سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

معرفی سایت به موتورهای جستجوگر گوگل و ياهو و ...

ثبت کلمات کلیدی در yahoo , google , Msn


فهرست شدن مطالب سایت يا وبلاگ شما در موتورهای جستجوگر در نهایت باعث افزایش بازدیدکنندگان شما خواهد شد. در ادامه چگونگي معرفي سایت يا وبلاگ شما به سه موتور جستجوگر مطرح و محبوب که قابلیت جستجو در محتوای فارسی را دارند شرح داده خواهد شد.

معرفی به جستجوگر گوگل ( Google )


جهت معرفی سایت به جستجوگر گوگل مي توانيد به آدرس زير بروید و همانطور که در تصویر نیز پیداست آدرس اینترنتی را در قسمت URL و توضیحی مختصر درباره سایت را به انگلیسی در بخش Comments بنویسید .. لازم به ذکر است که گزینه Comments اختیاری است و میتوانید آنرا پر نکنید. در ادامه کلمه موجود در تصویر را در زیر آن و دربخش مربوطه بنویسید و در نهایت دکمه Add URL را بفشارید تا پیغام مربوط به ارسال موفقیت آمیز آدرس وبلاگ يا سایت به گوگل نمایش داده شود

معرفی به جستجوگر یاهو ( Yahoo )

برای معرفی رایگان سایت یا وبلاگ به جستجوگر یاهو لازم است تا یک نام کاربری از یاهو داشته باشید که میتوانید از ایمیل یاهو یا آی دی خود در یاهو مسنجر استفاده کنید. پس از رفتن به آدرس معرفي سایت در جستجوگر یاهو و ورود نام کاربری یاهوی خود و کلمه عبور آن وارد صفحه ای دیگری خواهید شد که میتوانید آدرس شخصي خود را ثبت کنید. همانطور که در تصویر می بینید این صفحه دارای دو ورودی است که می بایست در روبروی عبارت Enter the URL for your page آدرس سایت يا وبلاگ خود را وارد کنید. همچنین گزینه دیگری برای ورود آدرس RSS نیز وجود دارد که البته اختیاری است ولی پر کردن آن به جستجوی بهتر مطالب شما کمک خواهد کرد. پس از وارد كردن آدرس دکمه Submit URL را بفشارید تا صفحه دریافت موفقیت آمیز آدرس سایت شما توسط یاهو نمایش داده شود.

معرفی به جستجوگر ام اس ان (MSN)

معرفی وبلاگ به جستجوگر Msn بخصوص از این جهت که جستجوگری در حال پیشرفت است و احتمالا نقش بیشتری در نسخه های جدید سیستم عامل ویندوز بازی می کند توصیه می شود. برای معرفی سایت به این جستجوگر رفته و همانطور که در تصویر نیز پیداست روبروی عبارت Characters کلمه نوشته شده در تصویر بالای آن و در پایین عبارت Type the URL of your homepage آدرس وب سایت خود را وارد کنید سپس دکمه Submit URL را بزنید.
http://search.msn.com/docs/submit.aspx?FORM=WSDD2

نكات مهم :


معرفی کامل و ایندکس مطالب سایت شما توسط موتورهای جستحو بین پانزده روز تا دو ماه پس از معرفی آدرس سایت به طول می انجامد بنابراین برای مشاهده مطالب سایت در نتایج جستجو مدتی زمان لازم است. همچنین میتواند با جستجوی عبارت site:yourblog..blogfa.com در گوگل از ایندکس شدن و شناخته شدن وب سایت خود توسط این موتور جستجوگر اطمینان حاصل کنید و در دیگر موتورهای جستجوگر نیز میتوانید مستقیما آدرس سایت خود را وارد کنید.

برای کسب موقعیت بهتر در موتورهای جستجو بهتر است زمانی اقدام به معرفی وبلاگ يا سایت خود کنید که سایت شما دارای چندين مطلب باشد . بسیاری از اوقات سایت هاي بدون محتوا توسط موتورهای جستجو ایندکس نشده و یا از نتایج جستجو حذف می شوند.

از دوستان خود که دارای وبلاگ یا وب سایت هستند بخواهید که به شما لینک بدهند و شما نیز میتوانید متقابلاً اینکار را برای آنها انجام دهید. تعداد لینک بالاتر به کسب موقعیت بهتر در نتایج موتورهای جستجوگر کمک میکند.

تجارت هوشمند با حضور فعال در موتورهای جستجوگر

با بکارگیری تکنیکی که در زیر معرفی شده است شما می توانید با عنکبوت گوگل مهربان تر باشید تا شانس حضور موثرتر سایتتان در نتایج جستجوی گوگل افزایش یابد.

و آدرس صفحه را مشخص می کنند.
و دوره به روزرسانی شدن محتوای صفحه را مشخص می کنند. شما می توانید ازalways, hourly, daily, weekly, monthly, yearly, never برای این تگ استفاده کنید.
و میزان اهمیت هر صفحه در مقایسه با کل صفحات سایت را نشان می دهد که عددی بین صفر و یک است. سعی نکنید به همه عدد یک داده شود. برای سایت ایران سئو تنها برای سه صفحه عدد یک در نظر گرفته ام. در هر صورت به خاطر داشته باشید که اهمیت همه صفحات سایت شما یکسان نیست و برخی مهمترند!
استفاده از تگهای و و و اجباری است و بقیه تگها اختیاری می باشند.

موتورهای جستجوگر از جمله گوگل از نرم افزاری به نام روبوت یا اسپایدر (عنکبوت) برای جمع آوری اطلاعات موجود در وب استفاده می کنند. آنها به محض اینکه سایتی را پیدا کردند، متن صفحات را می خوانند و لینکها را دنبال می کنند. همه مدیران سایتها تلاش می کنند تا میزان مراجعه عنکبوت به سایت و زمان حضور آن در سایت خود را افزایش دهند. هر چه به سایت بیشتر مراجعه کنند بهتر است زیرا همواره از آخرین تغییرات اعمال شده در محتوای سایت با خبر می شوند.

در هنگام ثبت سایت خود در موتور جستجوگر بايد نکات مهمي را مدنظر قرار دهيد تا علاوه برافزايش بازديدکنندگان، سایت خود را در اين موتورها پايدارتر و طول عمر آنرا بيافزاييد که در اين مقاله سعي کرده ايم اين نکات مهم را يادآوري نماييم:

1. استفاده درست از تگ هاي متا و اطمينان از اينکه در محتواي صفحه از کلمات و عبارات کليدي مرتبط با موضوع استفاده شده است.

2. در استفاده از کلمات کليدي زياده روي نکنيد؛ چرا که اين کار توزيع هرزنامه متني محسوب مي شود.

3. از عنوان گذاري به نحو موثر استفاده کنيد و عبارات کليدي را در بين عنوان ها به کار ببريد، اما عنوان را خيلي طولاني نکنيد.

4. از متن هاي مخفي، پيوندهاي زيادي، صفحات گيت وي، تغيير مسيرها، هرزنامه هاي متني، صفحات تاريخ گذشته، پنجره هاي بازشو (pop-up) براي دريافت برنامه (download) و يا تبليغات بازشوي بيش از حد استفاده نکنيد.

5. هرچه سایت شما محبوبيت بيشتري داشته باشد، احتمال اينکه در نتايج جستجو در رتبه هاي بالا ظاهر شود، بيشتر خواهد شد.

6. کاري کنيد که از طريق سایتهاي ديگر، به سایت شما يا صفحات آن مراجعه شود. اين روش يکي از مهم ترين اقداماتي است که براي افزايش ميزان اعتبار محتواي يک سایت انجام مي شود.

7. توجه داشته باشيد که Page Rank جستجوگرها بيشتر محتواي سایت ها را مورد بررسي قرار مي دهد و نه فراخواني حوزه ها را.

8. از عوامل موثر در رتبه بندي سایت ها، چندين مرتبه يک واژه در صفحه تکرار شده باشد و در عبارتهاي چند کلمه اي، فاصله واژه ها از يکديگر در صفحه چقدر است؛ آيا به صورت پر رنگ و در Header يا عنوان صفحه نوشته شده اند و همچنين ميزان شهرت صفحه وب مورد نظر اهميت دارد.

9. بايد از ايجاد صفحات ورودي خودداري کنيد، مگر اينکه واقعا به کار خود واقف باشيد!

10. هرزنگاري URLها، مخفي سازي سایت يا کلمه کليدي مي تواند موجب عدم حضور شما در نتايج موتورهاي جستجو شود.

11. از عواملي که مي تواند تجزيه و تحليل آمار استفاده وب را دشوار کند؛ پراکسي سرورها، حافظه Cache مرورگرها، آدرس IP به اشتراک گذاشته شده، وب خزهاي وتور جستجو و داده هاي مبهم مي باشد.

PR

طبق جديدترين متدها و روش هاي بهينه سازي موتورهاي جستجو (مخصوصا گوگل) و مورد تائيد موتورهاي جستجو

تمامي روش ها و مراحل به شما توضيح داده مي شود. به همراه آموزش بالا نگه داشتن رنك بالاي سایت شما (پس از عمليات سئو توسط ما) توسط خود شما!
ارائه گزارش هاي هفتگي و ماهانه پيشرفت سایت شما
تضمين ما همين گزارش ها و روند چشمگير رو به رشد سایت شما در نتايج موتورهاي جستحو خواهد بود!
براي مشاهده PR سایت ها مي توانيد از سایت زير استفاده كنيد:

http:/www.4weblog.com

ثبت آدرس در موتور جستجوی یاهو :


برای ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوی یاهو ابتدا به آدرس زیر بروید :

http://submit.search.yahoo.com/free/request

 

سپس با آیدی یاهوی خود وارد شوید . در صفحه ی بعد در قسمت Enter the Url for your Page آدرس وبلاگ یا سایت خود را وارد كرده و اینتر بزنید .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ثبت آدرس در موتور جستجوی MSN :

برای ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوی MSN ابتدا به آدرس زیر بروید :

http://beta.search.msn.com/docs/submit.aspx

 

چرا سایت ما در موتورهاي جستجو ثبت نمي شود؟

چگونه مي توانيم از قرار گرفتن سایتمان در ليست سياه موتورهاي جستجو جلوگيري كنيم؟
اگر متوجه شده ايد كه هركاري ميكنيد نمي توانيد سایت خودتان را در موتورهاي جستحو ثبت كنيد، اين مطلب را حتما بخوانيد. بهترين روش براي براي جلوگيري از بروز اين مشكل، عدم استفاده از روشهاي سوال برانگيز براي موتورهاي جستجو است. البته اگر متوجه شديد كه با استفاده از روشهائي كه در ادامه اين مبحث ارائه شده ، بازهم سایت شما در ليست سياه نيست، بدانيد كه در حال حاضر بدليل استفاده از اين روشها رتبه سایت شما پائين آمده و در آينده نه چندان دور سایت شما در اين ليست قرار خواهد گرفت.
در ادامه اين مبحث از سایتهائي كه نام آنها در ليست سياه قرار ميگيرد با عنوان سایتهاي بلوكه شده نام مي بريم. بلوكه شدن يك سایت مي تواند از طريق بلوكه شدن نام دامنه سایت شما يا آي پي آدرس سایت شما باشد. اما اينكه از چه كارهائي بايد اجتناب كنيم تا سایت ما در ليست سياه موتورهاي جستجو قرار نگيرد و بلوكه نشود.

1- سایت دوقلو سایتهاي دوقلو به سایتهائي گفته مي شوند كه محتواي يكساني دارند اما آدرس دسترسي به آنها متفاوت است. استفاده از دو آدرس با محتواي يكسان يكي از روشهائي است كه تعدادي از سایتها يا مشاوران سایتها براي بالا بردن رتبه سایت (Page Ranking) استفاده مي كنند. استفاده از اين روش مي تواند باعث بلوكه شدن كل سایت شما بشود.

2- مخفي سازي تعدادي از سایتها با استفاده از صفحاتي كه براي موتورهاي جستجو بهينه شده اند ولي محتواي چنداني براي كاربران سایت ندارند، بعنوان صفحات ورودي استفاده مي كنند. اين صفحات براي معرفي سایت به موتورهاي جستجو استفاده مي شوند در حاليكه صفحات اصلي سایت براي بازديدكنندگان متفاوت هستند. اين صفحات بطور خودكار توسط موتورهاي جستجو در سایت تشخيص داده شده و در كوتاه مدت باعث كاهش رتبه سایت و در بلند مدت باعث بلوكه شدن سایت خواهد شد.

3- متون غير قابل مشاهده استفاده از متون قير قابل مشاهده هم يكي از روشهاي نادرست براي بالا بردن رتبه سایت در موتورهاي جستجو است. در اين روش متوني را كه از نظر محتوائي نبايد در صفحه نشان داده شود را با رنگ پس زمينه در صفحه سایت قرار مي دهند. اين متون عموما به گونه اي هستند كه بصورت عادي مي توانند باعث افزايش رتبه سایت در موتورهاي جستجو شوند. اما بدليل اينكه روش ارائه ( غير قابل مشاهده بودن) روش غير قابل قبول موتورهاي جستحو است، توسط روباتهاي موتور جستجو تشخيص داده شده و باعث كاهش رتبه و در نهايت بلوكه شدن سایت مي شود.

4- اقدام به ثبت سایت به مقدار زياد اقدام به ثبت يك سایت يك صفحه اي از سایت با تكرار زياد هم مي تواند دليلي بر بلوكه شدن سایت باشد. در 24 ساعت نبايد به دفعات زيادي اقدام به ثبت يك سایت كرد. بعضي از موتورهاي جستجو زمان 30 روز را براي فاصله بين دفعات ثبت سایت در نظر مي گيرند. بنابراين براي سایتهائي كه اين قانون را نقض مي كنند، مشكلاتي در اين موتور جستجو پيش مي آيد. توصيه مي شود قبل از اقدام به ثبت سایت خود در موتور جستجو حتما بخش مربوط به قوانين آنرا مطالعه كنيد تا با اين مشكل مواجه نشويد.

5- استفاده از كلمه هاي كليدي نامربوط استفاده از كلمه هاي كليد نامربوط به محواي سایت نيز مي تواند دليلي بر پائين بودن رتبه سایت در موتورهاي جستجو باشد. استفاده از محتواي صفحه وب بعنوان كلمات كليدي مي تواند باعث بلوكه شدن سایت شود. منطقي ترين روش اين است كه تعدادي كلمه كليدي مرتبط با محتواي صفحه در بخش كلمات كليدي قرار گيرد.

6- اقدام به ثبت سایت بصورت خودكار تعدادي از سایتهاي اينترنتي پيشنهاد ثبت سایت شما در تعداد زيادي از موتورهاي جستجو را مي دهند، استفاده از اين روش هم مي تواند تاثير منفي در رتبه سایت شما داشته باشد. در صورت تداوم اين عمل مي توان انتظار بلوكه شدن كل سایت در موتور جستجو را هم داشت. البته اين مسئله بيشتر در مورد موتورهاي جستجوي مادر صدق مي كند.

7- صفحات ورودي منظور صفحاتي هستند كه محتواي زيادي برا بازديدكنندگان شما ندارند اما براي موتورهاي جستجو بهينه شده اند. اين صفحات به گونه اي طراحی شده اند كه بصورت خودكار يا دستي بازديدكنندگان را به صفحات بعدي در سایت راهنمائي مي كنند. استفاده از اين صفحات را مي توان با تكنيكهايي از ديد بازديدكنندگان پنهان كرد اما از ديد موتورهاي جستجو و روباتهاي آن پنهان نمانده و براي كل سایت ايجاد مشكل مي كند.

8- استفاده از وب سایتهاي رايگان استفاده از وب سایتهاي رايگان مي تواند دليل بر كم بودن رتيه يك سایت عليرغم استفاده از تمام تكنيكهاي بهينه سازي باشد. زماينهائي كه سایتهاي رايگان در دسترس نيستند، بدليل اينكه مثلا پهناي باند در نظر گرفته شده براي ماه مصرف شده است، باعث كاهش رتبه سایت مي شود. البته اين اتفاق مي تواند بر روي سرويسهاي ارزان هم رخ بدهد. اگر در زماني كه روبات موتور جستجو به سایت شما مراجعه مي كند، سایت شما در دسترس نباشد ، تاثير زيادي در كاهش رتبه سایت شما خواهد داشت. به همين دليل استفاده از سرويسهاي ارزان يا رايگان را براي سایتهاي حرفه اي ، مقرون به صرفه نيست.

9- مشكل آدرس اينترنتي اگر از همه روشهاي گفته در طراحی سایت خود اجتناب كرديد و بازهم مشاهده كرديد كه سایت شما بعد از گذشت چند ماه در موتورهاي جستجو وجود ندارد، احتمالا مشكل از سرويس هاستينگ شماست. گاهي اتفاق مي افتد كه يك موتور جستجو يك آدرس آي پي را بلوكه مي كند. در اين حالت كليه سایتهائي كه از آن آي پي استفاده مي كنند هم دچار مشكل مي شوند. اين اتفاق بيشتر براي هاستينگهائي مي افتد كه با استفاده از برنامه هاي خودكار سایتهاي خود را در موتورهاي جستجو و با روشهاي غير مجاز ثبت مي كنند.

ثبت آدرس در موتور جستجوي گوگل :

 

براي ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوي گوگل ابتدا به آدرس زير برويد :

http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

سپس در قسمت Url آدرس سایت يا وبلاگ خود ودر قسمت Comment يه توضيح مختصر از سایتتون رو بنويسيد . كدعكس رو هم وارد كنيد و Add Url رو كليك كنيد . آدرس شما هم اكنون ثبت شد ولي يكي دو ماهي طول ميكشه تا وارد موتور بشه .

 

ثبت آدرس در موتور جستجوي ياهو :

 

براي ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوي ياهو ابتدا به آدرس زير برويد :

http://submit.search.yahoo.com/free/request

سپس با آيدي ياهوي خود وارد شويد . در صفحه ي بعد در قسمت Enter the Url for your Page آدرس وبلاگ يا سایت خود را وارد كرده و اينتر بزنيد .

ثبت آدرس در موتور جستجوي MSN :

 

براي ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوي MSN ابتدا به آدرس زير برويد :

http://beta.search.msn.com/docs/submit.aspx

در مكان مشخص كدعكس رو وارد كنيد و در قسمت Type the URL of your homepage آدرس وبلاگ يا سایت خود را وارد كرده و Submit Url را كليك كنيد .

 

در مكان مشخص كدعكس رو وارد كنید و در قسمت Type the URL of your homepage آدرس وبلاگ یا سایت خود را وارد كرده و Submit Url را كلیك كنید .

براي اطلاعات بيشتر با ما تماس بگيريد. 02144050905

 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۹۶

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۴۷۹

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.