سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

  شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ | 19:47   0 نظر   799 بازدید

لیست وب سایتها برای بهینه سازی وب سایت شما 

robhammond

https://varvy.com/

https://httpstatus.io/

https://www.found.co.uk/seo-tool/

https://technicalseo.com/seo-tools/google-serp-simulator/

http://tools.seobook.com/general/spider-test/

https://website.grader.com

پنج روش برای مدیریت جدید سئو در سال 2017

1 مسائل بهینه سازی تصویر

چی شده؟

مسائل بهینه سازی تصویر شایع هستند، اما من می در تصاویر برای اولین بار مگر اینکه تصاویر بخش مهمی از وب سایت خود کار نمی کند. به عنوان مثال، بهینه سازی تصویر می تواند واقعا به یک وب سایت تصویر و یا یک وبلاگ مواد غذایی مهم است، اما شاید برای دیگر کمتر مهم وب سایت.

از همه تصویر و بزهکاری، تمرکز بر تصاویر شکسته و گم شده کلید Alt صفات قبل از تصویر دیگر و بزهکاری و در صفت Alt کمک می کند تا موتورهای جستجو در سوژه تصویر کشف و در نتیجه زمانی که به شامل تصاویر در نتایج جستجو. جستجوی تصویر گوگل را دریافت بیش از 1 میلیارد صفحه هر روز. عکس ها اگر بهینه شده خود را، شما را بیشتر دریافت به احتمال زیاد به طور منظم به ترافیک از ترافیک از جستجوی تصویر گوگل و شبکه های اجتماعی مبتنی بر تصویر مانند هستید پینترست .

چگونه می توانم آن را حل کنم؟

یک حرکت حسابرسی جستجوگرها است که برای دیدن تصویر و بزهکاری موثر بر وب سایت خود را.

اگر شما با استفاده کلاغ سیاه، پس از شما خزیدن وب سایت شما، به SEO> سایت حسابرس> تصاویر برای مشاهده تمام اشتباهات تصویر است.

به جای تمام تصاویر شکسته با امکانات جدید و یا حذف آنها.

اضافه کردن ALT و عنوان ویژگی های را به هر عکس مهم که هنوز آنها داشته باشد.

اگر شما در حال استفاده از وردپرس، ویرایش یک پست وبلاگ، کلیک کنید یک تصویر، و برای تغییر تنظیمات یک تصویر کلیک بر روی آیکون ویرایش.

APOS اینجا تصاویر پس زمینه در تفاوت بین یک APOS تصویر صفت Alt و ویژگی عنوان و هنگامی که به استفاده از هر یک از.

2. تکراری مسائل مربوط به محتوا

چی شده؟

مطالب تکراری در سایت است در وب سایت خود را به هر مطلب که است که در خیلی یکسان یا مشابه با دیگر در سراسر وب سایت یا محتوای در سراسر وب سایت های چندگانه خود را. در اینجا برخی از نمونه هایی از مطالب تکراری .

اگر محتوای تکراری است مخرب نیست، گوگل معمولا یک کار خوب از رتبه بندی نسخه معتبر ترین صفحه. هر چند، موارد، زمانی که بهینه سازی و یا تمیز کردن مطالب تکراری می توانید تفاوت در چگونه بالا وب سایت شما در نتایج جستجو ظاهر می شود وجود دارد.

چگونه می توانم آن را حل کنم؟

از اول، اجرای حسابرسی SEO تا ببینید که چقدر از مطالب تکراری در وب سایت خود است. این به شما اجازه می دهد شروع به ارزیابی در این وضعیت است.

تکراری مطمئنا هر محتوا را در داخل که نظارت خود را در حال تغییر مسیر به صفحه معتبر در بسیاری از. همچنین شما می توانید در استفاده از کنونیکال لینک عنصر برای برقراری ارتباط به محتوای Google تکراری که باید در مناطق COMMUNICAITIONS رتبه.

در بهترین کاری که به مشخص انجام درباره محتوای تکراری، اگر هر چیزی، یک چیز مورد به مورد. در اینجا 10 تکراری سناریوهای محتوا و چگونه به حل آنها . این باید که کمک به هنگام فکر کردن از طریق وب سایت خود و در استراتژی.

3. شرح مسائل متا

چی شده؟

بیش از یک سوم از تمام صفحات در مطالعه ما تجزیه و تحلیل هیچ توصیف متا بود. توصیف متا شرح کوتاه از محتوای صفحه شما است. شما این قطعه در نتایج جستجو را در زیر هر عنوان صفحه.

داشتن توضیحات متا جذاب می توانید مردم را ترغیب به بازدید از یک صفحه و یا اطمینان آنها را در مورد آنها به مشاهده محتوای آنها به دنبال هستند.

چگونه می توانم آن را حل کنم؟

شما با استفاده از وردپرس اگر در ساده ترین راه برای ویرایش توضیحات متا برای استفاده از چیزی مثل در Yoast جستجوگرها پلاگین .

استفاده نرم افزار حسابرسی SEO و خزیدن وب سایت خود را برای و بزهکاری.

اگر شما با استفاده کلاغ سیاه، پس از شما خزیدن وب سایت شما، به حسابرس SEO> سایت> متا برای مشاهده تمام خطاهای توضیحات متا خود را بروید.

وردپرس در، توضیحات متا اضافه کردن که به هر APOS گمشده صفحه یکی اینجا APOS در راهنمای چگونه به نوشتن توضیحات متا برای حداکثر کلیک.

که بکت از اینجا تصویر زمینه همه در توضیحات متا و بزهکاری ما در بر داشت اگر شما علاقه مند است.

4. مسائل مربوط به داده های ساخت یافته

چی شده؟

Microdata می از schema.org android.permission موتورهای جستجو حس به را از مطالب خود را به طوری که آنها مطمئن شوید که صفحه نمایش چگونه به جستجو داده ها در حین تجارب است. به عنوان مثال، موتورهای جستجو ممکن است از microdata استفاده برای انجام کارهای مانند شامل رتبه بندی کاربر یک محصول و یا بعد به نمایش در دستور العمل خود را جست و جو بر اساس مواد تشکیل دهنده در ظرف خود را.

20 درصد از صفحات استفاده می شود فقط schema.org از microdata، به این معنی 80 درصد از نمی صفحه. این یک مسئله است نه لزوما، اما می تواند آن را نشان دهنده یک فرصت از دست رفته. در اینجا جزئیات بیشتر .

چگونه می توانم آن را حل کنم؟

ساده ترین راه به ایجاد HTML در با از microdata schema.org به عنوان رایگان در برای استفاده از خالق ابزار طرحواره و سپس شامل کد در سفارشی خود را در مناسب در اماکن-خود صفحه.

5. برآمد لینک

چی شده؟

هنگامی که وب سایت با کیفیت بالا به صفحات خود را لینک کنید، آن را نشانه به گوگل است که وب سایت خود را نیز با کیفیت بالا است. لینک از یکی از صفحات خود را به دیگری نیز می تواند در به همان شیوه کار. علاوه بر این، لینک های شکسته ایجاد یک تجربه کاربری ضعیف و بنابراین، می تواند یک سیگنال به موتورهای جستجو از کیفیت پایین.

چگونه می توانم آن را حل کنم؟

استفاده نرم افزار حسابرسی SEO و خزیدن وب سایت خود را برای لینک و بزهکاری.

اگر شما با استفاده کلاغ سیاه، پس از شما خزیدن وب سایت شما، به SEO> سایت حسابرس> لینک به تمام اشتباهات لینک خود را بروید.

شروع با تثبیت لینک های شکسته خود را. در هر صورت آنها را حذف و یا به روز رسانی آنها با منابع به روز شد.

که در صفحه مسائل SEO باید حل کنم برای اولین بار؟

به خاطر داشته باشید که این لیست در رتبه در نشریات بهینه سازی سایت توسط شیوع و نه با اهمیت است. اهداف وب سایت خود را به اولویت های خود را بازی کند. علاوه بر این، برخی از در نشریات SEO می تواند غیر معمول است، اما بسیار مهم است. به عنوان مثال، خود را فایل robots.txt تواند در صورت درخواست موتورهای جستجو به صفحات شما در نتایج جستجو در همه رتبه نیست، اما این یک مسئله رایج نیست.

چه شما به دنبال برای اگر به وب سایت شما بررسی برای اولین بار، در اینجا تصاویر پس زمینه در بالای اولویت. 6 پس از در حال اجرا یک حسابرسی SEO و در بهترین راه برای دیدن که می تواند در صفحه SEO و بزهکاری برگزاری برگشت آیا وب سایت شما را به استفاده از یک حسابرس SEO که می تواند به شما یک لیست از دقیقا همان چیزی نیاز به ثابت است.

وب سایت خود و یا وب سایت مشتری خود را به نقاط قوت و چالش های منحصر به فرد. موفق باشید داشته باشد!

دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۲۹۰

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۵۷۳

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.