سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

:: بهترین انتخاب برای طراحی سایت کدام است ؟
کافی است شما هم برای راه اندازی و یا تغییر وب سایت خود به دنبال اشخاص و یا شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت بگردید تا آنچه در ادامه می خوانید برایتان ملموس تر باشد. امکان ندارد با کسی وارد صحبت شوید و نسبت به قیمت و تخصص هایی که در زمینه طراحی سایت دارند خود را بهتر و برتر از دیگران ندانند! در این بین تنها چیزی که باقی می ماند سرگردانی برای پیدا کردن بهترین انتخاب است.

معمولا قیمت پایین در هر تجارتی حرف اول را می زند، اما در شرایطی یکسان ! موارد مورد انتخاب زیاد هستند. طراحی سایت ارزان که می تواند تنها با مبلغ 50.000 تومان انجام شود تا طراحی سایت هایی که با مبالغ سنگین و غیر قابل مقایسه انجام خواهد شد. حال بهترین انتخاب کدام است؟ آیا اساساً تفاوتی بین این موارد وجود دارد؟ آیا وب سایت هایی که با کمترین مبلغ ممکن طراحی می شوند هم کاربرد و کارایی لازم را دارد و ما را در شکست رقبا پیروز خواهد کرد؟ آیا طراحی سایت با قیمت های بالاتر دلیل و نتایج خاص و متفاوتی در بر خواهد داشت؟

سطح توانایی های شرکت طراح سایت بر کیفیت خروجی بسیار تاثیر گذار است و کیفیت طراحی سایت، کیفیت خدمات پشتیبانی، تعهد کاری و خروجی از عواملی هستند که در قیمت طراحی سایت تاثیر مستقیم دارند. برخی از افراد یا شرکت های سودجو با استفاده از نرم افزارهای آماده مخصوصا open source باعث بوجود آمدن آشفته بازاری در بین شرکت های طراحی سایت شده اند و این خود موجب گشته مشتریان قیمت های حقیقی را ندانند و بدون دانش فنی به اینگونه شرکت ها مراجعه کنند که در نهایت از انتخاب خود نادم گردند.
براستی تا به حال از خود پرسیده ایم که سایت هایی که هک می شوند و مورد حمله قرار می گیرند چه سایت هایی هستند ؟
آیا می دانید طبق آمار بدست آمده 85 درصد از پروژه های نرم افزاری به سرانجام نمی رسند؟
آیا می دانید 80 درصد از سایت هایی که به سرانجام می رسند مورد پسند مشتریان نیستند ؟
باید این واقعیت را دریابیم که اکثر مشتریان اطلاعات کافی از تفاوت های فنی و خدماتی ندارند و به طراحی سایت مانند خرید یک کالا می نگرند که این باعث می شود به هدف خود دست نیابند . یرای مثال یک از ویژگی های بسیار مهمی که معمولا سفارش دهندگان طراحی سایت آن را در نظر نمی گیرند و بسیار روی کیفیت فنی سایت و قیمت تمام شده طراحی سایت تاثیر می گذارد طراحی بدون جدول سایت است که یک از رکن های اصلی طراحی حرفه ای یک سایت است.

اما پیش از توجه به قیمت ها می بایست به روند انجام کار برای طراحی سایت خود توجه کنید. داشتن یک وب سایت درآمدزا و موثر چیزی فراتر از طراحی سایت و زیبایی های ظاهری و حتی امکاناتی است که وب سایت شما در اختیار کاربر قرار می دهد. در این بازار برخی از قیمت های بالا، از قضا برخلاف باور عموم که هیچ گرانی بی دلیل نیست، بی دلیل هستند و شرکت طراح سایت تنها شما را با وعده ها و قول های بی اساس که هرگز به مرحله عمل نخواهد رسید دچار آشفتگی خواهند کرد!

در نهایت مشتریان باید به این فکر کنند که هدف آنها از طراحی سایتشان چیست ؟ قصد سفارس طراحی سایت های ارزان قیمت و بی کیفیت را دارند و یا طراحی یک سایت حرفه ای که نیازهای تجاری و غیر تجاری آنها را با قیمت مناسب برآورده سازد. مطمئن باشید شرکتی که استراتژیش روی سایت های حرفه ای است قیمت بیشتری به شما ارائه خواهد داد با این تفاوت که شما به سایت ایده آل خود دست یافته اید...  

كمك ! كامپیوتر من ویروسی شده است .

آیا تا بحال كامپیوترتان بازی درآورده ,از كار افتاده , كند شده یا پبام های خطای غیر معمول نمایش داده است ؟
آیا روی لینك های سایت ها به طور تصادفی و درهم و برهم كلیك می كند وفایل های پیوست ناشناس را باز می كند؟
ممكن است كامپیوترتان آلوده به ویروس (malware) شده باشد.
من همیشه از از خوانندگان و دوستان سؤالهایی دریافت می كنم كه از من می پرسند زمانی كه حدس می زنیم دستگاه ما آلوده شده چكار باید بكنیم. این مقاله مطلبی است كه می تواند كمك كننده باشد.این مقاله برروی دستگاههای مبتنی بر ویندوز تمركز دارد زیرا كه هدف اكثر ویروس ها هستند.
_علائم هشداردهنده چیست؟
ویروس می تواند باعث شود كامپیوتر آهسته تر از حالت معمول بالا بیاید ، پاسخ ندهد یا حتی كامپیوتررا از كار بیاندازد. ممكن است برنامه ها درست كار نكنند و دیسك درایوها غیز قابل دسترس شوند. حتی احتمال وجود پیغام های خطای غیر معمول و از شكل افتادن منو و جعبه محاوره نیز وجود دارد.
اگرروی دستگاهتان برنامه جاسوسی یا برنامه مجانی كه تبلیغات هم نشان می دهد , دارید علاوه بر كند كردن سیستم ممكن است نوار ابزار و لینك های جدید روی مرورگر شما بوجود بیاید , صفحه خانگی تان , نشانه گر موس یا موتور جستجو عوض شوند و ممكن است شما به صفحه متفاوت از آنچه تایپ كرده اید وارد شوید و پنجره های تبلیغاتی ظاهر شوند و دیگر به اینترنت متصل نشوید.
اما كم شدن سرعت و مشكلات دیگر لزوما به این معنی نیست كه دستگاه شما آلوده شده است . می تواند به ا ین معنی باشد كه اشكالات دیگری در سیستم شما وجود دارد . امكان دارد دیسك سیستم شما نیاز به یكپارچه سازی داشته باشد , شاید نیاز به اضافه كردن حافظه داشته باشید ویا راه حل های دیگری نیاز داشته باشید.
(هنگام كم شدن سرعت دستگاه یا سایر موارد به عللی غیراز آلوده شدن ; ابزارهایی وجود دارد . ccleaner یكی از بهترین نرم افزارهای كاربردی رایگان برای افزایش راندمان ، پاك كردن تاریخچه های مرورگر و كلیدهای ازبین رفته موجود در رجیستری است.
Auslogics Disk Defragو IO Bit Smart Defrag نیز یكپارچه سازهای خوبی هستند. در ویندوز7 نیاز به یكپارچه سازی به طریقی كه در ویندوزxp وجود داشت, نیست. Sistem Mechanic نیز یكی دیگر از ابزارهای كاربردی مفید است.)
دیوید پری , مدیر جهانی آموزش در Trend Micro می گوید: به طور نمونه, آنتی ویروس جعلی تنها یك بدافزار است كه به نحوی طراحی شده تا شما فكركنید كه آلوده شده اید بنابراین برای از بین بردن آن پول پرداخت کنید. خراب كارها سبك ترین یا كم حجم ترین و غیر قابل ردیابی ترین ویروسی را كه می توانند می سازند , بنابر این شما هیچ علامتی دریافت نخواهید كرد , آنها كاملا بی صدا و نامرئی هستند.
چطور ممكن است من آلوده شوم ؟
اگر چه شما به ایمن سازی عادت داشته باشید و روی لینك های تصادفی كه شما را به وب سایت های مخرب هدایت می كنند كلیك نکنید یا فایل های پیوست نا خواسته ای كه حاوی تروژان یا یك ویروس پنهان هستند را باز نكنید ، ممكن است باز هم آلوده شوید. جستجو برای چیزهای رایگان و استفاده از وب سایت های پورنو و ناقص كپی رایت هم می تواند شانس روبرو شدن با ویروس را افزایش دهد. وب سایت های قانونی هم می توانند ویروس را پنهان كنند تا ذره ذره به كامپیوتر شما نفوذ كنند.
بیش از یك میلیون وب سایت در سه ماهه دوم امسال به ویروس آلوده شده اند. بسیاری از آنها سایت های ساده ای هستند كه مدیرانشان از ویروس پنهان شده بی اطلاع بودند ( به نقل از فراهم كننده خدمات ضد ویروس Dosient ). تخمین زده می شود كه تقریبا 40 درصد كامپیوترها فاقد آنتی ویروس هستند و تعدادی هم كه نرم افزار امنیتی از كار افتاده دارند در واقع درها را برای ویروسی شدن باز می كنند , تعداد كامپیوترهای آلوده بسیار بیشتر از آن چیزی است كه مردم فكر می كنند.


_چطور سیستم ویروسی را بررسی كنیم ؟
آنتی ویروس ها ی آن لاین و رایگان بسیاری وجوددارند كه می توانند كامپیوتر شمارا برای یافتن ویروس ها جستجو كنند.
مثل Trend Micro : Malware byte (برایmac اسكنر ویروس clamxav به صورت رایگان موجود است) شركت های عمده آنتی ویروس جستجوگر ویروس ارائه می كنند. Trend Micro, Pary توصیه می كند كه گزینه دومی داشته باشید تا هرگاه جستجوی اول موفق نبود , نسخه دوم از شركت دیگر استفاده شود.
به این ترتیب اگر یك اسكنر چیزی را در جستجو جا بیاندازد , دیگری آن را خواهد یافت زیرا از تكنولوژی متفاوتی بهره می برد. به هر حال توصیه می شود كه تنها از یك آنتی ویروس برای محافظت مداوم استفاده كنید چرا كه اجرای بیش از یك برنامه (آنتی ویروس) می تواند سرعت سیستم شمارا پایین بیاورد.
ویروس
_ چگونه ویروس را از سیستم پاك كنیم ؟
بیشتر جستجوگر های ضد ویروس ابزارهایی دارند تا به محض كشف مشكل آنرا حذف كنند . مایكروسافت با Malicious Software Removal Tool خودش در هر ماه برای یافتن ویروس جدید به روز می شود : سیستم را برای ویروس مشخص شده بازرسی می كند . منبع خوب دیگر انجمن Bleeping Computer است كه متخصص در كمك رایگان برای حذف ویروس است . این مورد برای كسانی كه صبور هستند یا نمی خواهند زیاد هزینه كنند مفید است.
این انجمن همچنین كمك عالی برای كاربران است تا تفاوت بین مشكلات كارایی دستگاهشان از ویروس ها و غیر مخرب ها را بفهمند. به هر حال اگر ابزار حذف كننده كارش را درست انجام ندهد ویا اگر شما به اندازه كافی در مورد كامپیوتر تخصص ندارید كه بتوانید خودتان ویروس را حذف كنید , مجبورید مسئول پشتیبانی نرم افزار امنیتی یا مؤسسات وابسته تماس بگیرید . سایت پشتیبانی امنیت مشتریان میكروسافت كاربران را ملزم به اجرای نسخه رایگان جستجوگر ویروس شركت قبل از تماس با مسئول پشتیبانی می كند.
داشتن كمك فنی برای حذف ویروس می تواند جلوی هزینه كردن چند صد دلار را برای یك كار پیچیده بگیرد. پشتیبانی هم می تواند از طریق تلفن صورت گیرد و هم برخی سرویس ها از طریق اینترنت مشكل شما را حل می كنند. در بدترین موارد می توانید سیستم را به تعمیرگاه ببرید یا آن را برای شركت بفرستید. در این حالت هارددیسك شما نیاز به پاك شدن و فرمت مجدد سیستم و اجرای مجدد برنامه دارد . داشتن یك نسخه پشتیبان از اطلاعات شما كه در یك هارد دیسك جدا نگهداری شود یا حتی استفاده از سرویس های پشتیبانگیری آن لاین همیشه ایده خوبی است . در ضمن شما همیشه دیسک های بازیابی سیستم عامل را برای موقعیت های اورژانس این چنین نگه دارید.
_چگونه ویروس را دستی حذف كنینم ؟
اولین چیزی كه شما باید انجام دهید تلاش برای بازیابی سیستم به وضعیت بی نقص گذشته است. هدف بازگشت سیستم شما به شرایط قبل از ویروسی شدن است . اگر شما كپی سالمی از سیستمتان ندارید برخی معتقدند از بازیابی سیستم تان صرفنظر كنید یا حتی آن را غیر فعال كنید تا ویروس پس از راه اندازی مجدد به سیستم باز نگردد.
برای غیرفعال كردن بازیابی سیستم ، منوی Start را باز كرده و روی my computer راست كلیك كنید , سپس با انتخاب گزینه properties و كلیك روی System Restore آن را در حالت خاموش قرار داده و تایید كنید. می توانید هر برنامه غیر معمول را در Control Panel با انتخاب گزینه add/remove جستجو كرده و پاك كنید. اگرچه قبل از پاك كردن هر فایل یا برنامه ای باید آن را در اینترنت جستجو كنید تا بفهمید دیگران درباره این تهدید چه می گویند. شاید خوش شانس باشید و دیگران قبل از شما با آن روبرو باشند ، حتی شما می توانید از طریق وب سایت اكثر شركت های امنیتی یك فایل آلوده را ارسال كنید. (virus total.com از نرم افزار ضد ویروس چندین شركت مختلف برای بررسی فایل استفاده می كند(
اگر به یك كامپیوتر بدون ویروس دسترسی ندارید ، ارزش آن را دارد كه وقت اضافی بگذارید وبه یك كتابخانه یا كافی نت بروید و از آنجا بررسی كنید. مراقب باشید كه فایل های معیوب ویروس شما را گیج نكند . گاهی اوقات پاك كردن یا نصب كردن یك برنامه می تواند فایل های ضروری سیستم را خراب كند. همیشه قبل از اینكه به ویروس شك كنید یك جستجوی اینترنتی برای نرم افزارهای مشكوك انجام دهید.
اگر صفحه آبی رنگ مرگ ویندوز را دیدید متاسفانه گرفتار ویروس شده اید.
شما می توانید كامپیوتررا راه اندازی مجدد كرده وبا فشار كلید F8 وارد منوی windows advanced option شوید تا با حالت safe mode بالا بیایید. از این منو گزینه safe mode را انتخاب كرده و اینتر كنید.اكنون می توانید برنامه ضد ویروس را برای اسكن اصولی تر اجرا كنید.
اگر همه موارد گفته شده با شكست مواجه شد (برای پاك كردن سیستم تان) می توانید برنامه رایگان Hi Tack This را بارگذاری كنید. این برنامه قسمت های آسیب پذیر یا مشكوك را در سیستم تان بررسی می كند : مثل object helper browser و انواع مشخصی از كلید های رجیستری و فهرستی از موارد را درست می كند.
اگر شما نتوانستید از این فهرست سر در بیاورید، می توانید آن را برای انجمن هایی نظیر Bleepin Computer یا Greeks to go كه افراد آگاه تری دارند بنویسیدتا به آن نگاهی بیاندازند و البته انتظار جواب سریع از این داوطلبان را نداشته باشید.
حتی برای روش های پاكسازی می توانید از محیط فرمان سیستم عامل استفاده كنید. محیط فرمان را در منویstart , programs و سپس accessories بیابید . سپس سعی كنید محل فایل ویروس را پیدا كنید. اگر فكر می كنید كه فایل آلوده بوسیله email توسط شما دریافت شده است , می توانید آن را در پیوست email جستجو كنید . غالبا ویروس در پوشه سیستم یا پوشه موقت ظاهر می شود.
می توانید سطوح دسترسی را با این فرمان attrib -r -a -s -h VIRUSNAMEHERE.vbs حذف كنید. برای حذف آن از سیستم عبارت del VIRUSNAMEHERE.vbs را تایپ كنید . اگر همه این موارد با شكست مواجه شد مجبورید سیستم عامل و برنامه های بدون ویروس را از نو نصب كنید.
_چگونه در آینده از آلوده شدن جلوگیری كنیم ؟
از ضد ویروس ها, ضد جاسوس و نرم افزارهای دیوار آتش استفاده كنید و آنها را در همه حال به روز نگه دارید. برنامه های به روزرسان را برای نرم افزارهایتان استفاده كنید. برنامه هایی نظیر Cnet و Movilla plugin در یاد آوری زمان به روز رسانی این نرم افزار ها به شما كمك می كند . برنامه هایی مثل AVG و Mcafee می توانند با دادن هشدار شما را از صفحات اینترنتی ناامن مطلع كنند. افزونه no script نیز برای مسدود كردن script های پنهان مخرب در java و flash استفاده می شود.
همچنین نسخه های رایگان ضد ویروس MSE و ضد ویروس W.D نیز وجود دارد. ضمنا CNET نیز یك كیت راه انداز امنیت ویندوز ساخته است كه توصیه های گوناگونی در مورد ضد ویروس , ضد جاسوسی ,افزونه های مرورگر وسایر برنامه ها دارد. البته بهترین برنامه ها در دنیا نیز نمی توانند از شما محافظت كنند اگرکه بی احتیاط باشید. شما باید از كلیك كردن لینك های ناخواسته و باز كردن فایل های پیوست مشكوك پرهیز كنید. می توانید با تایپ كردن آدرس اصلی لینك های وب و آدرس های ایمیل در مرورگر نسبت به درستی آن مطمئن شوید. خصوصا برای سایت های حساس نظیر pay pal . همچنین شما باید از بارگذاری نا خواسته ویروس با كلیك نكردن برروی دكمه accept,agree,ok در پنجره های تبلیغاتی ناخواسته جلوگیری كنید. در عوض باید دكمه های ctrl+F4 را روی صفحه کلید فشارداده و اگر بسته نشد از Alt+F4 برای بستن مرورگر استفاده كنید.

 ترجمه : فن آوری اطلاعات آریانیک
 منبع : cnet

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۶۴

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۱۹۱۴

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۱

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.