سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایتمعرفی وب سایت های امروز پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام ، برای کلیه کاربران خصوصا برای افرادی که در زمینه طراحی و توسعه وب فعالیت دارند بسیار مفید می باشد. کاربران می توانند در حین کار از این برنامه و سرویس ها جهت بهینگی کار خود استفاده کنند. بنابراین با هم چند وب سایت مطرح ...

معرفی وب سایت های امروز پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام ، برای کلیه کاربران خصوصا برای افرادی که در زمینه طراحی و توسعه وب فعالیت دارند بسیار مفید می باشد. کاربران می توانند در حین کار از این برنامه و سرویس ها جهت بهینگی کار خود استفاده کنند. بنابراین با هم چند وب سایت مطرح و کاربردی مورد نظر smashingapps را بررسی می کنیم .
TinyPaste


Tinypaste یک سرویس تحت وب است که شما می توانید حجم زیادی از نوشته ها را با هم ادغام کنید و با استفاده از این وب سایت آن ها را با فرمت خاص و زیبا در یک لینک جاسازی کنید. همچنین شما قادر خواهید بود برای هر محتوا یک رمز قوی انتخاب کنید و لینک را فقط با پسورد باز کنید.
browsershots


با این اپلیکیشن تحت وب پس از اینکه وب سایت خود را طراحی کردید می توانید از نما وظاهر سایت خود در مرورگرهای مختلف اطلاع پیدا کنید . خروجی این نرم افزار عکس از ظاهر قالب سایت شما در مرورگرهای مختلف است.
Google Trends


با استفاده از این سرویس گوگل می توانید در مورد میزان دنبال کردن موضوعات مختلف در کل دنیا اطلاع پیدا کنید. به این صورت که ۴ موضوع را وارد می کنید و نتیحه را از Google Trends مشاهده می کنید.
WhatTheFont


با این سرویس می توانید نام فونت و قلمی های مورد علاقه خود را شناسایی کنید . WhatTheFont از فونت شما یک عکس تهیه کرده و آن را با پایگاه داده خود سنجیده و به راحتی نام فونت را در اختیار شما قرار می دهد.
Springloops


این وب سایت برای شما مجموعه ای از کد ها را در نظر گرفته است که از تمام توسعه دهندگان دریافت شده و شما می توانید با استفاده از این کد ها وب سایت خود را طراحی کنید.
websnapr


این سرویس نیز به شما کمک می کند تا از هر وب سایتی که می خواهید به طور کامل و واضح عکس بگیرید و از آن استفاده کنید .
ShareTabs


این سرویس برای اشتراک گروهی لینک ها به عنوان تب های فعال بکار می رود . بدین صورت که در لیست مورد نظر لینک های خود را وارد و submite را میزنید و در نهایت می توانید حاصل کار خود را به طور دسته جمعی در سرویس های مختلف گروهی مثل توییتر و .. به اشتراک گذارید.
Arkiva


از این سرویس نیز برای ذخیره سازی اطلاعات و محتویات و فایل های سایت خود می توانید استفاده کنید . همچنین در این سیستم کانورتر نیز برای تبیدل فایل ها به هم وجود دارد.

شما می توانید با استفاده از Arkiva فایل های خود را به اشتراک بگذارید . این سرویس تا ۱ گیگابایت حافظه به شما سرویس رایگان می دهد ..برای حافظه بیشتر باید هزینه پرداخت کنید.
Qipit


این سرویس به شما اجازه می دهد تا از فایل های خود کپی ایجاد کنید ( مثل عکس گرفتن با موبایل و… ) سپس از طریق Qipit انها را به اشتراک گذارید، یا برای کسی ایمیل کنید بعلاوه هم می توانید آن را فکس کنید و هم می توانید آن را ذخیره کنید.
Jott.com


با استفاده از این سرویس تحت وب می توانید صدای خود را به متن تبدیل کنید.

به این صورت می توانید تمام صحبت های خود، قرار ملاقات ها و طرح های کاری را برای یاد آوری بیشتر به متن تبدیل کنید .
Web Graphics Maker


از این وب سایت ب منظور طراحی گرافیکی وب سایت خود نظ عکس های پس زمینه، خطوط و… استفاده کنید.
W3Counter


این وب سایت یک سرویس رایگان برای آنالیز وب سایت شما برای سوالات خاص و موضوعات مهم در آنالیز وب سایت به شما می رود.
FreeTranslation


این سرویس با افزودن دکمه FreeTranslation در وب سایت شما به کاربرانتان کمک می کند تا هر بخش از سایت را که می خواهند با فشردن دکمه FreeTranslation ترجمه کنند.
Filemail.com


این سایت به شما کمک می کند تا بتوانید فایل هایی با حجم بالا را برای دوستان خود از طریق ایمیل ارسال کنید . حداکثر حجمی که این سرویس قادر به پشتیبانی از آن است حدود ۲ گیگابایت است.
Freewebs


این سرویس به شما کمک می کند تا بتوانید در طول یک دقیقه! وب سایت خود را طراحی کنید سرویس هایی که این سیستم برای شما تدارک دیده فایل هایی است که می توانید از آ ن در طراحی سایت خود بکار ببرید .

منبع: برسام

 

تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۰۵

بازدید دیروز

۱۸۰

بازدید ماه

۱۹۵۵

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۴

نام سايت: siteg.ir
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.