سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

گرفتن یک رده بندی خوب در یک موتور جستجو نبوده است ساده ترین چیزی که برای بسیاری از افراد شده است. موتورهای جستجو در حال گرفتن بیشتر دقیق و هوشمند روزمره، بنابراین در حال حاضر از آن طول می کشد بیش از محتوا فقط برای بالا رقبای خود است.

بهینه سازی صفحه است یکی از اولین گام بسیار SEO که هر مدیر سایت باید به نگاه. این احتمالا حتی نمی خواهد به شما ساعت را به یادگیری و پیاده سازی برخی از این تکنیک های بهینه سازی در صفحه. اما شما ممکن است به من، بپرسید چرا از آن بسیار مهم است؟ - خب به معنای واقعی کلمه صحبت کردن، اگر شما می توانید برای وب سایت خود را به شما نه تنها می تواند رتبه خوبی در موتور جستجو مناسب بهینه سازی در صفحه انجام دهید، اما همچنین می تواند خوانایی کلی از وب سایت خود را برای بازدید کنندگان خود را افزایش می دهد.

در زیر من سعی کردم به طور خلاصه برخی از مهم ترین تکنیک های بهینه سازی صفحه برای شما. شما می توانید برخی از این اگر نه همه سایت خود را به قرار گرفتن در معرض بهتر به موتورهای جستجو و همچنین افزایش CTR کلی (کلیک کنید، از طریق نرخ) نسبت خود را اجرا می کنند.
1. عنوان مقاله: بهینه سازی

تگ عنوان سایت را تا حد زیادی بهینه سازی وب سایت مهم ترین عنصر است. برچسب عنوان باید کوتاه، اما توصیفی به اندازه کافی برای بازدید کنندگان خود را برای شناسایی شما و کسب و کار شما است. تگ عنوان، اولین چیزی است که نشان داده شده است و ایندکس شده توسط موتورهای جستجو می باشد. بنابراین به طور طبیعی از آن است که با توجه به اهمیت بسیار بالا - از هزاران نتایج: از شماره هستند که یک جستجوگر را می بیند، عنوان سایت خود را به توسل به اندازه کافی برای او می خواهم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. از سوی دیگر، عنوان خود را به توسل به اندازه کافی به موتور جستجو به منظور رتبه بالاتر از هزار نفر از وب سایت های دیگر مشابه شما.

چیز مهم که شامل عنوان شما:

    نام / نام / کسب و کار سایت نام و نام خانوادگی: این بسیار مهم است برای breading پیشنهاد. اگر شما احساس می کنید که مشتریان شما ممکن است شما را با نام تجاری خود را از آن نیز مفید است آن را به جایی در عنوان خود را جستجو کنید.
    کلمات کلیدی: اگر شما می خواهید برای کلمات کلیدی خاص رتبه بندی آن است که همیشه خوب به جای برخی از آنها را در تگ عنوان شما. برچسب عنوان نشان دهنده عطر و طعم و محتوای وب سایت خود را. پیتزا سفارش، تحویل خانه و غیره پیتزا در تگ عنوان شما - بنابراین اگر شما در حال فروش پیتزا آنلاین شما می توانید کلمات کلیدی مانند. کلمات کلیدی در عنوان شما بیش از حد بسیاری از کارکنان نیست. نوشتن یک عنوان است که قابل خواندن برای انسان و همچنین خوب برای موتور جستجو. (به عنوان مثال پیتزا دومینو، سفارش آنلاین پیتزا برای تحویل - Dominos.com)
    شامل 1-800 یا دیگر خود را با شماره تلفن رایگان: برخی ممکن است در این مورد با من موافق است، اما من فکر می کنم از جمله شماره تلفن خود را در تگ عنوان کمک به بازدید کنندگان خود اقدام مستقیم را به! همچنین باعث می شود سایت شما نگاه حرفه ای تر و حلال هنگامی که آن را در SERP (صفحه نتیجه موتور جستجو). جستجوگران به احتمال زیاد "کلیک کنید" در نتیجه است که یک شماره تلفن را به آن متصل است چرا که در ذهن ناخودآگاه خود، آنها را به احساس خوب در صحت کسب و کار و سطح حمایت است. اگر شما ترجیح می دهند که شامل شماره خود را در تگ عنوان، شما متناوبا می توانید آن را در شرح و توصیف متا شما باشد که شما را تقریبا در همان منافع را.

2. متا بهینه سازی برچسب ها

سایت تگ های متا ممکن است به عنوان مهم است که از آن استفاده می شود، قبل از، با این حال من احساس می کنم که توضیحات متا چیزی است که شما نمی توانید فقط چشم پوشی است. توضیحات متا سایت باید شامل شرح مختصری از وب سایت خود را با تمرکز بر مناطق و خدمات است که کسب و کار شما است. این قطعه کوچکی از متن را می توان به عنوان یک قطعه فروش در نظر گرفته شده است، در صورتی که یک جستجوگر در می یابد آن را جذاب او احتمال وجود دارد را کلیک کنید و تخصصی رفتن داخل صفحه خود را برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. اما اگر شرح متا شما بیش از حد عمومی نوشته شده است و نه بیش از حد پس از آن فرصت خوبی است که سایت خود را به سادگی نادیده گرفته می شود وجود دارد.

چیز مهم در شرح و توصیف متا شما شامل:

    شما عبارتند از فروش نقطه به مشتریان خود بگویید آنها چه می خواهند از طریق توضیحات متا سایت خود را می شنوید، و شما قطعا برخی از استفاده بیش از دیگران در SERP است. به عنوان مثال - اگر شما فروش ارزان میزبانی وب پس از آن از جمله یک عبارت مانند "میزبانی وب با شروع از تنها $ 0.99" ممکن است در نتیجه کلیک بیشتر و بازدید کنندگان به دلیل توضیحات خود را دقیقا مطابقت با عطر و طعم از جستجوی انجام شده توسط کاربر.
    کلید واژه ها - از جمله برخی از کلمات کلیدی خود را به شما برخی از مزیت در الگوریتم ربط گوگل.
    1-800 یا شماره تلفن دیگر - اگر شما این شامل نمی شود در حال حاضر در عنوان خود را، شما نه می توانید آن را در شرح و توصیف متا شما باشد. در صورتی که کاربران اسکایپ بر روی سیستم خود نصب کنید، هر شماره را در مرورگر خود تبدیل خواهد شد قابل کلیک که در اسکایپ، تماس به طور مستقیم. بنابراین اساسا، اگر شماره شما به نظر می رسد در شرح و توصیف متا برخی از مشتریان خود را فقط ممکن است به شما تماس به طور مستقیم به جای رفتن را از طریق سایت خود را ترجیح می دهم.

3. مهم HTML برچسب ها

لازم است را برای شما به برجسته کردن بخش های خاصی از وب سایت خود را که می خواهید خوانندگان خود را به نگاه. برچسب ها مختلف در HTML است که اجازه می دهد تا شما را به انجام این کار وجود دارد. به عنوان مثال - تگ های هدر [H1] [H2] [H3]، درشت است [قوی]، کج [EM] و غیره متن داخل تگ های هدر خود را (به عنوان مثال [H1]) اهمیت بسیار بالا شده توسط موتور جستجو داده می شود. معمولا شما می توانید آنها را به تعریف عناوین صفحه / پست یا بخش های مهم از وب سایت شما استفاده می کنند.

عناصر سربرگ:

    سربرگ 1: سربرگ 1 باید استفاده می شود برای تعریف مهم ترین بخش صفحه شما است. معمولا در سربرگ (1) برای عنوان سایت یا هدر متن استفاده می شود.
    سربرگ 2 و 3: هدر های 2 و 3 را می توان برای عناوین صفحه / ارسال و یا بخشهای مهمی از صفحات خود را استفاده می شود. جدا کردن محتوا خود را با هدر تمرین خوبی است که باعث می شود سایت شما بیشتر قابل خواندن و آسان به حرکت.

سبک های متن:

    پررنگ: شما می توانید ضخیم (به عنوان مثال [قوی]) برخی از کلمات که از اهمیت بالا هستند. گاهی اوقات آن را به خوبی برای کلمات کلیدی جسورانه خود را در جایی که مناسب است. با این حال افراط در این ممکن است شما را تنبیه کنید.
    کج: شما می توانید با استفاده از [EM] برچسب تأکید بر کلمات خاصی که به صورت کج به نظر می رسد.
    نقل قول: این بسیار مفید است زمانی که شما به نقل از کسی.

4. بهینه سازی کلید واژه و مترادف

محتوای سایت شما نیاز به در به گونه ای که می توان آن را هر دو از موتورهای جستجو و خوانندگان خود را با توجه به بهینه سازی شده است. چاشنی سایت شما با کلمات کلیدی بیش از حد بسیاری باعث می شود که سایت شما را غیر قابل خواندن است. بنابراین شما نیاز به نوعی توازن بین کلمات کلیدی خود را و مطالب خود را به.

عناصر مهم بهینه سازی کلید واژه ها:

    پژوهش: انجام پژوهش مناسب را قبل از شما را بر روی کلمات کلیدی خود را تصمیم می گیرید. مقدار زیادی از ابزار رایگان وجود دارد که می تواند به شما کمک کند کلید واژه تحقیقات برای انجام این کار وجود دارد. برخی از مورد علاقه های شخصی من عبارتند از: کلید واژه ابزار پیشنهاد SEObook، Adwords گوگل کلید واژه ابزار و اورتور کلید واژه ابزار است.
    چگالی کلمات کلیدی: سعی کنید که چگالی کلمه کلیدی متوسط ​​به طوری که می تواند کمک به موتور جستجو برای مشخص است که صفحه شما در واقع مربوط به و مربوط به کلمه کلیدی که شما در حال هدف قرار دادن است.
    مترادف ها و کلمات کلیدی مرتبط: من شخصا مایل به استفاده از مترادف به جای داشتن یک چگالی کلمه کلیدی بالا. این کمک می کند تا به مطالب من را صدا طبیعی اما هنوز هم کمک می کند تا در جستجوگرها است.
    دم بلند کلمات کلیدی: اغلب خوبی برای هدف قرار دادن برخی از کلمات کلیدی دم دراز را به عنوان آنها نسبتا راحت تر به رتبه. در طول تحقیقات کلمه کلیدی خود را، شما باید قادر به جمع آوری برخی از کلمات کلیدی خوب دم دراز است که شما می توانید سایت خود را برای بهینه سازی. اما شما همچنین می توانید خود را با کلمات کلیدی دم خود را بلند می آیند، برای مثال سعی کنید اضافه کردن برخی از واژه های رایج مانند - 'بهترین'، 'آزاد'، 'ارزان'، 'بالا' و غیره همراه با کلمه کلیدی واقعی خود را و شما در نهایت ممکن است برخی از خوب کلمات کلیدی دم دراز.

5. بهینه سازی لینک

داخلی و خارجی خود را برای بهینه سازی لینک های خروجی برای موتورهای جستجو و همچنین به بازدید کنندگان خود را ناوبری بهتر این مهم است.

عناصر مهم بهینه سازی لینک:

    سعی کنید با استفاده از لنگر متن خوب در زمانی که شما در حال ارتباط را به افراد دیگر. شامل کلمه کلیدی مناسب در متن لنگر می دهد که لینک بین المللی عازم ناحیه دور دست مناسب معنا و ارزش.
    خوب و تمیز ساختار لینک های داخلی با استفاده مناسب از متن لنگر قطعا کمک خواهد کرد. به عنوان مثال "نرم افزار کارت اعتباری" لنگر متن بهتری نسبت به "اینجا را کلیک کنید
    اگر شما با استفاده از CMS، و سپس با استفاده از یکتا را امتحان کنید. به این ترتیب عنوان کلمات کلیدی خود را / ارسال خواهد شد بر روی لینک خود و در نتیجه آن بیشتر خواهد شد ارزش توسط موتورهای جستجو.

6. بهینه سازی تصاویر

اگر سایت شما دارای تعداد زیادی از تصاویر، شما باید آنها را بهینه سازی بیش از حد آنها می تواند توسط موتورهای جستجو نمی شود. این بسیار آسان است برای خواننده انسان به تفسیر تصویر به معنای آن است. با این حال برای خزنده وب کل فرایند تفسیر کاملا متفاوت است. عنکبوت موتور جستجو تنها می توانید تصاویر متن اما نه بخوانید. بنابراین شما نیاز به استفاده از برخی از تگ های خاص برای عکس های خود را به منظور به برخی از آنها معنی می دهد.

برخی از عناصر مهم در بهینه سازی تصویر:

    دگرساز متن: متن ALT و یا متن جایگزین است که متن برای توصیف تصویر خود را وقتی که ماوس خود را حرکت بیش از یک تصویر در صفحه وب خود می باشد. متن کوتاه اما معنی دار است. شما می توانید از کلمات کلیدی مربوط به خود را به عنوان متن ALT استفاده کنید. اگر مرورگر شما نمایش تصویر برای برخی از این دلیل، متن ALT در جای آن تصویر خاص مورد استفاده قرار می گیرد.
    نام فایل: همیشه استفاده از نام فایل های معنی دار برای تصاویر شما، استفاده از اسامی مانند "اپل آیفون cover.jpg" به جای "DSC24045.jpg" بی معنی است. نام تصویر فایل های یکسان و یا شبیه به متن ALT نگه دارید.
    عنوان تصویر: همیشه با استفاده از برچسب عنوان در تصاویر که به عنوان به عنوان نوک ابزار زمانی که کاربر حرکت موس خود را بر روی تصویر نشان می دهد. نمونه ای از یک تصویر با استفاده از برچسب عنوان: [IMG SRC = "http://imagelocation.jpg" دگرساز = "توضیحات تصویر" TITLE = "عنوان تصویر"]
    لینک تصویر: هر زمان که شما می خواهید برای لینک به تصویر خود، استفاده از کلمات کلیدی تصویر در متن لینک خود را. به عنوان مثال: استفاده از "آی فون اپل"، به جای "اینجا را کلیک کنید برای دیدن" را به عنوان لنگر متن.

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۰۷

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۴۹۰

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.