سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

10 نكته واقعي براي كسب رتبه بهتر در گوگل :

مقدمه

      من صدها مقاله خوانده ام كه به ما می گويد چه طور رتبه بندی بهتری در گوگل به دست آوريم. برخی از اين توصيه ها خيلی‌خوب هستند و برخی ديگر چنين نيستند. در اين جا 10 نكته صادقانه راجع به كسب رتبه بهتر در گوگل براي شما مشتريان محترم شركت سنا ديتا ( Sana Data ( نوشته ام :

 
1- نصب سريع

       اولين خبر بد اين است، متأسفانه راه حل فوری‌ وجود ندارد كه رتبه بندی بهتری در گوگل ايجاد كند. در بازی بهينه سازی موتور جستجوی گوگل شما بايد كمی بردبار باشيد.ماه ها طول می كشد تا تلاشهای شما به ثمر بنشيند. به همين دليل مهم است كه از اول به دنبال چيزهای صحيح باشيد و استراتژی خود را برنامه ريزی نماييد.

 
2- كلمات كليدی

       واژگان كليدی، مهمترين بخش در بهينه سازی موتور جستجو هستند. شما اگر می توانيد، بايد قبل از شروع وبسایت خود، راجع به كلمات كليدی خود تحقيق كنيد. چون اين كار پايه و اساس تمامی بهينه سازی های موتور جستجو را تشكيل می دهد.

       برای كلمات كليدی گسترده ای مثل "طراحی وبسایت"، هيچ مزيتی وجود ندارد زيرا كه رقابت بسيار زيادی بر سر آن كلمات  كليدی هست و شما آنرا اگر نه غير ممكن، بلكه بسيار مشكل به دست می آوريد تا بتوانيد به  مكان بالايی‌ در گوگل دست پيدا كنيد. شما بهتر است كه از كلمات كليدی بلند و دنباله دار ويژه استفاده كنيد.آنها حجم جستجوی كوچكتری‌دارند، اما جايگاه بالا را آسانتر به دست می آورند. مردم بيشتر علاقمندند كه در جستجوی كلمات كليدی دنباله دار و طولانی باشند. برای مثال اگر كسی نيازمدند يك وبسایت باشد، ممكن است "طراحی وب" را در گوگل تايپ كند و تعداد زيادی وبسایت را مشاهده كند. همچنين ممكن است متوجه شود كه نياز به ميزبانی و نام دامنه دارد و جستجوی ديگری را با عنوان "طراحی‌ وبسایت خدمات نام دامنه و ميزبانی" انجام دهد و اين ممكن است كلمه يا عبارت كليدی مهم شما باشد.

      شما چگونه می توانيد كلمات كليدی را پيدا كنيد كه مردم در جستجوی آن هستند؟ يك ابزار خوب رايگان را می توانيد در SeoBook.com پيدا كنيد. 

      اولين بار كه كلمات كليدی‌ خود را به دست آورديد، جستجويی را درون گوگل انجام دهيد. اولين نگاهتان اين باشد كه چه تعداد نتيجه به دست می آيد. اگر ميليونی باشد، نمی تواند كلمه كليدی‌خوبی برای شما باشد و اصلاً‌ قابل رقابت نيست.

     اگر كلمات كليدی شما با نتايجی در حدود 50000 تا به دست آيد، پس شما می‌توانيد يك برنده باشيد. همچنين شما بايد رقابت خود را بررسی كنيد.  بر روی بالاترين نتيجه به دست آمده در كلمه كليدی‌تان در SERPS (صفحات مربوط به نتايج موتور جستجو)، كليك كنيد و رتبه بندی‌ صفحاتشان را بررسی كنيد. اين كار به شما يك ايده ی‌ خام و اوليه می دهد كه شما نياز داريد به آن چيزی‌دست پيدا كنيد كه در بالا قرار بگيرد. همچنين شما بايد ببينيد كه آنها چه تعداد پيوند دارند كه به وبسایت شان اشاره می كند و اين به شما يك ايده اوليه می دهد كه  به چه تعداد پيوند نياز خواهيد داشت تا در مكان پبالايی قرار بگيريد. برای‌انجام اين كار در كادر جستجو،‌ تايپ كنيد:

                                                           دامنه.نام سایت.www

      شما فهرستی از وبسایت هايی ‌را پيدا می كنيد كه به نام مربوطه پيوند داده اند.  اما فكر خوبی است كه اين كار را در موتور جستجوی ياهو انجام دهيد چون فهرست گسترده تری از لينكهای پشتيبان ارائه می‌دهد. گوگل فقط درصدی از از پيوندهايش را نشان می دهد، معمولاً با رتبه صفحه 3 يا بالاتر.

      به خاطر داشته باشيد كه اينها فقط يك تخمين اوليه است. چون هر وبسایت متفاوت است، پيوندهای مناسب بيشتر،‌نتايج بهتری به دست می دهد.

 
3- Tag‌ عنوان

       گوگل، Tag‌های عنوان را از ديدگاه مهمترين و وابسته ترين بخش از صفحات وبی‌ نگاه می كند كه در حال بازيابی آن است. اين، يكی‌از چند چيزی ‌است كه شما در گوگل بايد در نتايج موتور جستجو، كنترل كنيد. تگ عنوان، همان تيتر زيرخط دار ‌نتايج شما در SERPS می باشد. همچنين آن در بالای پنجره مرورگر شما ظاهر می شود. اين را تشريحی و خوانا در نظر بگيريد، اما همزمان كلمات كليدي مهم نويافته را نيز اضافه نماييد. گوگل كلمات كليدی‌ را در عناوين، برجسته و مشخص می‌نمايد. همان كلماتی كه در درخواست پرس و جو گذاشته ايد.

 
4- Tag‌ توصيفی

       تگ توصيفی، شرحی از صفحه وب است كه زير تگ عنوان در نتايج بدست آمده، جای می‌گيرد. دوباره از كلمات كليدی تان در اين جا استفاده كنيد، شايدممكن است برخی را نسبت به بقيه، كم اهميت تر تشخيص دهيد. اين فقط بخش ديگری از نتايجی است كه شما بايد كنترل كنيد. گوگل كلمات كليدی را برجسته می نمايد كه با سئوال جستجو مطابقت داشته باشد. دوباره به ياد داشته باشيد كه آن را توصيفی و خوانا نگه داريد.

 
5- نام Domain

     اگر امكان دارد، سعی كنيد نام كلمات كليدی اصلی  تان را در نام دامنه اضافه كنيد. وقتی كه با سئوال پرس و جو  تطبيق پيداكنند، گوگل آنها را برجسته(High Light) می نمايد. اين می تواند به شما رتبه ی زيادتری بدهد چون نشان خواهد داد كه وبسایت شما مرتبط با پرس و جوی درخواست شده می باشد.

 
6- محتواي به روز

       محتوا خيلی‌مهم است. اگر شما هميشه تغييرات تازه در سایت بدهيد و محتوای منحصر به فرد در سایت بگذاريد كه مرتبط با عناوين آن باشد، گوگل به خاطر آن ، شما و ديگر وبسایت هايی‌را كه بدان لينك داده اند، دوست می‌دارد. در نتيجه اين كار رتبه بندی شما را افزايش خواهد داد،‌اما شما بايد واقعاً اين كار را از هر طريق ممكن انجام دهيد. وبسایتی كه هيچ تغييری در محتوای‌آن داده نشود،‌ يك وبسایت مرده است. محتوای شما بايد شامل كلمات كليدی‌تان باشد اما، محتوا را با با كلمات كليدی‌به هرزنامه(Spam  ) تبديل نكتيد. از آنها در ابتدا و انتهای صفحه وب  استفاده كنيد و يا پخش كنيد. همچنين آنها را در متن سربرگ و حتی كمی ضخيم تر به كارببريد. اين امر به گوگل نشان می دهد كه اين كلمات اهميت بيشتری دارند.

 
 
7- ارتباط متقابل 

      موتورهاي جستجو مخصوصا گوگل به تعدد ارتباط ها به سایت شما حساس هستند و آنرا در رتبه سایت شما اثر مي دهند. يک صفحه لينکستان بسازيد و به سایتهاي مشابه، نه رقيب، سایت خود ارتباط دهيد، مخصوصا سایتهائي که در موتورهاي جستجو رتبه خوبي دارند. از سایتهاي ديگر بخواهيد که به سایت شما ارتباط دهند. اين ارتباط را خيلي دوستانه و با احترام طرفين ايجادكنيد

 
8- پيوند زدن

      لينك های يك طرفه، بهتر از پيوندهای‌ دوطرفه هستند. اما پيوندهای يك طرفه سخت تر به دست می آيند. چرا بايد كسی لينك شما را در وبسایتش قرار دهد؟ برای‌او چه فايده ای‌دارد؟ شما می‌توانيد اين كار را با نوشتن يك مقاله  و ارسال آن به وبسایت های مقاله ای و  رسانه های‌ جمعی‌ و يا وبلاگ شخصی تان، انجام دهيد. اما به ياد داشته باشيد كه بيوگرافی نويسنده را نيز اضافه كنيد كه شامل پيوندهايی به سایت شما می‌باشد.

      لينكهای‌دوطرفه،‌آسانتر به دست می‌آيند. اما در مراحل پيشين،‌ وقتی شما نتوانيد يك رتبه صفحه خوب داشته باشيد، مشكل تر هم  به دست خواهد آمد. يكبار كه رتبه صفحه تان زياد می‌شود، می‌توانيد انتخابهای بيشتری در رتبه ی صفحاتی كه با آنها تبادل داريد، داشته باشيد.

     وقتی نوار سبز    ( Page Rank )شروع به افزايش و رشد می‌كند، يك چيز را راجع به ارتباط با ديگران فراموش نكنيد. اگر آنها يك وبسایت با كيفيت و محتوای‌خوب داشتند، ‌آنگاه شما بايد اتصال با آنها را در نظر داشته باشيد.به ياد داشته باشيد كه همه ی‌ما نياز داريم از جايی‌شروع كنيم و  رتبه ی ‌1 امروز ما، رتبه 5 ما در آينده خواهد بود. سعی‌كنيد به وبسایت های‌مناسب پيوند بزنيد، چون گوگل اين امر را می‌پسندد و شما برای‌سالها، ترافيك(تبادل) كيفيت را از اين وبسایت دريافت خواهيد نمود.

 همچنين تبادل لينك با  يك وبسایت جريمه شده (Penalized)، منجر به نتايجی در گوگل می‌شود كه وبسایت شما را نيز تنبيه و جريمه كند.

 
9- محتواي کيفي

     محتواي صفحات را با 250 تا 300 کلمه که شامل مهمترين کلمات کليدي شما هستند تهيه کنيد. اين اطلاعات بايد بيننده سایت شما را هدف گيري کنند. کلمات کليدي را در ابتداي پاراگرافها استفاده کنيد و از تکرار بيش از حد آنها که باعث عجيب شدن مطالب شما بشوند ، پرهيز کنيد. از کساني که در تهيه مطلب و مقاله وارد هستند بخواهيد که مطالب شما را قبل از کپي در سایت خود، مرور کنند.

 
10- Blog ها

        گوگل، بلاگها را می پسندد چون مقداری متن دارد و به طور ثابت به روز آوری می شوند . پس وبلاگ شخصی خود را در وبسایت خود آغاز نماييد. مقالات، داستانها و هرچيزی كه مربوط به سایت  است را اضافه نماييد. اگر شما به مردم چيزهای‌جالب بدهيد، ‌آنها نيز برای كسب اطلاعات بيشتر، بر می گردند و به سایت اصلي شما پيوند می‌دهند.

 

    ** البته مراقب با شيد كه به دليل ازدياد وبلاگهايي با مطالب تكراري و بدون به روز رساني ، موتور جسجوگر گوگل ، وبلاگهاي شما را اصطلاحا Penalize ( جريمه يا تنبيه ) نكند !

    حالا همه چيز آماده است. مراقب باشيد و موفق شويد ! و به خاطر داشته باشيد كه شما فقط چيزهايی‌را می دانيد كه در آن قرار گرفته ايد

                                                                                                                             

با آرزوي كسب رتبه اي در شان شما  

                                                                                              مسول آموزش شركت سنا ديتا

 

 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۳۳

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۴۱۶

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۲

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.