سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت


تبلیغات در گوگلامروزه با توجه به گسترش چشمگیر رسانه های دیجیتال در بخش های مختلف کسب و کار، حضور در اینترنت به عنوان مهمترین رسانه از این دست، یک امر ضروری برای تمامی افراد، موسسات ، شرکتها ، کارخانجات و سازمان ها می باشد. در این راستا دپارتمان بازاریابی اینترنتی برای خدمات رسانی به کسب و کار هم وطنان ایرانی درگروه نرم افزاری  sanadata   راه اندازی شده است. این خدمات برای افراد، شرکت ها، کارخانه ها و سازمان هایی مناسب می باشد که قصد دارند وب سایت و یا محصولات و خدمات خود را از طریق رسانه قدرتمند اینترنت معرفی نمایند.

در این رابطه به احتمال قریب به یقین جنابعالی با موتور جستجوی گوگل آشنائی دارید. روزانه میلیون ها نفر از طریق این وب سایت موارد مورد نیاز خود را جستجو می نمایند. تصور کنید هنگامی که هرکدام از آنها کلمه ای کلیدی در رابطه با محصول شما را جستجو نمایند آدرس وب سایت شما یا شرکتی که اداره می نمائید در بالای صفحه ظاهر گردد.

در این صورت می توانید روزانه صدها نفر را به وبسایت خود جذب نمائید، محصولات خود را به آن ها معرفی نمائید و به کسب و کار خود رونق ببخشید. نمایش تبلیغ به هر تعداد و در هر زمان کاملا رایگان می باشد و شما تنها به ازای ورود افراد به وب سایتتان هزینه پرداخت خواهید نمود که این موضوع بازگشت سرمایه تبلیغاتی شما را تضمین می نماید. شما تعیین می نمایید که هنگام جستجوی چه کلماتی سایت و یا محصول و خدمات شما به نمایش درآید، در نتیجه تنها کاربرانی که مرتبط با محصول شما هستند به وب سایت هدایت خواهند شد. به طور متوسط و بر اساس آمار گوگل، محصولاتی که از این طریق به بازاریابی پرداخته اند توانسته اند حجم فروش خود را تا 2 برابر افزایش دهند.

 خدماتی که گروه نرم افزاری   sanadata   در این ارتباط به شما ارائه خواهد نمود عبارت است از راه اندازی اشتراک شما در گوگل، مدیریت پنل شرکت شما در گوگل برای آنکه بتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را بدست آورید و پرداخت هزینه های شما بر اساس صورت حساب گوگل و انجام مبادلات مالی مربوطه. برای اطلاع شما هزینه هرکلیک برای ورود به سایت شما بسته به نوع کسب و کاری که انجام می دهید بین 1 تا 4 سنت متغیر خواهد بود. هزینه انجام این خدمات توسط گروه نرم افزاری  sanadata   به صورت درصدی از صورت حساب گوگل و بر اساس توافق محاسبه میگردد.
بدون شک با شروع این حرکت شما شاهد بازار جدیدی از مشتریان خواهید بود که دسترسی به آن به سادگی واز طرق دیگر امکان پذیر نخواهد بود. برای ساخت پایگاه تبلیغاتی خود در گوگل با ما تماس بگیرید. امیدواریم به زودی شاهد حضور شما در جمع مشتریان دپارتمان بازاریابی اینترنتی گروه نرم افزاری   sanadata   باشیم. 

اگر در نظر دارید بازدیدکنندگان سایت شما در یک مدت زمانی کوتاه افزایش چشم گیری داشته باشد، سرویس تبلیغات کلیکی گوگل برای شما بهترین گزینه است.

سرویس تبلیغات کلیکی گوگل یا همان Google Adwords این امکان را فراهم می نماید که آگهی سایت شما بصورت رایگان روزانه به میلیونها کاربر هدفمند نمایش داده شود و تنها در صورتی که کاربری برروی آگهی و تبلیغ شما کلیک نماید و از سایت شما بازدید کند گوگل از حساب اعتباری شما مبلغی را کسر می کند.

تعرفه گوگل به ازای هر کلیک بسته به کلمه کلیدی جستجو شده توسط کاربر متغیر می باشد.

   

کارشناسان سنا دیتا، با استفاده از ابزارهای آماری هزینه تبلیغات کلیکی شما را در گوگل به حد چشم گیری کاهش داده ثمر بخشی آن را در حد قابل توجهی افزایش می دهند.


با ما تماس بگیرید    کارشناس فروش خانم راد

44050905

 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۷۸

بازدید دیروز

۱۶۶

بازدید ماه

۳۹۳۸

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۱

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.