سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت


قوانین و ضوابط استفاده از خدمات شرکت سنارایانه یکتا

لطفا به صورت کامل موارد زير را مطالعه بفرمائيد. رعايت اين مطالب برای کاربران الزاميست:
در صورت عدم رعايت مقررات، شرکت مجاز است ، سرويس مشتری را بدون عودت هزينه پرداختی قطع نمايد.

1. مالکیت سایت :
شرکت سنارایانه یکتا تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، سنارایانه یکتا مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده مالک سایت می باشد.خواهشمند است دقت لازم را در این زمینه مبذول شود .

2. امور مالی :
2-1 از آنجائي که بلافاصله پس از سفارش مشتری ، شرکت اقدام به ثبت دامین می کند ،مبلغ پرداختی جهت ثبت دامین تحت هيچ شرایطی قابل عودت نمی باشد.
2-2 در صورتي که مشتری از ظرفیت های اختصاص يافته خود بيشتر مصرف کند ( فضا ، پهنای باند و ... ) موظف به پرداخت هزینه اضافه مصرف مي باشد .
2-3 با توجه به قاعده تسبیب و قاعده لاضرر ولاضرار و قانون مسئولیت مدنی مصوب 1339 ، هرگاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرر و زیان به شرکت را فراهم نماید موظف است ، ضرر و زیان وارده را جبران نماید.

3. محتویات سایت :
3-1 محتويات وب سایت بايد 100% مطابق قوانين جمهوری اسلامی ايران باشد .
3-2 مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمينه هک و کرک و کليه شاخه ها و زير شاخه های آن نمی باشد .
3-3 مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های عبور از فيلتر بر روی وب سایت خود نمی باشد .
3-4 مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های شامل قوانين کپی رايت بر روی وب سایت خود نمی باشد .
توجه : در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولين ذيربط ، هيچ مسئوليتی به عهده شرکت نمی باشد .
3-5 از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود ،لذا شرکت سنارایانه یکتا (سنادیتا )هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد .

4. منابع :
4-1 مشتری نبايد بيش از فضای اختصاص يافته خود مصرف نمايد . مواردی که موجب اشغال شدن فضا مي شود عبارتند از ( حجم فايل های upload شده به سرور ، حجم ايميل های رسيده، حجم بانک های اطلاعاتي برنامه )
4-2 مشتری نبايد بيش از حجم تخصیص یافته برای تبادل اطلاعات را مصرف کند. مواردی که موجب مصرف حجم تخصیص یافته مي شوند ، عبارتند از (ارسال فايل به سرور ، دانلود برنامه از سایت ، ارسال و دريافت ايميل )
4-3 مشتری مي تواند حداکثر 1 درصد ظرفيت CPU سرور را مصرف کند. برنامه هائي که محاسبات سنگين دارند ظرفيت زيادی از CPU را مصرف ميکنند. مصرف بيش از حد ظرفيت CPU موجب کند شدن سرور و ديگر وب سایت های ثبت شده در آن مي شود در صورت نیاز به چنین برنامه هایی ، سرویس اجاره سرور اختصاصی پیشنهاد می گردد .
4-4 مشتری در هر روز حداکثر می تواند 200 ایمیل ارسال و300 ایمیل دریافت نماید ،. ارسال بيش از این مقدار در جامعه بين المللي به عنوان SPAM (هرزنامه ) شناخته شده و باعث غیر فعال گردیدن سایت مشتری می گردد و برای فعال شدن مجدد سایت ، مشتری موظف به پرداخت 150 هزار تومان جریمه برای بار اول و در صورت تکرار ، سرویس ایمیل برای همیشه غیر فعال می گردد.
4-5 هر هاست ارائه شده به مشتری فقط جهت ميز باني 1 دامين مي باشد ، در صورت تخلف و ميزباني بيش از يک دامين هزينه به تعداد میزبانی هاست دريافت مي شود .
4-6 در صورتی که مشتری با حذف شاخه های اصلی وب سایت ( htdox,www,logfile,log,db,special.( موجب از کار افتادن وب سایت شود ، سنارایانه یکتا با اخذ جریمه معادل 40 درصد مبلغ هاست ، ظرف 4 روز کاری هاست را تغییر خواهد داد .

5. امنيت اطلاعات :
5-1 مشتری موظف است رمز دامين و هاست خود را پس از دريافت سريعا تعويض نمايد ، حفاظت از رمز جديد دامين و هاست به عهده مشتری مي باشد و شرکت هيچ مسئوليتي در این رابطه ندارد.
5-2 مشتری مي بايست از اطلاعات وب سایت ( مخصوصا بانک های اطلاعاتي ) بر روی کامپيوتر خود نسخه پشتيبان تهيه نمايد تا در صورت بروز هر گونه اشکال در سرور ، اطلاعات وی از بين نرود . مگر اينکه بابت تهيه نسخه پشتيبان به شرکت هزينه پرداخت نموده باشد که در اين صورت مسئوليت فوق به عهده سنارایانه یکتا مي باشد . هزینه اولیه بکاپ 15 هزار تومان . هر نسخه هزار تومان .
5-3 کليه فايل های درون شاخه اصلي سایت ( www , htdocs ) قابل مشاهده و دسترسي برای عموم مي باشد ، از قراردادن فايل های خصوصي مثل بانک اطلاعاتی در اين شاخه خود داری فرمائيد .

6. تمديد خدمات :
6-1 مشتری در صورت تمايل به تمديد وب سایت ، موظف است حداقل 5 روز کاری از اتمام زمان آن جهت تمديد با شرکت تماس گرفته در غير اين صورت هيچ مسئوليتي به عهده شرکت نمي باشد.
6-2 در صورت عدم تمدید سایت تا روز انقضاء ، از آن تاریخ مالکیت سایت توسط مشتری ، منقضی بوده و سنارایانه یکتا مسئولیتی در این رابطه نمی پذیرد .
6-3 کليه اطلاعات درون هاست شما پس از منقضی شدن مدت استفاده از وب سایت از بين خواهد رفت ، پس در صورتي که به فايل های فوق نيازمنديد و تمایل به تمدید وب سایت نداريد قبل از انقضاء مدت استفاده ، فايل ها را بر روی کامپيوتر خود دانلود و ايميل ها را توسط برنامه outlook دريافت نمائيد . لازم به ذکر است که در غير اين حالت ، شرکت در صورت امکان بازيابي اطلاعات هزينه آن را دريافت مي نمايد .
نکته 1: مشتری مي تواند ، هر زماني حتی زودتر از موعد انقضاء اقدام به تمديد وب سایت نمايد و يا از ابتدا ، وب سایت را برای چند سال ثبت کند .
نکته 2: با توجه به قوانين جديد ICANN ، دامين پس از انقضاء به مدت 3 ماه قفل شده و قابل تمديد نمي باشد . اين مطلب به اين معني است که وب سایت در صورتي که در انتهای سال تمديد نشود حداقل به مدت 3 ماه از کار خواهد افتاد و در پايان اين مدت دامين جهت ثبت عموم آزاد خواهد شد و هر شخصي قادر به ثبت آن مي باشد . لذا در صورتي که وب سایت شما دارای اهميت مي باشد ، تا زماني که انحصارا در اختيار شماست ( در مدت قرارداد ) آن را برای سالهای آينده تمديد نمائيد. توجه : در صورت گذشت 3 ماه ا ز تاریخ انقضای دامین ، با هیچ هزینه ای و به هیچ روشی امکان فعال سازی دامین وجود ندارد .

7. خدمات پشتيباني :
7-1 آموزش استفاده از اينترنت ، دامين ، هاست ، طراحی و برنامه نويسي به عهده شرکت مي باشد و مشتری بايد اطلاعات اوليه را داشته باشد و يا از راهنما های موجود در سایت و يا منوی راهنمای مشتری در سایت www.sanadata.com  شرکت سنارایانه یکتا استفاده کند . ( راهنمای دامين ، هاست و ایمیل ) .
7-2 خدمات پشتيباني شرکت سنارایانه یکتا از طريق ايميل support@sanadata.com ارائه می گردد لطفا نام سایت ( در صورت امکان شماره قرارداد ) و مشکل خود را به صورت کامل ، حداکثر در 3 يا 4 خط ارسال نمائيد . بدیهی است جواب گوئي به ايميل های بلند و چند صفحه ای امکان پذیر نمی باشد .
7-3 راهنمای فارسي ارسال فايل به سرور همراه برنامه آن  در سایت به صورت رايگان در اختيار شما ميباشد
7-4 در صورتی که رمز خود را فراموش نمودید با شرکت تماس بگیرید، رمز فقط به مالک سایت ارائه می شود
 ( هيچگونه اطلاعات امنيتي از جمله رمز وب سایت از طريق ايميل ارسال نمي شود ) .

8. تغييرات :
8-1 نام دامين و يا هاست نه از لحاظ فني و نه قانوني قابل تغيير نمي باشد.
8-2 مشتری مي تواند با پرداخت مابه التفاوت  سرور خود را تغییر دهد . در صورتي که مشتری هاست ارزانتری را انتخاب نمايد فقط مي بايست مبلغ 5000 تومان را پرداخت نمايد .
8-3 مشتری ميتواند با پرداخت هزينه ، ظرفيت ها و محدوديت های هاست خود را تغيير دهد.( تعداد ايميل ، حجم پهنای باند ، تعداد بانک های اطلاعاتي و ... )
8-4 در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری،مشتری کتبا مالک جدید را به سنارایانه یکتا معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید.

9. حوادث غیر مترقبه :
در صورت بروز هر گونه حادثه غیرمترقبه و سایر عوامل خارج از اختیارات طرفین از قبیل جنگ ، اعتصاب ، اغتشاش عمومی ، صاعقه ، آتش سوزی ، زلزله ، سیل ، اثرات موضعی خورشید بر روی ماهواره ها ، وضع قوانین و مقررات و دستورالعمل های دولتی ، قطع خطوط مخابراتی شهری ، تحریم ، هیچگونه مسئولیتی در قبال قطع سرویس و نیز سایر موارد تا زمان رفع حوادث غیر مترقبه متوجه طرفین نمی باشد بدیهی است در صورت بازگشت اوضاع به حالت عادی و در اولین زمان ممکنه نسبت به انجام تعهدات اقدام خواهد شد و طرفین حق هر گونه ادعایی نسبت به یکدیگر را از خود سلب می نمایند .

تبلیغات:
استفاده از اسامی، عکسها و اطلاعات خاص بکار رفته در وب سایت و کاتالوگ شرکت سنارایانه یکتا در سایت مشتری یا همکاران  بدون اخذ مجوز از این شرکت ممنوع می باشد و مورد پیگرد قرار می گیرد.
در صورت تمایل مشتری به واگذاری مالکیت به دیگری ، مشتری کتبا مالک جدید را به سنارایانه یکتا معرفی نموده و کلیه حقوق را به وی واگذار می نماید .

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۲۱

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۵۰۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.