تبلیغاتی و مخرب بر روی سیستم شما به صورت جداگانه نصب نمی شود.

7. نمایش بهترین رتبه سایت شما برای یک کلمه کلیدی جستجو شده در موتور جستجوگر گوگل از زمانی که از این نرم افزار استفاده می کنید. ( در ستون Best این مقدار نمایش داده می شود )

8. با خبر شدن از افزایش یا کاهش رتبه و جایگاه سایت شما در نتیجه جستجوی یک کلمه کلیدی خاص در گوگل ( SERP ) که در ستون Position نمایش داده می شود (مثلاً اگر عدد 1 با آیکون سبز رنگ نمایش داده شد جایگاه قرار گیری سایت شما یک پله بالاتر از دفعه قبلی رفته است که از این نرم افزار برای چک کردن جایگاه سایت خود برای کلمه کلیدی که در آن خط وجود دارد استفاده کرده بودید )

9. همانطور که می دانید گوگل در هر کجای دنیا بر اساس زبان ، موقعیت و … یک نوع رتبه بندی دارد و ممکن است اگر در ایران کلمه تورتک را جستجو کنید یکسری نتایج به شما نمایش داده شود اما وقتی از یک سیستم که در کشور آلمان وجود دارد این عمل را انجام دهید یکسری نتایج دیگر به شما نمایش داده شود. شما می توانید با رفتن به منوی Options > Preferences از این نرم افزار در قسمت Country کشوری که دوست دارید نتایج بر اساس جستجو گوگل در آن کشور انجام می شود نمایش داده شود که قابلیت انتخاب بیش از پنجاه کشور که شامل آرژانتین ، استرالیا، اتریش ، بلژیک، بولیوی ، برزیل ، کانادا ، کاستاریکا، کوبا ، دانمارک، اکوادور ، فیجی، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، گواتمالا ، مجارستان ، هند ، اندونزی ، ایرلند ، اسرائیل ، ایتالیا ، جامائیکا ، ژاپن ، لوکزامبورگ ، مالزی ، مالت ، مکزیک ، هلند ، نیوزیلند، نروژ ، پاناما ، لهستان ، پرتغال ، رومانی ، روسیه ، سنگال ، سیشل ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، تایوان ، تایلند ، ترکیه ، انگلستان ، ایالات متحده آمریکا و ایران ( United Arab Emirates Persian ! ) وجود دارد.

انتخاب کشور گوگل

10. و …


چگونه از نرم افزار سئو Google Monitor استفاده کنم ؟

برای استفاده از این نرم افزار کافیست بعد از دانلود آن که از پایین همین مطلب می توانید لینک دریافت آن را مشاهده کنید بر روی سیستم خود این نرم افزار را نصب کنید و بعد از اجرای آن مراحل زیر را انجام دهید.

1. از نوار ابزار بالایی این نرم افزار بر روی گزینه Add URL ( دکمه سبز رنگ ) کلیک کنید و در کادر ظاهر شده آدرس سایت خود را وارد کنید و بر روی گزینه OK کلیک کنید.

2. در صفحه ظاهر شده شروع کنید به نوشتن تک تک کلمات کلیدی که می خواهید رتبه سایت خود را در نتیجه جستجوی آن ها توسط کاربران در گوگل ببینید و بعد از وارد کردن هر کدام از آن ها بر روی دکمه Add کلیک کنید تا به لیست کلمات کلیدی انتخاب شده شما اضافه شود. همچنین می توانید برای وارد کردن یکجای کلمات خود از یک فایل متنی ( برای مثال file.txt ) از گزینه Import در این صفحه استفاده کنید.

3. حال کافی است بر روی دکمه Search ( در نوار ابزار بالایی آیکون ذره بین ) کلیک کنید تا نتایج جستجو ها آنالیز شود و به شما در سمت چپ برنامه نمایش داده شود که با کلیک بر روی هر یک از آن ها می توانید لیست نتایج پیدا شده را به ترتیب قرار گیری در صفحه جستجوی گوگل برای آن کلمه کلیدی ببینید.

افزایش رتبه کلمات کلیدی سایت

 

به یاد داشته باشید که این اطلاعات به صورت اتوماتیک در این برنامه ذخیره سازی می شوند تا در جستجو های بعدی بتوانیم متوجه افزایش رتبه و یا کاهش رتبه سایت خود برای کلمات کلیدی مد نظر خود شویم و بهترین تصمیم ها را برای اصلاح طرز لینک دهی داخلی سایت خود و همچنین اصلاح ساختار صفحات خود ، برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر ( SEO ) بگیریم.


دانلود Google Monitor 2.5

تعداد دانلود : 3806

حجم : 1.45 مگابایت

سازگاری : این برنامه قابلیت نصب بر روی ویندوز 98 ، ۲۰۰۰ ، XP ، ویستا و ویندوز ۷ را دارد.

سازنده : CleverStat

لینک دریافت : Google Monitor 2.5


 

 آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
ارسال شده در میزان ۲۴, ۱۳۹۱ by علی سجاد موحّد

آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو موضوع بسیار مفصل است ما سعی میکنیم بهینه سازی سایت را به شما یاد دهیم که خودتان کار سئوی سایت خود را انجام دهید، هدف از موتورهای جستجو، جستجوگرهای مطرح مانند گوگل، بینگ و یاهو میباشد. با این مقاله سعی داریم کمی این موضوع را شرح دهیم، و برخی از موارد مهم آنرا بیان داریم، ۱۵ گام که در این مقاله معرفی شده توضیح بسیار مختصر دارند و فقط نام گرفته شده است، در آینده هرگام مفصل توضیح و تشریح داده میشود.

آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

چرا سایت شما به بهینه سازی (سئو سازی) نیاز دارد؟

اگر نوشته ای « سئو چیست؟ » را کامل خوانده باشید نیاز به پرسیدن این سوال ندارید؛ بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به سایت شما کمک میکند تا با قرار گیری در صفحات اول موتورهای جستجو، بازدیدکنندگان کاملا رایگان و زیادی را از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل، یاهو، بینگ و … جذب کنید، آمار بازدید سایت خود را افزایش دهید و به تجارت الکترونیکی خود رونق بخشید.

چگونه سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنیم؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در مدت کم میسر نیست و یا اگر میسر هم باشید دوامدار نیست. سئو سازی سایت برای موتورهای جستجو مدت زمانی را میطلبد که موتورهای جستجو از صحت و کیفیت سایت شما مطلع گردند و در صفحات اول موتورهای جستجو قرار دهند.

برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو چه گام هایی باید برداشته شود؟

[گام اول] : انتخاب یک دامنه ( Domain ) مناسب و مرتبط به موضوع سایت

بله، داشتن یک دامین مناسب و همخوانی آن با محتوای سایت نقش بسیار زیادی در سئو سایت شما دارد و همچنین کمک میکند تا موتورهای جستجو بهتر و سریعتر نوعیت موضوع سایت شما از روی دامنه شما تشخیص دهند.

گوگل دامنه را ترجمه میکند ! جالب است بدانید گوگل و بعضی از موتورهای جستجوی پرقدرت دیگر قادر یافتن و ترجمه کلمات جستجو شده در دامنه و نوشته ها میباشند.

ترجمه دامنه گوگل سئو

اگر به مثال بالا دقت کنید مشاهده میکنید که کلمه « اخبار جهان » جستجو شد و آدرس news.parseek.com/World نمایش داده شد. در این URL کلمه « اخبار » به « news » و کلمه « جهان » به « World » توسط جستجوگر قدرتمند Google Translate ترجمه شده است، همچنان کلماتی که ترجمه شده هم در آدرس هم در عنوان برجسته (Bold) شده است و یکی از دلیلهایی که news.parseek.com/World رتبه اول کلمه « اخبار جهان » را گوگل دارد همین است. دقت داشته باشید که حتما لازم نیست دامنه یا URL های شما به زبان انگلیسی باشد. میتواند به زبان فارسی هم باشد، و همین تاثیر مثبت خود را بر روی سئو سایت شما خواهد گذاشت.

[گام دوم] : انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای (CMS) مناسب و قدرتمند

موتورهای جستجو سایتهای پویا (Dynamic) را بیشتر از سایتهای ایستا (Static) دوست دارند. سیستم مدیریت محتوای پیشرفته، استاندارد و قدرتمند دستگیر خوبی برای شما و سایت شما خواهد بود، سیستم های مدیریت محتوا با افزونه های مختلفی که بخش سئو را هم دربر میگیرد کمکتان میکند با بهره گیری از افزونه های قدرتمند سئو، سایت خود را راحتر و سریع تر بهینه سازی کنید. وردپرس، جوملا و دروپال از جمله سیستم های های مدیریت محتواییست که افزونه ها (Plugins) های زیادی برای بهینه سازی برای موتورهای جستجو دارند،

[گام سوم] : طراحی حرفه ای و رعایت استاندارد ها

موتورهای جستجو عاشق سایتهایی هستند که حرفه ای و استاندارد طراحی شده باشند؛ طراحی سایت با هر زبانی باشد تفاوت خاصی ندارد ولی مهم اینست که در طراحی سایت استانداردهای W3C رعایت گردد. استفاده از HTML5 به جای HTML و CSS3 به جای CSS توصیه میگردد. سایت شما باید طوری طراحی گردد که استفاده از آن هم برای کاربر هم برای موتورهای جستجو آسان و راحت باشد، زیاد از جاوا اسکریپت استفاده نشده باشد، سنگین نباشد، از تصاویر و فلش زیاد استفاده نشده باشد.

[گام چهارم] : انتخاب یک میزبان قدرتمند و عالی

داشتن یک هاست عالی و پر سرعت بر روی سئو سایت شما تاثیر مثبت زیادی دارد. اگر میخواهید سایت خود را حرفه ای بهینه سازی کنید، افغان سئو توصیه میکند از سرویس میزبانی اشتراکی استفاده نکنید، بر روی سرور های هاست اشتراکی سایتهای مختلف زیادی روی آن قرار دارند، اگر تعداد سایتهای اسپم این سایت زیادتر از تعداد سایتهای غیره اسپم و سایت های خوب سرور اشتراکی زیاد شوند، سایتهای مجاور بد بر روی سایتهای خوب تاثیر بد میگذارد. اگر بودجه خرید یک سرور اختصاصی یا یک سرور مجازی اختصاصی را ندارید، حد اقل یک IP جداگانه برای سایت خود خریداری کنید تا از سایتهای دیگر سرور متمایز شوید. زیرا اگر IP یک سرور اسپم شناخته شود روی تمامی سایتهای آن سرور تاثیر بد خواهد گذاشت و اگر برای شما امکان خرید سرور، VPS و آی پی اختصاصی را ندارید حد اقل سایت های مجاور سرور را بررسی کنید که سایت اسپم رو آن قرار نداشته باشد. برای بررسی سایت هایی مجاور میتوانید از ابزار Reverse IP Lookup استفاده کنید و آدرس یا آی پی سایت را وارد کنید تا لیست سایت های مجاور را در کمتر از چند ثانیه مشاهده کنید.

[گام پنجم] : تولید محتوای سودمند و مفید

دیگر چیزی کپی نکنید! موتورهای جستجو به شدت از سایتهای کپی بردار متنفر هستند، سعی کنید از اول محتوای مفید و جدید تولید کنید و با Copy خداحافظی کنید. قبل از تولید محتوا باید دقت داشته باشید که تنها محتوایی را بنویسید که با موضوع سایت شما ارتباط داشته باشد. مثلا اگر در سایت فروش لوله ای پلاستیکی شما آموزش نصب لینوکس را قرار دهید نتیجه ای مطلوبی حاصل نمیکنید. و نکته ای مهم دیگر اینکه سعی کنید بسیار کوتاه و بسیار بلند ننویسید! موتورهای جستجو مقاله هایی که بسیار کوتاه هستند و یا بسیار طولانی هستند نمیپسندند. (پست هایی که منتشر میکنید حداقل میبایست کمتر از ۳۰۰ حرف نباشد).

[گام ششم] : عنوان ها و توضیحات مناسب، کلیدی و مرتبط

مهمترین چیز در سئو عنوان صفحه یا همان Title است! عنوان ها مشخص میکنند صفحه ای شما در مورد چیست؟ و عنوان ها در موتورهای جستجو نمایش داده میشوند و ذخیره میشوند، لذا در انتخاب عنوان های مناسب، کاربردی و کلیدی دقت کنید، عنوان ها را زیاد طولانی نکنید. استفاده عنوانهایی نظیر : سئو|بهینه سازی سایت برای گوگل| بهینه سازی موتورهای جستجو| سئو سازی سایت این حالت به اصطلاح stuff گفته میشود و پیشنهاد نمیگردد، عنوان ها باید مناسب، مرتبط، و طولانی نباشد. ( حد اکثر نمایش عنوان در گوگل ۷۰ کارکتر میباشد).

توضیحات ها : توضیحات ها یا Deprecation متن هایی هستند که زیر عنوان سایت شما برای جستجوگر ها در موتورهای جستجو نمایش داده میشوند. استفاده از توضیحات مرتبط، نه چندان طولانی توصیه میگردد. توضیحات را پر از کلمات کلیدی سایت خود نکنید! توضیحات مانند تصویر ذیل در گوگل به نمایش در میآید؛ با نوشتن توضیحات خوب و ترغیب کننده کاربران را وادار کنید که روی سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شما شوند.

meta description - توضیحات

[گام هفتم] : ساخت فایل Robots.txt و محدودی سازی دسترسی

صلاح نیست موتورهای جستجو به هر قسمت سایت شما دسترسی داشته باشند و هر قسمتی که از سایت شما را که میبینند ایندیکس کنند. شما با قرار دادن فایل Robots.txt در root هاست خود ( در پایان باید در چنین آدرسی در دسترس باشد www.afghanseo.com/robots.txt) و درج دستورات مفید مبنی بر قسمتهایی که موتورهای جستجو اجازه دسترسی و ایندیکس آنرا دارند، موتورهای جستجو را منع کنید از قسمت های که لازم نیست ایندیکس شود. زیرا ایندیکس شدن بعضی از قسمتهای سایت باعث صدمه زدن به سایت شما خواهد شد.

با منع سازی موتورهای جستجو از قسمتهای غیر ضروری، شما به سایت خود کمک میکنید که قسمتهای که دارای محتوای تکراری هستند و یا برای موتورجستجو کاربرد ندارد ایندیکس نشود، مثلا آدرسهایی مانند www.afghanseo.com/page/2 نیاز به ایندیکس شدن در گوگل را ندارند.

[گام هشتم] : معرفی برای موتورهای جستجو

بعد از اینکه گام های اول تا ششم را برداشتید سایت خود را برای موتورهای جستجوی مطرح مثل: گوگل، بینگ معرفی و ثبت کنید.

معرفی سایت به گوگل – Webmaster Tools – Crawl URL

معرفی سایت به بینگ – Submit your Site to Bing

[گام نهم] : ثبت سایت در Webmaster Tools موتورهای جستجو

با ثبت سایت خود در بخش Webmaster Tools موتورهای جستجو که برای مدیران سایت ساخته شده است شما میتوانید اطلاعات دقیقی را درباره سایت خود مشاهده کنید، تنظیمات زیادی را انجام دهید و با پیشنهادات آنجا، مشکلات سایت خود را برطرف و به سوی بهینه سازی سالم حرکت کنید.

ابزارهای مدیران سایت در گوگل – Google Webmaster Tools

ابزارهای مدیران سایت در بینگ – Bing Webmaster Tools

[گام دهم] : فعالیت در شبکه های اجتماعی

حضور فعال در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل پلاس و تویتر به بهینه سازی سایت شما کمک میکند، صفحه ای در فیس بوک، گوگل پلاس و تویتر برای سایت خود بسازید، لینک سایت خود را در آن قرار دهید و افراد زیادی از شبکه های اجتماعی به سوی صفحات خود بکشانید تا با صفحات در ارتباط باشند.

[گام یازدهم] : لینک سازی (Link Building) و افزایش لینکهای ورودی

لینک بیلندیگ صحیح و افزایش لینک های ورودی سالم به بهینه سازی سایت شما کمک میکند. از شبکه های اجتماعی برای لینک بیلدینگ سالم میتوانید استفاده کنید و اگر قصد افزایش لینک های ورودی سالم را داشتید هیچ گاه تبادل لینک نکنید و هیچگاه لینک خریداری نکنید! زیرا به سایت شما ضربه زیاد و در بسی موارد ضربات جبران ناپذیری را وارد میکنند. شما با افزایش محتوای مفید، جدید و متفاوت کاربران زیادی را جذب میکنید، آنان از مطالب شما خوششان میآید و لینکهای شما را در سایتها، وبلاگها و شبکه های اجتماعی قرار میدهند و این کاملا طبیعی و سودمند است. نوشتن پست میهمان هم برای لینک سازی موثر خواهد بود.

[گام دوازدهم] : معرفی سایت در دایرکتوری های لینک قدرتمند و سالم

وجود لینک شما در دایرکتوری های قدرتمند و سالم مانند Dmoz و Yahoo Directory کمکتان میکند تا کاربران بیشتر را به سایت خود جذب کنید، افزایش پیج رنک و رنکینگ داشته باشید.

توجه ! هیچگاه از دایرکتوری های تبادل لینک رایگان که حاوی هزاران لینک هستند استفاده نکنید، که به سایت شما آسیب زیادی میرسانند ( برای یافتن نمونه دایرکتوری های تبادل لینک خراب کلمه « تبادل لینک رایگان » را جستجو کنید.)

[گام سیزدهم] : استفاده از آمارگیرهای قدرتمند نظیر Google Analytic

استفاده از آمارگیرها به شما کمک میکند تا روند افزایش بازدید و ورودی سایت خود را از موتورهای جستجو مشاهده کنید، نقاط قوت و ضعف را پیدا کنید و در پی حل مشکلات آن شوید. یکی از بهترین آمارگیرهای جهان اینترنت Google Analytic است.

[گام چهاردهم] : برای کاربران کار کنید نه موتورهای جستجو

امروز موتورهای جستجو بسیار هوشمند شده اند، اگر شما برای کاربران کار کنید و هدف شما فقط رضایت آنها باشند موتورهای جستجو هم شما را دوست دارند و در صفحات اول آنها قرار دارید ولی اگر هدف شما فقط و فقط موتورهای جستجو باشد نه کاربر؛ موتورهای جستجو هم شما را دوست ندارند و در صفحات اول لیست نمیکنند. شاید فکر کنید که موتورهای جستجو از کجا میفهمند؟ هزاران تفاوت بین سایتهایی که برای کاربر کار میکنند به جای موتور جستجو وجود دارد و این کار برای موتورجستجو های هوشمند که بماند برای انسان هم قابل تشخیص است.

[گام پانزده هم] : صبر، صبر و صبر

همانطور که در اول گفته شد میبایست صبور باشید، عجله نکنید، به موتورهای جستجو مهلت دهید تا سایت شما را بررسی کنند و از صحت و کیفیت آن باخبر شوند و در صورت عبور از آزمون های سنجش کیفیت سایت، سایت شما در صفحات اول کلمات جستجو شده لیست کنند.


 

 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۸۳

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۴۶۶

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.