سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

پنج عامل عمده مؤثر بر بهينه سازي موتورهاي جستجو بعد از گوگل پنگوئن تکميلي

گوگل پنگوئن به روز رساني يکي از موضوعاتي که روند ميان کارشناسان SEO اين روزها است و من تن و تن از ايميل در صندوق پستي من درخواست عوامل موثر بر رتبه بندي موتور جستجو است و چگونه مي تواند از آنها باقي مي ماند حفاظت از به روز رساني و از جمله گوگل. اجازه بدهيد توضيح دهم آنچه من فکر مي کنم عوامل مهم موثر بر SEO و چگونه باقي مي ماند محافظت از کساني که پنگوئن وحشي و به روز رساني پاندا (جناس در نظر گرفته) از گوگل.

1. مقدار

شده است وجود دارد بسياري از بحث هاي به در برادري SEO مربوط به "محتوا پادشاه است" اما من همچنان به اين باور که محتوا هنوز هم مهم ترين قطعه از SEO پازل در سال 2012 است. گوگل هميشه الگوريتم آن سایت محتواي خوب به پاداش را تغيير مي دهد اما برخي از تغييرات الگوريتم هميشه ممکن است نه کار آن است به ميليون ها نفر از پرس و جو جستجو در نظر گرفته شده اما هنوز توليد محتواي با کيفيت بالا است هميشه بهترين راه رو به جلو به دليل آن مي دهد شما شانس بيشتر شدن در رتبه بندي گوگل.

 

هيچ چيز با ارزش تر از داشتن يک محتوا را در سایت خود وجود دارد و مي توان آن را بهبود رتبه بندي موتور جستجو خود را تقريبا بلافاصله. داشتن محتواي با کيفيت مي تواند به شما مقدار زيادي از ترافيک براي جستجو کلمه کليدي طولاني دم - اين کمتر محبوب کلمات کليدي، اما به شما اين امکان را مي دهد که شما بالاتر رتبه بندي موتور جستجو به دليل رقابت کمتر و آن دسته از کلمات کليدي طولاني دم مي تواند کمک به شما در ترافيک به دست آوردن حتي براي کلمات کليدي دم کوتاه.

 

گوگل هميشه دوست داشتم مطالب تازه و جديد است و هنوز هم همچنان به تمرکز بيشتر بر روي محتواي تازه و جديد است. فرکانس که در آن به شما تحويل به روز رساني را در سایت خود مي توانيد رتبه بندي موتور جستجو شما را تحت تاثير قرار دهد.

 

2. لينک هاي خارجي

 

بهترين مطالب هميشه ممکن است بهترين رتبه در گوگل به طور خودکار به دليل هر چند محتوا پادشاه است، اين ملکه (لينک دهنده) نياز به کمک به تسلط رتبه بندي جستجو.

 

اگر شما در حال ايجاد محتواي با کيفيت خوب، آن است که هميشه خوب براي گرفتن برخي از لينک هاي طبيعي از سایتهاي مرتبط مانند انجمن ها، وبلاگ ها و پرسش و سایت پاسخ به لينک به مطالب خود را. هرزه نگاره، وارد آن سایت ها، اما چند لينک که مي تواند مفيد باشد به خوانندگان در خواندن اين موضوعات و اين زماني است که شما مي توانيد شروع به رتبه خوبي در گوگل و پس از آن ايجاد لينک هاي بيشتر طبيعي به صفحات شما در دراز مدت است.

 

گوگل پنگوئن به روز رساني در جريمه کردن سایت ها تلاش براي دستکاري در نتايج جستجو با لينک دهنده متمرکز شده است. گوگل پارامتر ها را مانند تنوع لنگر متن در لينک دهنده و مترادف کلمات استفاده شده در متن لنگر براي تعيين سایت هاي افراط در شبکه هاي لينک، استفاده مي شود. سایت گسترده قاتل پس از پنگوئن به روز رساني گوگل، چرا که سایت لينک نه مي تواند داشته تنوع را در متن لنگر و نه مترادف در متن لنگر.

 

3. ثانيه +1' دامنه و همچنين صفحه

 

+1' بيشتر به يک صفحه، اين بدان معني است که آن را کمک مي کند تا دوستان خود را نشان مي دهد محتواي آنها دوست و بنابراين من فکر مي کنم آن مي تواند کمک کند اگر شما داراي محتوا است که به احتمال زياد به اشتراک گذاشته است.

 

من را ديده اند که محتواي بي انتها، بسيار کمتر در شبکه هاي اجتماعي و بيشتر بر اساس محتواي اخبار به شکل بخش عمده اي از سایت هاي اجتماعي درگير اين روزها به اشتراک گذاشته چرا که اگر من مي خواهم براي ديدن تمامي مطالب من در فيس بوک دوست داشت، من مطمئن هستم که من مي توانم پيدا نيست آن است که به راحتي.

 

من هنوز به خواندن هر گونه محتوايي که نشان مي دهد که +1 تا هر گونه عوارض موتور جستجو دامنه اما بعد از آن که من مي بينم بسياري از کارشناس SEO +1 تا دامنه در حال حاضر در محل و به همين ترتيب با توجه به من، هر چند از آن است که يکي از عوامل در رتبه بندي در گوگل، اما من فکر مي کنم آن خواهد بود که يکي از عوامل مهم در به زودي رتبه بندي گوگل.

 

گوگل در تلاش است به تقليد از کاربران و چه کس ديگري مي تواند بهترين گزينه از داده ها را براي 1. بيشتر کاربران را توجيه مي کند که سایت شما داراي محتواي عالي را قطعا به معني گوگل ساخت آن را برجسته تر در رتبه بندي و بنابراين من فکر مي کنم شما بايد تمرکز بر تر +1 براي دامنه هاي خود را.

 

4. سن دامنه

 

بسياري از کارشناسان SEO نظريه که دامنه مسائل سن و کارشناسان ديگر مي تواند چند ماه قديمي سایت با يک سایت نسبتا تاسيس برتر بودن و من موافق نيستم که سن دامنه عامل مهمي در رتبه بندي SEO. پس آنچه که من فکر مي کنم مسائل اشاره لينک به صفحات داخلي دامنه و چگونه اين لينک عبور از مزاياي ناوبري و آب ميوه و لينک به اين صفحه را صفحه اصلي دامنه است.

 

بله من معتقدم که گوگل شروع به رتبه بندي حوزه هاي اعتماد است که عامل زمان، اما يک عامل از لينک دهنده کيفيت نيست. اسطوره است، زيرا دامنه سالمندان به طور کلي داراي لينک ها از بسياري از حوزه هاي ديگر سالمندان است. اين کمک مي کند تا به دست آوردن قدرت در چشم گوگل. آن را کاملا به طور معمول مشاهده شده است که آن دسته از سایتهايي را که در اطراف براي چند سال بوده است رتبه بالاتر در نتايج موتورهاي جستجو، اما نه به خاطر زمان، بلکه به اين دليل که از لينک هاي خارجي.

 

5. زمان لود صفحه

 

اگرچه سرعت از يک صفحه يک تاثير بزرگ به طور مستقيم بر روي رتبه بندي موتور جستجو نيست، آن است که هنوز هم يکي از عوامل در گوگل. جداي از اينکه يک فاکتور در رتبه بندي جستجو، ممکن است بيشتر از يک عامل مؤثر بر کاربران شما. هر ترافيک شما به دليل رتبه خوب دريافت کنيد، ممکن است تبديل به واقعا خوب اگر شما سایت بارگذاري کند و مي توان آن را به کاربران بالقوه خود را به رانندگي.

 

ديدگاه هاي خود را بر روي عوامل مؤثر بر SEO پس از پنگوئن به روز رساني گوگل چه هستند؟ نظرات خود را در نظرات زير به اشتراک بگذاريد.

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۱۱

بازدید دیروز

۳۲۲

بازدید ماه

۱۹۱۷

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.