سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت:

فراموش نکنید که شرکت های خوب برای طراحی سایت متعدد هستند و این شما هستید که خدمات و پیشنهادات شرکت ها را مورد سنجش قرار داده و در نهایت یکی را انتخاب می کنید. در این انتخاب می بایست چند فاکتور مهم را مورد بررسی قرار دهید که عدم توجه به این موارد ممکن است در آینده برای شما مشکلاتی ایجاد کند.

توجه به پشتیبانی شرکت بسیار مهم است!

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت منحصر به امروز شما نخواهد بود. شما به شرکتی نیاز دارید که سایت شما را پشتیبانی کند و پاسخگوی سوالات و مشکلات شما پس از راه اندازی سایت باشد. هر چقدر یک سایت زیبا و حرفه ای طراحی شود اما شرکت مربوطه خدمات پشتیبانی خوبی ارائه ندهد ارزش سایت با قطعی های احتمالی یا کندی سرعت از بین خواهد رفت. در برخی موارد دیده می شود که بعد از طراحی وب سایت کسی پاسخگوی مشکلات پیش آمده برای صاحب سایت نیست. پس یکی از مواردی که باید برای خود در اولویت قرار دهید سنجش نحوه پشتیبانی شرکت است.

اعتبار برند شرکت را بسنجید:

با اندکی جستجو می توانید سوابق و محبوبیت یک برند فراگیر را مورد بررسی قرار دهید. اعتبار یک برند را با توجه به سوابق آن بسنجید. طبیعتا محبوبیت یک برند بیانگر موفقیت و اعتبار شرکت خواهد بود.

رزومه شرکت را بررسی کنید:

همانطور که اشاره شد شما گزینه های متعددی پیش روی خود دارید اما در بین این گزینه های متعدد مواردی یافت می شود که از اعتبار قانونی برخوردار نیستند. به عنوان مثال دفاتری که با عناوین ساختگی "شرکت" ، "شرکت فن آوری اطلاعات" ، "شرکت انفورماتیک" و یا با عناوینی از این دست فعالیت می کنند. حال آنکه به ثبت نرسیده ، مجوزهای لازم را ندارند و بعد از مدتی از نظر قانونی دچار مشکل می شوند. که ممکن است سایت های ارائه شده به مشتریان این دفاتر از دسترس یا پشتیبانی خارج شوند. بنابراین بهتر است در مورد اعتبار و شماره ثبت شرکت مورد نظر مطمئن شوید.

در ایران شرکت های فن آوری اطلاعات برای طراحی و راه اندازی سایت نیاز به مجوز رسمی از وزارت ارشادلوگو و آرم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دارند . از آنجا که بستر اینترنت در ایران تحت نظارت وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات است و همچنین به دلیل ملی سازی سایت های داخلی مشتریان دفاتری که مجوز فن آوری اطلاعات و ارتباطات دیجیتال ندارند در آینده دچار مشکل خواهند شد. پس توجه به رزومه شرکت طراحی وب سایت برای اطمینان از اعتبار آن حائز اهمیت است.

نمونه کار بخواهید:

اولین نمونه کار یک شرکت سایت خود آن شرکت است. توجه داشته باشید که نمونه کارهای یک شرکت می توانند نمایانگر میزان حرفه ای بودن آن شرکت در طراحی و راه اندازی وب سایت باشند . بنابراین برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت نمونه کارهایی متناسب با سفارش خود درخواست کنید.

نظرات مشتریان را بررسی کنید:

در صورت دسترسی به مشتریان شرکت ها نظرات آنها را در مورد نحوه ارائه خدمات شرکت مورد نظر جویا شوید و یا با جستجوی نام شرکت در گوگل در مورد آن شرکت اطلاعاتی را به دست آورید.

راز قیمت های متنوع در طراحی سایت:

پس از مرور تبلیغات طراحی وب سایت با مواردی بر می خورید که شما را در مورد قیمت واقعی طراحی سایت متعجب می سازند. از قیمت های بسیار ارزان تا رقم های هنگفت. هر دو نوع تبلیغات لفظ حرفه ای را دارند اما راز این تفاوت قیمت ها در طراحی سایت بر می گردد به نحوه طراحی و برنامه نویسی سایت ها. عده ای از طراحان سایت با اسبهترین شرکت طراحی وب سایتتفاده از طرح ها و برنامه های از پیش طراحی شده در عرض چند ساعت سایتی را برای شما راه اندازی می کنند اما نکته اینجاست که همین سایت برای ده ها نفر دیگر نصب می شود فقط ممکن است متون ، عکس ها و محتوای سایت تغییر کند. اگر برای شما مهم نیست که سایت شما کپی از سایت های دیگر باشد می توانید با صرف هزینه بسیار اندک صاحب چنین سایت هایی شوید. اما اگر در نظر دارید سایت شما سفارشی و اختصاصی باشد قیمت تمام شده طراحی و راه اندازی سایت شما بسته به سفارش شما بالاتر خواهد بود.

معیارهای انتخاب طراح سایت

اکثر مردم وقتی که نیاز به طراحی سایت جدید و یا تغییر سایت فعلی خود دارند، به دنبال بهترین شرکت طراح سایت هستند. شرکت‌های خوب زیادی در بازار فعالیت می‌کنند، اما چه معیارهایی برای شناخت بهترین آنها وجود دارد؟ طراحی سایتی که بتواند نیازهای کسب و کار شما را تامین کند، یک تعهد طولانی مدت است، بنابراین باید بهترین شرکت بازار را برای این کار انتخاب کنید. این کار، کاری نیست که با عجله انجامش دهید و بهتر است قبل از تصمیم‌گیری و عقد قرارداد، تحقیقات گسترده‌ای در این خصوص انجام دهید. یک وب سایت خوب ممکن است باعث افزایش فروش و درآمد شما بشود. از طرف دیگر، وب سایتی که ضعیف طراحی شود می تواند برای کسب و کارتان مایه آبروریزی باشد. در این مقوله به شما می‌گوئیم که اگر بخواهید با شرکتی برای طراحی سایت قرارداد ببندید، چه چیزهایی را مد نظر داشته باشید تا در آینده انگشت ندامت به دندان نگزید.

مواردی که باید به هنگام انتخاب شرکت طراح سایت مد نظر داشت:

1- مهارت: البته لازم است ولی کافی نیست. باید در خصوص مهارت‌های مختلف طراحی سایت شرکت مورد نظر اطلاعات کسب کنید. یک شرکت خوب باید اطلاعات کافی در خصوص HTML، CSS، JavaScript و سایر زبان‌ها داشته باشد. در بین کارکنان باید افرادی حرفه‌ای در نوشتن محتوا، پویانمایی و سایر حوزه‌های طراحی سایت وجود داشته باشند.

2- سابقه: تجربه ممکن است خیلی مهم و تعیین کننده حرفه‌ای بودن یک شرکت طراحی سایت نباشد، ولی داشتن سابقه خوب خیلی لازم است. سابقه یک شرکت طراحی سایت باید پر از طراحی سایت‌های مختلف باشد. حتماً سایت‌ها را به صورت آنلاین ببینید، نه فقط روی کاغذ. اینکار به شما کمک می‌کند تا نحوه کارکرد واقعی طراحی‌های انجام شده را ببینید. خیلی مهم است که در سوابق شرکت طراحی سایت‌هایی همانند سایت شما هم باشد. همچنین با مشتریان قبلی شرکت صحبت کنید با از حسن شهرت و اعتبار شرکت در بازار مطمئن شوید.

3- تجربه: بیشتر مردم فکر می‌کنند که هرچه تجربه یک شرکت بیشتر باشد، آن شرکت بهتر است. در برخی موارد ممکن است این طرزفکر درست باشد. اما تجربه الزاماً به این معنی نیست که شرکت دارای مهارت‌ها و استعداد لازم برای برآوردن نیازهای کسب و کار شما می‌باشد. این شرکت ممکن است بتواند سایت زیبایی برای شما طراحی نماید ولی اگر این سایت کاری را که شما می‌خواهید انجام ندهد در این صورت سودی هم برای شما ندارد. علاوه بر این باید گفت که طراحی وب‌سایت یک کار کاملاً خلاقانه است. حتی یک شرکت طراحی سایت کوچک هم در صورت داشتن مهارت، استعداد و منابع لازم می‌تواند وب‌سایت خوبی برای شما طراحی نماید. وقتی درباره طراحی سایت صحبت می‌کنیم باید بدانیم که امروزه موسسات زیادی هستند که دوره‌های طرحی سایت برگزار می‌کنند؛ جوان‌ها هم خلاق‌تر هستند و هم از دانش تئوری روز برخوردارند. بالاخره اینکه، مهم نیست که شرکت دارای تجربه زیادی هست یا خیر، مهم اینست که بتواند نیازمندی‌های شما را درک کرده و پروژه را بر اساس احتیجات شما تحویل دهد.
 

بهترین شرکت های طراحی سایت در دنیا
این شرکت های طراحی سایت بر اساس رنکینگ های جهانی قویترین شرکت های طراحی سایت در دنیا می باشند
1 - شرکت طراحی سایت 2Advanced Studios
2 - شرکت طراحی سایت Vento Solutions
3 - شرکت طراحی سایت North Kingdom
4 - شرکت طراحی سایت maoStudios
5 - شرکت طراحی سایت Bayshore Solutions
6 - شرکت طراحی سایت Magic Logix
7 - شرکت طراحی سایت Orbit Media Studios
8 - شرکتطراحی سایت Fusionbox

 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۹۵

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۵۷۸

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.