سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

طراحی سایت,طراحی وب سایت,طراحی وب,طراحی وبسایت,خدمات طراحی سایت,طراح سایت سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

شرکت طراحی سایت و وب سایت سنادیتا 02144050905 | تفاوت در طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت | سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

سیستم نمایشی شرکت طراحی سایت سنادیتا

  • طراحی سایت ریسپانسیو- شرکت طراحی سایت سنادیتا
  • بهینه سازی و سئو طراحی سایت
  • سنادیتا ارئه دهنده موفقیت نهایی در طراحی سایت

  شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ | 19:08   0 نظر   653645 بازدید

شرکت طراحی سایت سنادیتا

نمونه کار طراحی وب سایت سنادیتا کلیه اقدامات مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا ارائه رایگان هاست و دامنه ، سئو  (بهینه سازی) و پشتیبانی را توسط نیروهای متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را با مشاوره عملیاتی بر روی اینترنت پیاده سازی می نماید.
 

طراحی سایتهای سنادیتا در سه مرحله پیاده سازی می گردد :

1- طراحی اولیه گرافیک سایت به صورت اختصاصی و بذون استفاده از قالب آماده

2- مهندسی طرح اولیه وب سایت و قرار دادن کد های اختصاصی ساخته شده برای وبسایت شما و پیاده سازی کلی وبسایت برای تمامی مرورگرها ، موبایل و تبلت با BOOTSTRAP 3

3- بهینه سازی ، محافظت و پشتیبانی از وب سایت برای مدت یکسال .

شرکت طراحی وب سایت سنادیتا بر اساس نیاز روز مشتریان  ، محصولی بی نظیر و تخصصی ( طراحی سایت ) و حرفه ای را تولید کرده است، محصولات فوق با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های طراحی وب (HTML5)برنامه نویسی و اجرا شده ، این بدان معناست که طراحی سایت، همراه با نرم افزارهای خاص سنادیتا مکمل بسیار قدرتمندی برای ایجاد یک وب سایت کاربردی خواهد بود. طراحی وب سایت در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده است و این تغییرات باعث شده که سنادیتا خدمات خود را در زمان بندی های مختلف بروزرسانی کند، همچنین امنیت در سایت بسیار مهم می باشد که این مطلب نیز در کلیه محصولات و خدمات سنادیتا گنجانده شده است.

طراحی سایت با خلاقیت و تکنولوژی مدرن امروزی امری انکار ناپذیر می باشد بنابر این شرکت طراحی سایت سنادیتا با پشتوانه و تجربه چندین ساله خود اقدام به خلق فاکتورهای خاص در امر بهینه سازی و تشکیل کمپین تبلیغاتی آنلاین , با بازده ای سریع و کاربردی نموده و از شما مشتریان عزیز درخواست مراجعه جهت استفاده از این به روز رسانی را دارد.

شرکت طراحی سایت سنادیتا از نظر تعداد نمونه کار و حفظ و نگهداری و همچنین مشتری مداری یکی از بزرگترین شرکتهای طراحی سایت در ایران می باشد. که این واقعیت را می توانید با جستجو در گوگل مشاهده نمایید .

 طراحی سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر، پشتیبانی و پاسخگويی در کمترين زمان ممکن و در تمامی ساعات روز به مشتريان از مزايای سناديتا نسبت به بقيه شركتهای طراحی سایت می باشد.

چرا شرکت طراحی وب سایت سنادیتا

ما کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وبسایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی و خرید دامنه و هاست وبسایت شما را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را با مشاوره عملیاتی شرکت بر روی دنیای مجازی پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وبسایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود.

شرکت سنادیتا با سالها تجربه و تخصص در زمینه تجارت الکترونیک , افزایش ترافیک سایت , تبلیغات گوگل و شبکه های اجتماعی , طراحی و پیاده سازی پرتال و ثبت دامنه و میزبانی و سرور , یکی از پیشتازان عرصه آی تی در ایران می باشد

سنادیتا به جای فروش آموزه ها و تجربیاتش آنها را رایگان به شما , برای  کسب درآمد از وب سایت یاد می دهد . این مهم را از مشتریان قدیمی ما بپرسید .

فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت

فراموش نکنید که شرکت های خوب برای طراحی وبسایت متعدد هستند و این شما هستید که خدمات و پیشنهادات شرکت ها را مورد سنجش قرار داده و در نهایت یکی را انتخاب می کنید. در این انتخاب می بایست چند فاکتور مهم را مورد بررسی قرار دهید که عدم توجه به این موارد ممکن است در آینده برای شما مشکلاتی ایجاد کند.

توجه به پشتیبانی شرکت بسیار مهم است!

انتخاب بهترین شرکت طراحی وبسایت منحصر به امروز شما نخواهد بود. شما به شرکتی نیاز دارید که وب سایت شما را پشتیبانی کند و پاسخگوی سوالات و مشکلات شما پس از راه اندازی سایت باشد. هر چقدر یک سایت زیبا و حرفه ای طراحی شود اما شرکت مربوطه خدمات پشتیبانی خوبی ارائه ندهد ارزش سایت با قطعی های احتمالی یا کندی سرعت از بین خواهد رفت. در برخی موارد دیده می شود که بعد از طراحی وب سایت کسی پاسخگوی مشکلات پیش آمده برای صاحب سایت نیست. پس یکی از مواردی که باید برای خود در اولویت قرار دهید سنجش نحوه پشتیبانی شرکت است.

اعتبار برند شرکت را بسنجید:

با اندکی جستجو می توانید سوابق و محبوبیت یک برند فراگیر را مورد بررسی قرار دهید. اعتبار یک برند را با توجه به سوابق آن بسنجید. طبیعتا محبوبیت یک برند بیانگر موفقیت و اعتبار شرکت خواهد بود.

رزومه شرکت طراحی سایت را بررسی کنید:

همانطور که اشاره شد شما گزینه های متعددی پیش روی خود دارید اما در بین این گزینه های متعدد مواردی یافت می شود که از اعتبار قانونی برخوردار نیستند. به عنوان مثال دفاتری که با عناوین ساختگی "شرکت" ، "شرکت فن آوری اطلاعات" ، "شرکت انفورماتیک" و یا با عناوینی از این دست فعالیت می کنند. حال آنکه به ثبت نرسیده ، مجوزهای لازم را ندارند و بعد از مدتی از نظر قانونی دچار مشکل می شوند. که ممکن است سایت های ارائه شده به مشتریان این دفاتر از دسترس یا پشتیبانی خارج شوند. بنابراین بهتر است در مورد اعتبار و شماره ثبت شرکت مورد نظر مطمئن شوید.

نمونه کارطراحی سایت بخواهید:

اولین نمونه کارطراحی سایت  یک شرکت سایت خود آن شرکت است. توجه داشته باشید که نمونه کارهای یک شرکت می توانند نمایانگر میزان حرفه ای بودن آن شرکت در طراحی و راه اندازی وبسایت باشند . بنابراین برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت نمونه کارهایی متناسب با سفارش خود درخواست کنید.

نظرات مشتریان را بررسی کنید:

در صورت دسترسی به مشتریان شرکت ها نظرات آنها را در مورد نحوه ارائه خدمات شرکت مورد نظر جویا شوید و یا با جستجوی نام شرکت در گوگل در مورد آن شرکت اطلاعاتی را به دست آورید.

راز قیمت های متنوع در طراحی سایت:

پس از مرور تبلیغات طراحی وب سایت با مواردی بر می خورید که شما را در مورد قیمت واقعی طراحی سایت متعجب می سازند. از قیمت های بسیار ارزان تا رقم های هنگفت. هر دو نوع تبلیغات لفظ حرفه ای را دارند اما راز این تفاوت قیمت ها در طراحی سایت بر می گردد به نحوه طراحی و برنامه نویسی سایت ها. عده ای از طراحان سایت با اسبهترین شرکت طراحی وب سایتتفاده از طرح ها و برنامه های از پیش طراحی شده در عرض چند ساعت سایتی را برای شما راه اندازی می کنند اما نکته اینجاست که همین سایت برای ده ها نفر دیگر نصب می شود فقط ممکن است متون ، عکس ها و محتوای سایت تغییر کند. اگر برای شما مهم نیست که سایت شما کپی از سایت های دیگر باشد می توانید با صرف هزینه بسیار اندک صاحب چنین سایت هایی شوید. اما اگر در نظر دارید سایت شما سفارشی و اختصاصی باشد قیمت تمام شده طراحی و راه اندازی سایت شما بسته به سفارش شما بالاتر خواهد بود.

  تعرفه طراحی وبسایت

طراحی سایت ما در سه مرحله خلاصه می شود

1- طراحی اولیه گرافیک وبسایت

2- مهندسی طرح اولیه سایت و قرار دادن کد های ساخته شده برای وبسایت شما و پیاده سازی کلی وبسایت

3- نگهداری و پشتیبانی برای مدت یکسال

هزینه طراحی سایت بر اساس راه حل پیشنهاد شده متفاوت می باشد

 

فهرست برخی از قابلیت های وب سایت ها به صورت زیر است:
طراحی وب سایت داینامیک و هوشمند سنادیتا - ثبت نام اينترنتي به صورت www.yourname.com و.ir .net .org , ... براي يکسال

هزینه ثبت دامین برای دامنه دات کام یک سال رایگان می باشد - ثبت 100 مگا بايت فضاي اينترنتي تحت ویندوز به همراه 100 آدرس الکترونيکي ( E-Mail ) براي يکسال

هزینه هاست سریع برای یک سال رایگان می باشد - ساختار کد نويسي کاملا بومي و مورد استفاده و تاييد شده در بیش از 1000 شرکت ايراني

طراحی صفحه اصلي به صورت اختصاصي و با توجه به روانشناسي رنگ براي کاربران

نمونه طراحی های گرافیکی وب سایت اختصاصی و ( واکنش گرا ) می باشد
- طراحی های گرافیکی انجام شده کاملا منحصر بفرد بوده و با توجه به موضوع مورد درخواست طراحی می گردد.
- طراحی های گرافیکی وب سایت های مشتریان ما به هیچ عنوان کپی برداری از وب سایت های دیگر نیست
- متخصصین طراحی این شرکت طرح هر سایت را بر اساس استاندارد های بین المللی و روانشناسی رنگ انجام می دهند و با رعایت چهار چوب استاندارد ها سلیقه سفارش دهنده را عملی مینمایند.

کارايي ساده و منحصر به فرد در ورود اطلاعات در بخش مديريت

مديريت کنترل پنل - ايجاد صفحات بدون محدوديت و به مقدار فضای خريداری شده

شما با مقدار فضای 1000 مگا بایت حدودا 50000 صفحه به صورت متن و 5000 قطعه عکس می توانید در وبسایت وارد نمایید
مديريت کامل اطلاعات (ورود , ويرايش و حذف ) به همراه ويرايشگر  2016 هوشمند

شما در این بخش می توانید کلیه متن مورد علاقه و تصاویر مربوطه را بدون محدودیت وارد نمایید

ايجاد منو و زير منو - مديريت تبليغات و محصولات در تمامی صفحات با سازگاری کامل با IE , FireFox و سایر مرورگرهای استاندارد و موبایل

مديريت تبليغات - ذخيره کردن فايل با فرمت هاي PDF , GIF , JPG , DOC , MP4 در سرور با قابليت دانلود برای کاربران

مديريت فایل - تعريف کلمات کلیدی مستقل برای هرصفحه جهت نمايش لينک صفحه در موتورهاي جستجوگر دنيا (سئو )
مديريت گروهی تصاوير به همراه افزودن عکس به FTP سرور شما و آرشيو آن ( مديريت تصاوير سایتAJAX )

مديريت گالری عکس - مديريت خبر و مقالات ورود, ويرايش و حذف اطلاعات وبسایت توسط کارفرما با قابليت انتخاب هر خبر و مقاله

مديريت خبر و مقالات - مديريت اخبار و مقالات حرکتی در صفحات وبسایت
فرم تماس با ما ( ثبت نام آنلاين )+ قابليت نمايش اطلاعات کاربران با تاريخ مربوطه

سیستم فرم ساز پیشرفته بدون محدودیت

مديريت پیغام - نقشه وبسایت هوشمند به همراه sitemap.xml و Robot.txt ( خودكار )

 آمار بازديد کل سایت و صفحات وبسایت به صورت مجزا (روز - ماه - کل بازديد – افراد آنلاین )

آمار بازدید به تفکیک صفحات ایجاد شده به همراه نظر سنجی خدمات یا محصولات

تغيير نام کاربری و پسورد کنترل پنل وبسایت به صورت دلخواه
سیستم آر اس اس برای بخش خبر و مقالات و صفحات (RSS)
نگهداری, کنترل کيفی و پشتيبانی يكساله به همراه تکنولوژی SEO Google
بازديد ماهانه از سایت جهت کنترل کيفي اطلاعات وارد شده با استانداردهاي جهاني ( PR - Alexa )
تهیه نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی وبسایت توسط مشتری

نمونه وب سایت  :   نمونه کار طراحی سایت سنادیتا

آموزش نماينده کارفرما جهت ورود اطلاعات سایت به همراه آموزش ساخت و ارسال Email به صورت online
تحويل سایت 15 روز کاري ( 7 رور طراحی اختصاصی صفحه اصلی سایت + 7 روز مهندسی طرح و افزودن کد سایت + 1 روز کنترل کیفی و آموزش وتحویل ) مي باشد

برخی نکاتی که در تعرفه طراحی سایت وجود دارند عبارتند از:

- ثبت سایتها در موتورهاي جستجو و طراحی سایت به صورت SEO Freinldly بصورت رايگان خواهد بود.
- سایتهای فوق طبق نظر سفارش دهنده طراحی و اجرا می گردند و قالب وبسایت با نظر سفارش دهنده طراحی خواهد شد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
تعدادی از بهترین ها

RSS

آرشیو

بازدید روز

۱۶۵

بازدید دیروز

۲۰۸

بازدید ماه

۱۴۴۸

بازدید کل

۱۸۶۷۷۱۰

افراد آنلاین

۳

نام سايت:
الکسای جهانی :
میزان تغیرات :
الکسای ایران :

1  
2 A B C
3 D E F
4 G H I
5 J K L
5 J K L
6 M N O
7 P Q R S
8 T U V
9 W X Y Z
*
0 +
0 +
0 +
0 +
#

آدرس دفتر مركزی :

تهران - فلکه دوم صادقیه - ابتدای خیابان آیت ا... کاشانی - جنب درمانگاه ابن سینا - مجتمع سبحان - طبقه 6 - واحد 33

ساعت کار شرکت از ساعت 9 الی 17

واحد فروش - خانم راد :     02144050905

واحد آموزش - خانم لطفی  :     02144048747

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت سنارایانه یکتا محفوظ می باشد.