سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

تمرين SEO

تمرين: 15 مرحله از مراحل

مرحله 1: انتخاب يک شرکت ميزباني وب است که سرور 64 داشته باشد .

شما بايد يک آدرس IP اختصاص داده شده نياز داريد، در غير اين صورت سایت شما به پايان خواهد رسيد تا با همان آدرس IP يک سایت مستهجن و يا قمار که معمولا به مقابله با "کلاه سياه" تاکتيک هاي SEO به عنوان هرزنامه، کلمه کليدي چاشني، و linkfarms، موتورهاي جستجو ممکن است خاموش در نقاط دامنه خود را به عنوان خوب. ما 1and1 توصيه نيست. سرب زمان خود را براي انتقال يک دامنه است که معمولا 60 روز است.

مرحله 2: باز کردن نام دامنه خود را (آدرس وب سایت) و انتقال آن را به جديد خود را شرکت ميزباني وب.

شما بايد به بخش مديريت شرکت ميزباني ثبت نام را انتخاب کنيد و گزينه اي براي باز کردن قفل دامنه و ايميل کد مجوز. بعد از ورود به بخش مديريت جديد شرکت ميزباني و انتخاب اين گزينه، کد مجوز خود را به ايميل آنها است. شما بايد براي ورود به هر دو کد را به بخش انتقال دامنه جديد خود را شرکت ميزباني وب.

مرحله 3: ثبت نام يک دامنه جديد و راه اندازي 301 يکي از قديمي تغيير مسير

نه بار از ده، يک کسب و کار خواهد شد که نام خود را به تغيير در روند SEO و ايجاد يک سایت جديد، از ابتدا. ما هميشه مي گويند زودتر و نه بعد از آن. يک ايده خوب اين است که عبارتند از: نوع اوليه کالا يا خدمات در نام، مانند newmediamike.com. تنظيم اين نام دامنه جديد به اوليه و تنظيم دامنه انتقال به يک وضعيت پارک شده. بعد، شما نياز به راه اندازي يک تغيير مسير 301، به خصوص اگر دامنه هاي قديمي در حال حاضر داراي رتبه صفحه در گوگل.

هنگامي که يک موتور جستجو عنکبوت ربات / درخواست يک صفحه وب را از طريق هر وسيله اي، وب سایت خود را چک و سرور براي {نام فايل خالي}. فايل htaccess. فايل htaccess حاوي دستورالعمل هاي خاص براي درخواست هاي خاص، از جمله امنيت، مسائل مربوط به تغيير مسير و چگونه که مسئوليت رسيدگي به اشتباهات خاص است.

کد "301" به عنوان "نقل مکان کرد براي هميشه." پس از کد URL گم شده و يا تغيير نام صفحه ذکر شده است، به دنبال فضا، و سپس به محل جديد و يا نام فايل تفسير شده است.

اول از همه، شما بايد فايل htaccess در دايرکتوري ريشه از جايي که همه صفحات وب خود را ذخيره مي شوند را دانلود کنيد. اگر هيچ فايل htaccess وجود دارد، شما مي توانيد با Notepad ايجاد کنيد. اطمينان حاصل کنيد که هنگامي که شما نام فايلي که شما را به ياد داشته باشيد براي قرار دادن "است." در ابتداي نام فايل. اين فايل بدون نام واقعي آن است که به طور کامل خالي است.

اگر فايل htaccess وجود دارد در حال حاضر در وجود خطوط در حال حاضر فعال مي باشد، بسيار مراقب باشيد که هر خط موجود را تغيير نخواهد داد مگر اينکه شما آشنا هستند با توابع از فايل.

پايين گذشته تمام کد هاي موجود، ترک يک فضاي خط، و سپس ايجاد يک خط جديد است که به دنبال اين مثال:

RewriteEngine در تاريخ

کنيد RewriteCond? {HTTP_HOST} ^ oldsite.com $ [OR]

کنيد RewriteCond? {HTTP_HOST} ^ www.oldsite.com دلار

RewriteRule به ^ $ / "HTTP: \: \ / \ / newsite \ کام" [R = 301، L]

اين آسان است که به عنوان. ذخيره فايل، آپلود آن را به وب سایت شما و تست آن را با تايپ کردن در آدرس هاي قديمي به صفحه شما تغيير. شما فورا بايد و يکپارچه به محل جديد منتقل شده است.

مرحله 4: پژوهش رقبا و تجزيه و تحليل

قبل از اينکه شما شروع به تايپ کردن هر محتوا و يا حتي در حال توسعه طراحی وب سایت ممکن است - که يک کسب و کار را 9 بار از 10 و همچنين نياز داريد - ثبت نام براي يک حساب گوگل وب مستر و آزمون برخي از کلمات کليدي رقيب کسب و کار است. اين مرحله مقدماتي پايين مي آيد به پيش بيني رفتار مصرف کنندگان کسب و کار است. بخش ارگانيک يا طبيعي از يک موتور جستجو کردن قيمت ها در پرداخت پستها در طول کليک سمت استوار است.

سه نوع مختلف از کلمات کليدي وجود دارد: کلمات کليدي تحقيق، کلمات کليدي خريد و کلمات کليدي خريد.

کليد واژه ابزار گوگل خواهد شد قيمت آن را پايه چه نوع از کلمات کليدي استفاده مي شود. از قضا، خريد کلمات کليدي معمولا حدود 0.05 سنت به ازاي هر کليک در حالي که کلمات کليدي تحقيق ممکن است هزينه تا 50 دلار در هر کليک هزينه.

کلمات کليدي دم بلند معمولا تا پايان بودن کلمات کليدي خريد، در حالي که کلمات کليدي دم کوتاه بودن کلمات کليدي تحقيق.

کلمات کليدي خريد در جايي در وسط.

مثال: کلمات کليدي، "بازاريابي" ممکن است 50 دلار در هر کليک هزينه. براي داشتن يک لينک حمايت از طريق Adwords گوگل در صفحه اول شما مي خواهم به رقابت با ويکيپديا، marketing.com، و د آبجو براي اين کلمه کليدي.

کليد واژه ها، "بالا شرکت بازاريابي تعاملي"، ممکن است 10 دلار در هر کليک و هزينه شما مي خواهم به رقابت با فروشگاه جواهرات محلي و همچنين به عنوان بازيکن بزرگ مثل Bluenile.com

کليد واژه ها، تبليغات تعاملي و بازاريابي شرکت "ممکن است .05 سنت به ازاي هر کليک و هزينه شما احتمالا مي خواهم نمي شود با هر کسي در پرداخت هر طرف را کليک کنيد براي اين کلمه کليدي در رقابت است. چيز خوب در مورد اين کلمه اين است که گوگل به اين واقعيت است که شما يک زن و شوهر از کلمات کليدي دم کوتاه در داخل اين کليد واژه ها را تشخيص. در نهايت شما مي شود، قادر به تغيير متا تگ کلمات کليدي که بر روي سایت بدون بازنويسي هر محتوا. آنها قادر خواهيد بود به انتخاب کردن: بازاريابي تعاملي، شرکت تبليغاتي، شرکت بازاريابي، و غيره. آنچه شما بايد از خودتان بپرسيد اين است که آيا يک جستجوگر را در شرکت و يا سازمان در هنگام تفکر در مورد يک آژانس تبليغاتي است. بسياري از اين برمي گردد به روانشناسي رفتاري است.

يافتن حدود 6-10 کلمات کليدي شبيه به اين.

1. کليد واژه ابزار پيشنهادات و انتقادات:

است. submitexpress.com / keytracker.php

ب. freekeywords.wordtracker.com

ج. digitalpoint.com / ابزار / پيشنهادات

ج. seodigger.com

ج. tools.seobook.com / عمومي / کليد واژه اطلاعات

2. نوع آن کلمات کليدي را به گوگل براي پيدا کردن رقباي

است. در اينترنت اکسپلورر يا فايرفاکس و کليد [مهار] و [U] در همان زمان. در بالا از کد، آن را بايد چيزي در مورد کلمات کليدي متا، توضيحات، يا موضوع مي گويند. اين در حال رفتن به از کلمات کليدي و رقباي ما در حال بهينه سازي براي.

ب. به: در صورتي که کار نمي کند، ما در وب سایت هاي رقبا (website.com در قالب) وصل:

من. spyfu.com

دوم است. keywordspy.com

مرحله 5: در unisen، شروع به نوشتن مطالب اصلي که داراي اين کلمات کليدي و شروع به طراحی مجدد سایت در XHTML يا DHTML ترکيب اين کلمات کليدي در داخل لينک، برچسب ها دگرساز، تگ عنوان، تگ ساعت و توصيف هاي طولاني.

XHTML است که بر اساس استاندارد هاي W3C و موتورهاي جستجو مورد توافق براي اين نگاه است.

نگاه بسيار بالا فايل هاي وب سایت به شرح زير است:

<DOCTYPE HTML غير عمومي! "- / / W3C / / DTD XHTML 1.0 / / EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">

پرش متا تگ ها در اين نقطه است. يک ترفند براي موتورهاي جستجو گيج کننده است نامگذاري تمام تصاوير را با کلمات کليدي دم کوتاه. به جاي داشتن يک فايل به نام مانند spacer.jpg يا اينجا spacer.gif، شما ممکن است بخواهيد سعي کنيد تبليغات بازاريابي و Spacer.jpg و غيره

صرفه جويي در همه چيز را در يک پوشه آزمون.

برچسب عنوان شبيه به اين: <a href="http://www.yoursite.com/" title="Long دم keyword">

دگرساز tage شبيه اين: ALT = "دم بلند کليد واژه" مرز = "0" /> </>

اگر يک تصوير است همچنين لينک، که بايد آن را، شما مي توانيد از ترکيب اين دو:

ALT = "دم بلند کليد واژه" مرز = "0" عنوان = "کلمه کليدي دم دراز" /> </ A>

توجه داشته باشيد XHTML / براي بستن تگ مي باشد.

نکته: XHTML پشتيباني از هر دو جدول و ديو را، اگر چه جداول بايد در درصد تعريف شده، و نه پيکسل است. تگ DIV براي ستونهاي جانبي بسيار ايده آل هستند.

ايده خوبي براي توليد محتوا به صورت خودکار، محتوا است که شما در واقع لازم نيست که به يک برنامه مثل Dreamweaver را تايپ کنيد، خبر هاي اخير است. خبر از يک زيرصفحه در سایت خود را تغذيه مي شود و در نوع پيشرفته ي زبان برنامه نويسي کد گذاري شود، هر چند.

در محتواي واقعي (متن مردم خواهد بود قادر به خواندن) سمت، احساس رايگان براي اضافه کردن کلمات در بين کلمات در درون کلمات کليدي، به عنوان اين به حساب نيست؛ با اين حال، مطمئن شويد که به تغيير نقطه گذاري. گوگل به نظر مي رسد در کلمات کليدي در حواس مفرد و جمع را به عنوان کلمات کليدي کاملا متفاوت و پيچيده ترين موتور جستجو مي باشد. مطمئن شويد که به تغيير گرافيکي که شامل متن، که ممکن است در فتوشاپ يا ايلوستريتور طراحی شده است، به متن. يک برنامه نويس خوب خواهد بود قادر به ايجاد متن ساده نگاه کنيد دقيقا آن را در نرم افزار عکس و نقاشي از طريق XHTML CSS مي کند. اگر شما بيشتر از فن آوري SEO مشتاق، در مورد CSS نگران نباشيد خيلي زياد است، موتورهاي جستجو مي تواند بيشتر از آنچه که در CSS ايجاد شده را نمي بينيم.

در اين لوگو بايد، به ويژه، به تگ H1 با نام از کلمه کليدي کسب و کار تبديل شده است. نام کسب و کار کليد واژه چيزي است که ممکن است کسي را به يک موتور جستجو براي پيدا کردن نوع کسب و کار است. به عنوان مثال، کسي را در نام کسب و کار مانند phorsite تايپ کنيد و يا آنها را در بازاريابي پيش بيني تايپ زيرا آنها مي دانند که کسب و کار فروش خدمات بازاريابي. احتمالا نام دامنه اي که در مرحله 1 انتخاب شد بايد namenewmedia.com در هر ميزان باشد.

گام 6: ايجاد سایت زندگي مي کنند، حتي در پوشه آزمون.

کساني که برنامه نويسان NET PHP و. خارج وجود دارد مي توان درخواست، "چگونه ما مي دانيم چه سایت به نظر مي رسد مثل اگر ما نمي توانيم آن را زندگي مي کنند؟" سوال خوب ... شما! ساخت آن در پايه XHTML 1 و سپس تبديل آن.

مرحله 7: نام تمام زيرصفحه با کلمات کليدي دم کوتاه.

به جاي www.yoursite.com / about.html، شما ممکن است بخواهيد به آن تماس بگيريد: www.yoursite.com / شما، Site.html. چگونه در مورد يک بخش، مانند www.yoursite.com / سه سنگ نامزدي Rings.html گوگل، به خصوص قادر خواهد بود براي ديدن کلمات کليدي در دامنه فرعي با استفاده از "-" ها. تأکيد بايد استفاده نمي شود و تمام نمادها و اعداد غير ضروري بايد اجتناب شود. اين امر به ويژه در PHP مشکل است.

مرحله 8: افزايش سرعت.

در اين مرحله، شما در حال حاضر بايد يک سایت در پوشه آزمون با يک فايل را ببنديد، تمام زيرصفحه در قالب بهينه سازي شده، داشته باشد. HTML، بدون در نظر گرفتن تگ هاي متا، و يک پوشه عکس است. با استفاده از فتوشاپ نسخه 16 × 16 پيکسل از يک آرم و يا تصوير که واقعا خلاصه تصوير شرکت هاي بزرگ براي ايجاد. براي مثال اگر شما داراي يک عکس از يک ريزتراشه، آن را تغيير اندازه تا 16 × 16 و صرفه جويي در آن را به عنوان يک "" فايل favicon.ico. ذخيره کردن آن را در پوشه آزمون. خط از کد براي اضافه کردن يک favicon.ico است:

rel="Shortcut <link Icon" href="/favicon.ico"/>

اين تصوير در کنار آدرس وب سایت را در مرورگر است. هيچ چيز ويژه اي ...

شما همچنين مي خواهيد 404 تغيير مسير فايل ها و نقشه نياز دارند. با توجه به در سرور 404 تغيير مسير فايل يا عنوان مي شود، missing.html يا 404.shtml. اين است که به سادگي يک فايل که ايالات چيزي براي اثر، صفحه مورد درخواست شما مي تواند بر روي سرور يافت نشد. شما فقط مي خواهيد براي اطمينان حاصل شود که به طور پيش فرض سرور در حال آمدن است تا. گوگل خواهد شد بسياري از نقاط براي اين.

در مرحله بعد، شما يک نقشه نياز دارند. يکي. HTML غير فعال و يکي. XML است. نقشه سایت HTML غير فعال است به سادگي ليست عمودي تمام صفحات را در پوشه آزمون با عنوان هر يک از. XML نقشه سایت ليست صفحات. اين بايد قالب زير را دنبال کنيد:

<نسخه XML = "1.0" رمزگذاري = "UTF-8">

<urlset

xmlns = "http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9"

xmlns: XSI = "http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"

XSI: schemaLocation = "http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9

http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9/sitemap.xsd ">

<url>

<loc> http://www.yoursite.com/ </ LOC>

<priority> 1.00 </ اولويت>

<lastmod> 2008-MM-ddThh: ميلي متر: اس اس +00:00 </ lastmod>

<changefreq> ماهانه </ changefreq>

</ URL>

و غيره با <loc> در حال تغيير در هر صفحه فرعي است.

بعد، شما نياز به ايجاد يک فايل robots.txt در پوشه آزمون. اين بايد در قالب زير باشد:

نماينده کاربر: *

قائل نشدن: / cgi-bin در /

نقشه سایت: http://www.yoursite.com/sitemap.xml

مرحله 9: متا تگ ها.

حالا که تمام صفحات کامل و پوشه آزمون تمام مجموعه، شما نياز به رفتن به عقب و اضافه کردن متا تگ براي هر صفحه. کلمات کليدي متا تگ بايد فهرست تنها آن دسته از کلماتي که در هر صفحه ظاهر مي شود بيش از دو برابر در محتوا، لينک و يا متن لنگر / مرتبط، و تگ هاي هدر.

همچنين شما مي توانيد به عقب برگرديد و بازنويسي برچسب عنوان به عنوان به خوبي مي خواهم. برچسب عنوان بايد کلمات کليدي ترين مکرر بر روي صفحه داشته باشد، اساسا، آنچه که در صفحه همه چيز در مورد. اين مي تواند 65 کاراکتر را از جمله فضاهاي تجاوز نمي کند.

توضيحات متا بايد کلمات کليدي که اغلب رخ مي دهد بر روي صفحه را با بالشتک بين کلمات ليست.

برچسب ها بايد در قالب زير ذکر شده است:

<head> کار

عناصر <title> 65 کاراکتر </ TITLE>

<meta name="Expires" content="never" />

<meta name="revisit-after" content="About چند روز تا زماني که در اين صفحه به روز رساني در format: XX Days" />

<meta name="distribution" content="Global" />

<meta name="coverage" content="Global"/>

<meta name="country" content="USA"/>

<meta name="identifier" content="http://www.yoursite.com"/>

<meta نام = محتواي "robots" = "all، index، follow"/>

<meta name="googlebot" content="all، index، follow" />

<meta name="msnbot" content="all، index، follow" />

<meta name="yahoobot" content="all، index، follow" />

<meta name="Keywords" content="6-10 کلمات کليدي دم دراز در اين page"/>

<meta name="Description" content="3-6 کلمات کليدي دم دراز با برخي از padding."/>

<meta name="author" content="Company Name"/>

<meta name="Copyright" content="Company Name"/>

<meta name="subject" content="subject" />

<meta name="rating" content="General" />

<meta name="Classification" content="Directory listing" />

<meta name="organization" content="headings و such…" />

<meta name="abstract" content="rephrase subject."/>

گام 10: سایت زنده رود.

ورود به کنترل پنل سرور خود را. سعي کنيد براي پيدا کردن نوع FTP از رابط. باز کردن پوشه WWW سایت خود را در سمت راست. باز کردن پوشه آزمون در سمت چپ. کپي فايل ها بر روي شما انجام مي شود! سایت بايد قابل مشاهده در عرض چند ثانيه.

گام 11: آيا URL هاي خود را ارائه نمي کند.

گام 12: لينک هاي ورودي.

تدوين ليستي از دايرکتوري ها، وبلاگ ها، تخته هاي بحث، سایت هاي جديد، تابلوهاي اعلانات، انجمن ها، و يا هر سایت ديگري است که به کاربران اجازه مي دهد براي ارسال نظرات با پيج رنک الکسا گوگل / 4 يا بالاتر. به ياد داشته باشيد، شما ممکن است نياز به ثبت نام براي حساب هايي با اکثريت اين سایت ها. در اين سایت لينک هاي ورودي (لينک با سایت شما). لينک هاي ورودي مي تواند دو چيز به سادگي يک کلمه کليدي و آدرس سایت خود را و يا لنگر / مرتبط با متن است. اينترنت اکسپلورر. براي بازاريابي و تبليغات تعاملي را بررسي کنيد www.phorsite.com.

و يا،

متن متن <a href="http://www.yoursite.com" title="keywordr"> متن متن

دايرکتوري اصلي:

http://www.allpages.com

http://yellowpages.aol.com

http://corporate.yellowbook.com/contact-us

http://www.local.com

http://advertising.superpages.com/spportal

http://www.switchboard.com/help/topics.htm # YP02

http://dbupdate.infousa.com/dbupdate/startupdate؟bas_request=A

http://www.insiderpages.com/advertiser

https://secure.livedeal.com/register/index.jsp؟serverName=http://www.livedeal.com

http://www.webworldindex.com

http://directory.webpronews.com

http://local.yahoo.com

در اينجا چند وب سایت که ارسال آدرسهاي اينترنتي به موتورهاي جستجو:

http://buildtraffic.net/seo_tools.htm

http://www.isubmit.com

http://www.addlisting.net - هيأت داوران در اين يکي

crawlme@cuil.com

گام 13: گوگل آناليز و ابزار وب مستر

به ياد داشته باشيد که حساب کاربري گوگل شما به آمد تا با کلمات کليدي امضا؟ در حال حاضر شما واقعا مي تواند با استفاده از آن شروع مي شود. آغاز شده توسط اضافه کردن وب سایت جديد خود را. شما بايد دامنه را با اضافه کردن متا تگ به فايل index.html به تأييد. هنگامي که شما تاييد کرد که شما صاحب سایت مي توانيد از گوگل با sitemap.xml خود را ارائه مي کنند و اضافه کردن ردياب خارپشت به پايين خود را به index.html به صفحه اصلي.

گام 14: ايجاد يک وبلاگ پويا در سایت. در اين بخش مي بايد در PHP کد گذاري شود.

چرا بر روي ورد پرس يا Blogger.com وبلاگ که در اصل صفحه مورد نظر شما در حال وبلاگ نويسي را کمي به رتبه صفحه ندارد. همه کساني که لينک هاي ورودي مي توان در بيهوده صرف مي شود. در عوض، ايجاد يک سيستم مديريت محتوا که خود را مشتري مي تواند وبلاگ در.

مرحله 15: طراحی مجدد سایت.

حالا که رتبه صفحه است و شما در حال نشان دادن براي برخي از کلمات کليدي انتخاب شده توسط شما، شما مي توانيد شروع به طراحی مجدد سایت در فرم شما در ابتدا به آن در نظر گرفته شده که به دنبال، PHP، NET، و غيره. يک مثال کامل از اين يک مشتري دوخته ويني است. آنها در صفحه اول گوگل با کلمات کليدي مانند رتبه بندي: "لباس عروسي و لباس زنانه"، "طراح لباس عروسي،" و به سادگي، "طراح طراحی لباس" با يک سایت است که در حال حاضر به طور کامل در فلش ساخته شده است، يک زبان است که اساسا کارتون هاي مبتني بر وب.
 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۹۳

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۲۰۴۳

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.